آشنایی با انواع عمل جراحی زیبایی و پرطرفدارترین عمل های زیبایی

این روش کاملا بی خطر و ایمن است و بدون درد و خونریزی انجام می شود. لیپوماتیک نسبت به ابدومینوپلاستی بی ضرر و کاملا ایمن است و این امکان را دارد که چربی تخلیه شده به نواحی دیگر بدن از جمله باسن تزریق شود اما در ابدومینوپلاستی برای رفع افتادگی شکم باید قسمت بالای ناف تا زیر شکم برش داده شود. لیفتینگ با نخ بیشتر برای نواحی صورت به کاربرده می شود و استفاده از نخ لیفتینگ برای شکم یک روش غیر متداول است. در این روش در نواحی موردنظر چند برش کوچک با استفاده از سوزن ایجاد می شود و نخ لیفتینگ با استفاده از این برش ها در زیر پوست کاشته می شود . این نخ ها خاصیت کلاژن سازی دارند و پوست بعد از مدتی شروع به کلاژن سازی می کند و در نهایت پوست شکم کشیده و صاف می شود. عمل زیبایی شکم لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که دارای شکمی بزرگ و بد شکل و چربی موضعی در ناحیه پهلو, بازو و شکم هستند. امروزه افراد زیادی از چربی اضافی در ناحیه شکم رنج می برند.حتی بسیاری از افراد با ورزش کردن و رژیم های غذایی مختلف نمی توانند به اندام ایده آل خود برسند برای کوچک کردن شکم و داشتن اندامی خوش فرم انواع روش های عمل جراحی زیبایی وجود دارد.

روش های جراحی زیبایی شکم شامل لیپوساکشن, ابدو مینوپلاستی, لیپوماتیک, و لیپولیزر است که در ادامه به آن پرداخته شده است. در این روش با استفاده از یک میله فلزی کلیه چربی های اضافی تخلیه شده و امکان تزریق آن به نواحی دیگر بدن از جمله سینه و باسن برای حجیم شدن آنها وجود دارد. با برداشتن چربی اضافی بدن به جای آن یک فضای خالی زیر پوست ایجاد می شود و امکان تجمع خونابه ها و مایعات در زیر پوست وجود دارد بنابراین مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی شکم از اهمیت زیادی دارد. در این روش چربی و پوست اضافه برش داده می شود و شکم از قسمت بالای ناف به سمت زیر شکم کشیده و جمع می شود. با ایجاد فشار بر روی پوست سرعت کلاژن سازی افزایش می یابد و روند بهبود زخم ها با سرعت بیشتری انجام می شود. این نوع از عملها تقریباً بر روی هر قسمت از بدن قابل اجرا هستند، ولی نباید بی مهابا و بدون فکر کردن به عواقب زیر تیغ جراحی رفت. فروشگاه اینترنتی تبگیر نمایندگی گن فاجاتFajate کلمبیا می تواند در مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی شکم گن های متناسب با هر نوع عمل لیپوماتیک و یا ابدومینوپلاستی را برای شما ارسال کند.

شما باید چنین افکاری نداشته باشید یا اگر دارید آن­ها را دور بریزید، اگر نمی توانید آن­ها را دور بریزید، از عمل جراحی منصرف شوید. برای آگاهی از تاثیر گن ها بعد از عمل جراحی می توانید مقاله هر آنچه درباره گن های پس از جراحی را مطالعه کنید. اما به هر حال این جراحی مطلوب متقاضیان جراحی زیبایی شکم نیست. بعداز انجام عمل لیپوماتیک شما شاهد کاهش وزن خود و اندامی متناسب و خوش فرم خواهید بود و لازم است که بعد از عمل زیبایی شکم , لازم گن لیپوماتیک برای بهبودی سریعتر پوشیده شود. استفاده از گن لاغری در تناسب اندام بسیار موثر است. استفاده از گن لیپوساکشن نیز در تناسب اندام بسیار موثر است. با انجام عمل جراحی زیبایی بینی گذشته از تناسب و زیبایی بینی ، منجر می گردد تا ظاهر کل صورت زیبا تر به نظر بیاید ، بنابراین نمی توان بینی را یک عضو مجزای چهره در نظر گرفت .

در لیپوماتیک از امواج اینفراسونیک استفاده می شود که در کشیدگی پوست تاثیر زیادی دارد و بعد از تخلیه چربی امکان افتادگی پوست کمتر است که در جراحی لیپوساکشن چنین قابلیتی وجود ندارد. افرادی که از این روش استفاده می کنند نه تنها چربی زیادی از دست می دهند بلکه پوست ناحیه موردنظر را صاف و کشیده می کند.پس می توان گفت در رفع افتادگی پوست نیز بسیار موثر عمل می کند. پیاده روی آهسته کمک به کاهش ورم کمک زیادی می کند. ایمپلنت در واقع جایگذاری مواد سنتزی در زیر بافت زیر پوستی و بر روی استخوانی است که در زیر آن قرار گرفته است. پوشیدن گن بعد از عمل جراحی باعث می شود پوست در جای مطلوب خود قرار بگیرد و از چین خوردگی آن جلوگیری شود. در شکل جای زخم ها در عمل ابدومینوپلاستی استفاده از گن تاثیر زیادی دارد. از داروهایی که موجب اختلال در انعقاد خون می گردد خودداری نمایید.