آشنایی با انواع عمل جراحی زیبایی و پرطرفدارترین عمل های زیبایی

بعد از عمل پوست بینی به نور مستقیم آفتاب حساس خواهد بود بنابراین لااقل به مدت ۶ ماه باید از تابش مستقیم آفتاب به پوست بینی جلوگیری شود و اگر بالاجبار در معرض آفتاب هستید از کرمهای ضدآفتاب استفاده شود. اگر از عینک استفاده میکنید در هفته اول که Splint روی بینی است استفاده آن از روی Splint بلامانع است ولی بعد از برداشتن Splint تا ۶ هفته نباید از عینک استفاده شود. از فردای بعد از عمل انجام کارهای سبک و روزانه بلامانع است ولی از فعالیتهای فیزیکی سنگین تا چند هفته پس از عمل باید اجتناب شود. از انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش، به مدت حداقل شش هفته باید خودداری شود و بیمار می تواند دو هفته بعد، تمرینات سبک را از سر بگیرد. مصرف سیگار، و قلیان مخصوص در دو هفته اول بعد از عمل ممنوع است زیرا باعث افزایش تورم داخل و خارج بینی شده و ترمیم بافتی را به تأخیر میاندازد.

مصرف سیگار و داروهایی که ممکن است خونریزی را افزایش دهند مثل آسپرین باید از ۲ هفته قبل از عمل جراحی قطع شود . بعد از طی یک مسیر پرپیچوخم قانونی و اداری بالاخره انجمن پزشکان عمومی توانست در سال ۹۸ از دیوان عدالت اداری ابطال نامه دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی را بگیرد و ماجرا از این قرار است که سال ۹۲ دبیر شورای آموزش طی نامهای خدماتی نظیر استفاده از دستگاههای وان حرفهای الکترولیز و لیزر و نیز ارائه خدمات پوست در زمینه وان حرفهای الکترولیز و لیزر، IPL، PRP، کاشت مو و تزریق ژل، بوتاکس، مزوتراپی و چربی را توسط پزشکان عمومی مجاز ندانست. عمل جراحی پلاستیک پلک ها که اصطلاحاً «بلفاروپلاستی» نامیده می شود برای برداشتن پوست اضافی، پف پلکها و در مواردی اصلاح گودی آنها انجام شده و هدف اصلی آن جوان ساختن چهره افراد است. وی درباره تخصصی بودن یا نبودن این خدمات گفت: «هیچکدام از این خدمات نظیر تزریق ژل، بوتاکس و نظایر آن در دورههای تخصصی پوست در دانشگاه آموزش داده نمیشود، بنابراین این حرف انجمن پوست منطقی نیست که انحصارا باید این خدمات را آنها انجام دهند، زیرا متخصص پوست هم برای انجام این خدمات باید دورههای جداگانهای را بگذراند، یک پزشک عمومی در دوره آموزش خود با کلیات علوم پزشکی آشنا شده و بهخوبی آناتومی بدن را میشناسد.

در طول جلسه مشاوره با متخصص تصاویر قبل و بعد از عمل بسیاری از بیماران دیگر که عمل زیبایی مشابه را انجام داده اند به شما نشان داده خواهد شد. پروسه عمل زیبایی پلک، تنها با هدف افزایش زیبایی چشم ها انجام می شود و هیچ نوع الزام پزشکی برای انجام آن وجود نخواهد داشت. بیمار بعد از جراحی زیبایی بینی به هوش آمده و چیزی از پروسه عمل را متوجه نشده است. چگونه بعد از عمل زیبایی بینی داخل بینی را شستشو دهیم؟ کسانی که دچار چاقی بیمار گونه هستند می توانند پس از اصلاح وزن خود جراحی های زیبایی را دریافت کنند. تردیدهای اساسی که در مشروعیت اعمال جراحی زیبایی وجود داشت نتیجتاً با توجه به قصد معالجه و درمان در این گونه ها و نظریات فقهای معاصر در جواز اعمال جراحی که به قصد زیباسازی انجام میگیرد برطرف گردید و اعمال جراحی زیبایی مشروع قلمداد شد. در صورتی که قصد دارید با لیپوساکشن غبغب، صورت خود را لاغرتر نشان دهید، بهتر است ابتدا وزن خود را به تعادل برسانید و سپس برای این جراحی اقدام کنید. بنابراین جراحی با دقت بیشتری صورت میگیرد .مسلماً بینیهایی که زمینه پیچیدهتر و مشکلات ساختمانی بیشتری دارند، برای نتیجه بهتر عمل جراحی بینی ، بایستی با این متد تحت عمل قرار گیرند.

درباره جراحی زیبایی و ترمیمی سوالی دارید؟ نوع بیهوشی درعمل زیبایی بینی بسته به وضعیت روحی و جسمی بیمار و میزان کار مورد نیاز روی بینی توسط متخصص بیهوشی و جراح انتخاب شده و بیمار نیز میتواند بسته به شرایط روحی و توانایی خود در انتخاب نوع آن سهیم باشد. یکی از این راهکار ها مشاهده نمونه کار های متخصص جراحی زیبایی می باشد تا بتوانید آگاهی لازم را از تخصص ایشان کسب کنید. دکتر سامی یکی از بهترین متخصص های جراحی زیبایی می باشد. آقایانی که کاندید عمل زیبایی بینی هستند روز عمل، بایستی صورتشان اصلاح شده باشد. تاریخچه پزشکی، رضایت جنسی، زایمانها و وضعیت بیماریهای زنان در افرادی که درخواست جراحی زیبایی دارند مهم است. خانمهایی که کاندید جراحی زیبایی بینی هستند روز عمل بدون آرایش (حتی چشم و لب) به کلینیک مراجعه نمایند. شما تنها کسی نیستید که پیش از این فکر میکردید جراحی پلاستیک و زیبایی دو عمل مشابه هستند. عمل های زیبایی اندام های تناسلی بسیار حساس بوده و کوچکترین خطایی می تواند به ضرر بیمار و پزشک باشد.