آیا بیمه تکمیلی شامل عمل زیبایی می شود?

در پایان باید گفت به طور عمده ، افراد تا پایان دوره نقاهت جراحی بینی با تغییر جزئی صدا ( به صورت موقتی و گذرا ) مواجه خواهند بود که این مسئله ، ناشی از تورم مخاط بينی و زخم های جراحی می باشد که به طور طبیعی بعد از ترمیم کامل بينی ؛ مرتفع خواهد شد. بینی شما احتمالاً در طول این دوره ، دچار انسداد می شود و همین امر برای شما آزار دهنده خواهد بود. شما می توانید غذاهای نرم از قبیل تخم مرغ و سوپی میل کنید که با سبزیجات و گوشت تهیه شده است. 2. بعد از عمل بینی مایعات و غذا های نرم و بدون نمک میل نمایید. 7. به مدت 2 الی 3 هفته پس از جراحی، جهت تخلیه ترشحات دماغ به هیچ عنوان نباید فین نمایید. 6. حداقل 2 هفته قبل از جراحی بینی ، مصرف آسپرین و داروهای مشابه آن ممنوع می باشد. نتایج حاصل دائمی هستند و فرد باید قبل از انجام جراحی در مورد تصمیم خود کاملاً مطمئن باشد.

نتایج نهایی بعداز عمل تا یکسال بعد از عمل کاملاً دیده نمی شوند. استفاده از لیزر بر روی پوست معمولا از اشعه نور برای خلاص شدن از سلول های آسیب دیده استفاده می شود و خطوط ریز و یا خالهای گوشتی و لک ها برداشته می شوند. سیب زمینی ، پاستا ، سالاد ، و گوشتی که نیاز به جویده شدن زیاد ندارند نیز گزینه های خوبی محسوب می شوند. در موارد معدودی کاهش استخوان گونه یا فک ممکن است بهترین گزینه باشد. اما در موارد مختلف میتوان هزینههای جانبی جراحی زیبایی را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار داد. چرا مزایا بسیاری را از قبیل موارد زیر به همراه دارد. گاهی اوقات روند بهبودی ، تا 3 سال پس از جراحی ادامه می یابد. 8. 24 ساعت پس از عمل بینی به منظور کاهش تورم و کبودی می توان از کمپرس آب سرد استفاده نمود. مراقبت های بعد از جراحی بینی یکی از مسائل مهمی است که تمام افرادی که این جراحی را انجام داده اند باید درنظر بگیرند؛ چرا که مراقبت های بعد از عمل بینی بر روی کیفیت نتیجه عمل، بهبود فرم بینی و همچنین کوتاه تر شدن دوره نقاهت جراحی اثر گذار است.

انجام جراحی های هم زمان این مزیت را دارد که متقاضیان به علت برخورداری از یک مرتبه بیهوشی و استفاده از خدمات بیمارستان تنها یک بار هزینه خواهند کرد. اتوپلاستی نام علمی جراحی گوش است که از دو بخش ” اتو ” به معنای گوش و ” پلاستی ” به معنای زیبا کردن تشکیل شده است؛ اما توجه داشته باشید که جراحی گوش تنها با هدف زیبایی انجام نمی شود و گاهی برای درمان نیز انجام می گیرد. جالب است بدانید که بعضی از خواننده های حرفه ای نه تنها تغییر کوچک در صدا پس از جراحی بینی را اتفاق بدی نمی دانند، بلکه از آن به عنوان یک تغییر مثبت یاد می کنند. پس انجام دادن تحقیقاتی قبل از شروع کردن فرآیند جراحی زیبایی برای بیماران از نکاتی است که همواره باید مد نظر داشته باشند. پاستا ، برنج ، ماهی ، جوجه ، همگی گزینه های خوبی برای میل کردن هستند. بعلاوه میل کردن غذاهای حاوی نمک فراوان نیز توصیه نمی شود. در هفته دوم بعد از رینوپلاستی ، می توانید غذاهای جامد میل کنید.

زمانی که می خواهید خوردن غذاهای جامد را آغاز کنید ، سعی کنید گزینه هایی را انتخاب کنید که معده بتواند به راحتی آنها را هضم کند. در روز اول بعد از عمل زیبایی بینی ، می توانید غذا خوردن را با مایعات آغاز کنید تا شکم فرصت پاکسازی مواد بیهوشی را پیدا کرده و بینی که زخم بوده و روی آن بخیه وجود دارد ، تحت حرکات شدید ناشی از جویدن قرار نگرفته و بتواند فرصت بهبود پیدا کند. فیلرها می توانند شکل ظاهری بهتری به بینی ببخشند و تغییراتی در آن به وجود بیاورند اما در مورد آن ها باید به دو مسئله مهم توجه کرد. در این روش با استفاده از یک میله فلزی کلیه چربی های اضافی تخلیه شده و امکان تزریق آن به نواحی دیگر بدن از جمله سینه و باسن برای حجیم شدن آنها وجود دارد. هزینه عمل بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ هزینه این جراحی در جلسه مشاوره مشخص می شود و جراح بینی ، میزان هزینه را به اطلاع بیمار می رساند. باید اشاره داشت که انجام عمل بينی های گوشتی در مقایسه با بينی های استخوانی به مهارت و دقت بالاتری نیاز دارد؛ لذا هزینه عمل بینی گوشتی معمولا بیشتر از بینی استخوانی خواهد بود.