آشنایی با انواع جراحی زیبایی، پلاستیک و ترمیمی

نیکوتین در چرخه سلامت و روند بهبودی ، تداخل ایجاد می کند و ممکن است بر نتیجه عمل تاثیر بگذارد. با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های لیزر در حیطه پزشکی تاثیر بسزایی در درمان و زیبایی خواهند داشت. امروزه از کربوکسی تراپی در بسیاری از حیطه های پزشکی همچون جوانسازی پوست، درمان ترک های پوستی و اسکارها، درمان سلولیت، درمان خشکی واژن پس از یائسگی و زایمان، سفید کردن ناحیه تناسلی و … با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیاری در حیطه پزشکی می تواند به رفع نازیبایی ها و بیماری ها کمک نماید که در این بین یکی از روش های زیبایی پلاسما تراپی می باشد که می تواند بر جوانسازی ناحیه تناسلی اثر گذار باشد. تصور می شود که پاسخ جنسی و میل جنسی به عوامل بین فردی و همچنین عوامل عاطفی و معنوی مربوط باشد. در واقع انجام انواع روش های جراحی زیبایی واژن در بسیاری از موارد می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس خانم ها در رابطه جنسی و کیفیت بهتر آن شود. کربوکسی تراپی یک روش کاملا منحصر به فرد و بدون عارضه است که طی تعداد جلسات مختلفی انجام می شود که تعداد جلسات درمان براساس شرایط بیمار و نوع درمان متفاوت است.

تزریق چربی پس از استخراج و آماده سازی به ناحیه مورد نظر تزریق می شود که طی دو تا سه مرحله انجام می شود. لازم است از دو هفته قبل و بعد عمل، از مصرف داروهای مسكن از خانواده آسپرین مانند بروفن، دیكلوفناك، ناپروكسن و … لذا براین اساس نمی توان قبل از بررسی های لازم هزینه دقیقی را مشخص نمود. در حین انجام بی حسی موضعی لازم است. جراحی زیبایی بینی معمولا به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود. جراحی کوچک کردن سینه اغلب در خانم هایی که سینه های بزرگ و سنگین دارند استفاده می شود که به دلیل وزن سینه ناراحتی قابل توجهی از جمله درد گردن، درد کمر و بی حسی یا ضعف را تجربه می کنند. متقضیان جراحی های نام برده میث توانند برای دست یابی به بهترین جراح در تمامی حوزه با سرچ نام جراحی بهترین جراح را بیابند. چنین روشهایی مخصوصاً در مورد زنانی که به تازگی زایمان کردهاند، افرادی که قادر به کاهش وزن از طریق رژیم و ورزش نیستند و همچنین برای افرادی که به سرعت وزن زیادی را از دست دادهاند، مناسب است. با گسترش و تنوع جراحی های زیبایی و تمایل افراد به هر چه زیبا تر شدن انجام این دست جراحی ها نیز به وفور دیده می شود.

در هفته اول که گچ یا Splint روی بینی است به منظور جلوگیری از جابجایی آن بایستی از لباسهایی استفاده شود که از جلو با دکمه یا زیپ باز و بسته شوند و باید از پوشیدن لباسهایی که از روی سر کشیده میشوند اجتناب کرد. نخ های زیبایی ماندگاری نسبتا بالایی ندارند و حداکثر ماندگاری آن ها حدود یک یک تا دو سال می باشد و پس از جذب نیاز به تکرار مجدد خواهد داشت. در موقع خوابیدن نیز از دو بالشت در زیر سرتان استفاده کنید تا سرتان کمی بالاتر از بدنتان قرار گیرد. در صورتی که روش های جراحی زیبایی زنان توسط یک جراح با تجربه و ماهر در این زمینه صورت گیرد عارضه کمتری باقی خواهد گذاشت و نتیجه جراحی اغلب مورد رضایت خانم ها خواهد بود. در صورت آنکه بخواهیم اقدام به افزایش حجم در ناحیه لابیاها نماییم می توانیم از نخ های حجم دهنده استفاده نماییم اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب می بایست از نخ های بسیاری استفاده نماییم که در چنین شرایطی مقرون به صرفه نخواهد بود. این روش گرچه ممکن است افراطی به نظر برسد، اما در برخی از خانم ها موثر است.

تیرگی ناحیه تناسلی از دیرباز مورد توجه بسیاری از زنان بوده است که در طول سال های اخیر روش های مختلفی برای رفع این مشکل به وجود آمده است که هر کدام تاثیرگذاری خود را دارند. برای پروتز سینه برای افراد مشکل خاصی وجود ندارد. انواع خاصی از پروتز های سینه می تواند با نوعی سرطان نادر به نام لنفوم سلول بزرگ آناپلاستیک مرتبط باشد. این پروتزها میتوانند به برجستهتر کردن مناطق خاصی از چهره کمک کنند و یا حتی برای از بین بردن برخی نواحی ناهموار استفاده میشوند. جراحی پلک (بلفاروپلاستی) به گونهای طراحی شده است که با از بین بردن پوست اضافی در اطراف چشم، ظاهری جوانتر به چهره میبخشد. بحث و نتیجهگیری: تصویر بدنی منفی در همه مصاحبهشوندگان به چشم میخورد که با بیرونیشدن شفقت به خود به معنای «شفقت به خود مبتنی بر ظاهر» همراه است. به دلیل برش افقی که زیر شکم زده شده و پوست اضافی این ناحیه برداشته شده است، خون رسانی از جای دیگری اتفاق می افتد و وارد ناحیه جراحی شده می شود.