آشنایی با انواع عمل جراحی زیبایی و پرطرفدارترین عمل های زیبایی

در این صفحه، تعداد 80 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع جراحی زیبایی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید. اما به طور کل می توان گفت بیشتر پروتز ها دارای استاندارد گارانتی 10 ساله هستند، بنابراین آن ها برای استفاده یک دوره 10 سال مناسب می باشند. مصرف خودسرانه برخی از داروها ، منجر به افزایش احتمال خونریزی در حین عمل می گردد ؛ بنابراین ، پیش از مصرف دارو پزشک معالج خود را در جریان قرار دهید. جراحی های پلاستیک و زیبایی برای بهبود ظاهر انجام می شود و روش های انجام آن و نتیجه حاصل از عمل جراحی اهمیت بسیاری دارند. انجمن جراحان پلاستیک آمریکا به افرادی که عمل زیبایی انجام دادهاند توصیه میکند که بلافاصله بعد از اینکه احساس کردند این علایم را دارند به مراکز درمانی مراجعه کنند. مصرف سدیم را کاهش داده تا تورم پس از عمل جراحی کاهش یابد.

لازم به ذکر است که از چسب نوع ۳MMicropore استفاده کنید. مواد تشکیل دهنده این نوع از پروتزها از سیلیکون می باشد ، لازم به ذکر است سیلیکون ماده ای است که در حالت طبیعی در بدن انسان یافت می شود و از این رو هیچ گونه ضرری به بدن وارد نمی سازد. داشتن یک همراه بالغ و مسئولیت پذیر و انجام فعالیت های روزانه ذکر شده تا 3 روز بعد از عمل شدیدا توصیه می شود. 4. در قرار ملاقات پیش از عملتان به شما نسخه ای داده می شود که در آن آنتی بیوتیک های خوراکی، پماد آنتی بیوتیکی چشم (در صورت داشتن عمل پلک) و داروهای مسکن درد وجود دارد. جراحی زیبایی بینی تا چندین هفته زمان برای بهبودی نیاز دارد و بیمار باید کارهای ویژه ای برای سرعت بخشیدن به بهبودی و رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهند. بانوانی که سیگار یا قلیان استفاده می کنند ؛ باید از مدتی پیش از جراحی ، از مصرف آن ها خودداری نمایند ؛ همچنین ، بهتر است در معرض دود آن ها نیز قرار نگیرند. مصرف مشروبات الکلی نیز همانند استعمال دخانیات ، از مدتی پیش از جراحی زیبایی سینه ممنوع می باشد.

برای این منظور استفاده از کلاه و عینک آفتابی توصیه میشود. با وجود اینکه هر دوی این جراحیها باعث بهبود شکل بدن بیمار میشود، ولی این دو روش از نظر اهداف درمانی، روشهای آموزشی و تحقیقاتی با هم تفاوتهایی دارند. این روزها آگهیهای زیادی از انواع جراحیهای زیبایی در شبکههای اجتماعی میبینیم، همهی این جراحیها بسیار وسوسه انگیز به نظر میآیند. او توضیح داد: «وقتی فردی خودش را از منظر دیگری قضاوت کند و توجه بیقید و شرط به بدن و وجود خودش نداشته باشد و در جهنم ارزیابی دیگران قرار گرفته باشد دائما درگیر و نگران ارزیابی دیگران است. جراحی پلاستیک نوعی تخصص جراحی است که در آن ناهنجاریهای ظاهری صورت و بدن که بر اثر اختلالات مادرزادی، حوادث، سوختگی و بیماریها ایجاد شدهاند تحت درمان قرار میگیرند. در یک روز به عمل مانده به ما زنگ بزنید تا قرار عمل را تأیید کنیم. اغلب بیماران 2 هفته بعد از عمل به سر کار خود باز می گردند.

مانطور که در بالا آمد اسکلت غضروفی – استخوانی بینی با لایه های پوست و زیر پوست پوشیده می شود.رابطه بین پوست و اسکلت زیرین آن تعیین کننده نوع بینی است.در صورتیکه این رابطه به نفع اسکلت بینی باشد (یعنی پوست نازکتر و غضروف و استخوان قویتر باشد بینی استخوانی و اگر پوست ضخیم و چرب و غضروفها ضعیف و نازک باشند بینی گوشتی خواهد بود.البته بینی ها در طیفی بین این دو نوع قرار دارند و باید با معاینه توسط پزشک مشخص شود که آیا بینی به کدام دسته نزدیکی بیشتری دارد.آناتومی بینی در جراحی زیبایی بینی آناتومی پوست و زیر پوست و ضخامت آنها به هیچ عنوان قابل تغییر توسط جراح نیست و در صورتیکه این کار به اشتباه انجام شود ممکن است منجر به عوارض وخیمی مانند نکروز و یا اسکار پوست شود.بنابراین مشخص است که بینی های گوشتی که عمده علت بزرگی آنها پوست کلفت آنهاست از جراحی بینی ممکن است سود کمتری ببرند.البته همانطور که در بالا آمد میزان گوشتی و استخوانی بودن بینی باید توسط جراح مشخص شود و چه بسا بینی هایی با شدت گوشتی بودن خفیف تا متوسط بتوانند از جراحی بینی نتایجی نسبتاً خوب بگیرند.