آشنایی با انواع عمل جراحی زیبایی و پرطرفدارترین عمل های زیبایی

بسته به نوع عملی که انجام دادهاید، پوست اضافی به همراه عضله زیرین و گاهی اوقات چربی برداشته میشوند. با عمل جراحی بالا بردن سینه، سینههای آویزان و شُل برداشته میشوند تا ظاهر جوانتری را به فرد بدهند. روش صحیح به روشی گفته می شود ، كه فقط آن قسمت از غضروف يا استخوان ، كه موجب مشكل تنفسي يا ناهماهنگي ظاهري شده ، برداشته شود و بقيه قسمت ها حفظ شوند ، تا نتيجه مطلوب هم از نظر زيبايي و هم از نظرعملکرد تنفسي حاصل شود. خلاصه اینکه مرزهای بین اقدامات لازم از نظر پزشکی مانند جراحی ترمیمی واژن / لگن و جراحیهای زیبایی درخواستی مانند واژینوپلاستی و لابیاپلاستی مبهم است، حتی هر دو با هم میتوانند انجام شوند. سعی کنید با مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی که توسط پزشک مربوطه انجام شده ،جراح دارای تخصص بالا را بیابید. تنگ کردن واژن با لیزر: عمل تنگ کردن واژن با لیزر بسیار پرطرفدار است چرا که در این روش هیچ برشی روی واژن ایجاد نمی شود در نتیجه اعصاب حسی واژن آسیب نمی بینند و دوران نقاهت بسیار کوتاه خواهد بود. اما دوره لازم برای کاهش تورم سپری شود، تا فرد با نتیجه نهایی مواجه شود.

و همچنین این جراحی، بهبود رابطه جنسی را به دلیل افزایش اعتماد به نفسی که زیبا شدن واژن برای فرد به دنبال دارد، سبب می گردد. با این حال، هنگامی که ایمپلنت سینه قرار میگیرد، تقریباً باید هر 10 الی 15 سال یکبار تعویض شود، عاملی که بسیاری از خانمها قبل از ملاقات با جراح خود برای اولین بار از آن آگاهی پیدا میکنند. بینی در مرکز صورت فرد قرار دارد و بنابراین چیزی است که تمایل دارد توجهات زیادی را به خود جلب کند. به همین دلیل، نمیتوان به سادگی از جراح خواست بینی خود را مانند کسی که مثلاً در تلویزیون دیدهاید، شکل دهد، زیرا ممکن است بینی آنها با فرم صورت شخص دیگری مطابقت نداشته باشد. همچنین ممکن است احساس کرختی و بیحسی در روی بینی بخصوص در نوک آن داشته باشید که این موارد نیز در هفتههای اول طبیعی هستند. جهت کسب اطلاع از هزینه جراحی زیبایی بینی و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با مشاوران این مرکز در ارتباط باشید. در این جلسه مشاوره، خانم دکتر مژده نامداری، راهنمایی های لازم و مؤثری را جهت انجام این جراحی زیبایی، بعد از معاینه دقیق، در اختیارتان قرار می دهد، و در کل می توان گفت، تقریباً 4.5 میلیون تومان، جهت هزینه این جراحی در نظر داشته باشید.

از انجام تمرینات سنگین و فعالیت های خسته کننده ، خودداری کنید. برخی معتقدند با مواردی مانند قرص های تنگ کننده واژن، اسکوات، کرم های تنگ کننده و وزنه ی واژینال می توانند مشکل گشادی واژن را حل کنند. عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی) چقدر طول می کشد؟ همچنین لازم است استفاده از انواع مکملها و داروهایگیاهی را تا زمان عمل کنار بگذارید. لازم به ذکر است که درصد موفقیت پروتز سینه بالا می باشد؛ اما توصیه می شود که حتما عکس های قبل و بعد از بیماران مشاهده شود تا انتظار کسانی که قصد انجام این جراحی را دارند به واقعیت نزدیک تر باشد. قبل از هر گونه تصمیمی برای انجام عمل زیبایی و قبل از مراجعه به پزشک متخصص زیبایی باید با پزشک عمومی مشورت کرده و از نظر سلامت عمومی بدن مطمئن شد. پس برای اجتناب از انسداد بعدی ، به هنگام عمل زیبایی بینی باید هر گونه انسداد بینی که از قبل وجود داشته باشد ، اصلاح شود. بسیاری از افراد و مخصوصاً آقایان تمایلی ندارند ، که عمل بینی آنها مشخص و یا فانتزی باشد. ماده سه این قانون صراحتا عنوان میکند «هرکس بدون داشتن پروانه رسمی پزشکی – داروسازی – دندانپزشکی – به فنون مزبور اشتغال ورزد یا بدون اخذ پروانه از وزارت بهداری اقدام به تاسیس یکی از موسسات پزشکی مصرح در ماده یک کند یا پروانه خود را به دیگری واگذار کرده یا پروانه دیگری را مورداستفاده قرار دهد، بلافاصله محل کار او از طرف وزارت بهداری تعطیل و به حبس تادیبی از ۶ ماه تا دو سال و پرداخت غرامت از پنجهزار ریال تا پنجاههزار ریال محکوم خواهد شد.» متاسفانه اصلاح این قانون در تاریخ ۱۰/۱۲/۷۹ منجر به حذف مجازات حبس از این ماده شد.

مانند بسیاری از جراحیهای زیبایی، انواع مختلفی از عملهای جراحی سینه وجود دارند که فرد میتواند تحت جراحی آن قرار بگیرد. در گذشته امکان چنین کاری مقدور نبود ؛ برای همین جراح به چند توضیح کوتاه بسنده می کرد و فرد مجبور بود ، تا انجام جراحی صبر کند. قبل از انجام جراحی بینی آیا می توان از نتیجه آن با خبر شد ؟ نتیجه میتواند چهرهای باشد که متقارنتر به نظر میرسد و اکثر متخصصان با آن موافق هستند. اگرچه با استفاده از روش استاندارد، زخمهای ناشی از عمل جراحی به خوبی در داخل پستان پنهان میشوند و در نتیجه با آویزان شدن پستان به طور طبیعی این جای زخم دیگر دیده نخواهد شد. درخواست های اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک در تمام جهان با توجه به عوامل تجاری و تبلیغاتی و سودآوری افراد با استفاده از این اعمال جراحی و وجهه اجتماعی که افراد می بخشند در حال افزایش است که البته این حجم از عمل های جراحی غیر ضروری می تواند مضر باشد.