آیا بیمه تکمیلی شامل عمل زیبایی می شود?

از سوی دیگر از بیماران خود انتظار دارم كه برخورد صادقانه داشته باشند و از پنهان­كاری و دروغ و یا ارائه اطلاعات نادرست بپرهیزند. به طور کلی، از بیشتر بیماران انتظار می رود که برای یک دوره 1 الی دو ماهه، بعد از رینوپلاستی، به بینی خود چسب بزنند. چسب بینی برای چه مدت بعد از جراحی بینی باقی خواهد ماند؟ عمل جراحی لیفت به معنای برداشتن پوست اضافی بدن است که در بیشتر قسمت های بدن به علت پیری یا کاهش وزن سریع قابل مشاهده است و عمل لیفت را برای تمامی قسمت بدن انجام داد. هنگامی که صبح از خواب بلند می شویم اغلب تورم در نواحی مختلف بدن از جمله بینی بیشتر است. توجه داشته باشید که جراحی زیبایی بینی ، اغلب با سایر عمل های صورت و بدن همراه است که گاهی اوقات تلفیق رویه ها هوشمندانه است و گاهی این گونه نیست. گاهی به آن لنفوم سلول بزرگ آناپلاستیک همراه با پروتز سینه (BIA-ALCL) گفته می شود. انجام همزمان پروتز چانه و عمل زیبایی بینی معمولا بهترین تعادل صورت را به بیمار می دهد.

از طرفی به دلیل انجام دو جراحی با یکدیگر در چهره می تواند به طور همزمان میزان عفونت و بروز خطراتی نظیر: تورم و خونریزی را نیز دو برابر کند. کمپرس سرد می تواند ، برای به حداقل رساندن تورم و کاهش درد مفید باشد ؛ اما در مورد درد بعد از عمل باید بگویم که خیلی از افراد بعد از انجام جراحی ، دردی را احساس نکرده که باعث اذیتشان شود. ولی بعد از یک هفته و همزمان با برداشتن اسپلنت یا گچ ، شما میتوانید فعالیتهای شغلی خود را از سر گیرید. برخی از بیماران همزمان جراحی پروتز چانه یا تقویت چانه را انتخاب می کنند. لازم به ذکر است که جراحی زیبایی بینی ؛ گاهی اوقات با عمل افزایش چانه، لیپوساکشن صورت یا جراحی پلک به صورت همزمان انجام می شود. شکل و اندازه بینی و چانه شما تأثیر چشمگیری در ظاهر صورت شما دارد و با انجام مراحل مختلف با هم می توان تناسبات مطلوبی ایجاد کرد. اما چانه بزرگتر می تواند بینی بزرگتر را متعادل نشان دهد. البته این تکنولوژی، صد در صد نتیجه مشابه با آنچه بعد از جراحی در بینی خود مشاهده خواهید کرد را ارائه نمی دهد. در پاسخ به این سوال باید گفت ، احتمال کبودی و ورم در این جراحی وجود دارد ؛ اما اگر جراح به درستی کار خود را انجام داده باشد ، و فرد هم بيماري زمينه ای خاصي نداشته باشد ، يا داروی خاصی ( منظور داروهایی كه موجب كبود شدن سريع و شديد پوست شوند ) را مصرف نکند ، بعد از گذشت چند روز این تورم و کبودی بهبود پیدا خواهند کرد.

ویتامین C (اسید اسکوربیک) مصرف کنید که به خوب شدن کمک می کند. علیرغم سپری شدن یک هفته از جراحی، هنوز بینی شما در مرحله ای بحرانی قرار دارد و به همین دلیل بر روی پل و نوک بینی جدید شما، بمنظور کمک به کنترل ادم یا تورم، خصوصاً در نوک بینی، و کمک به پوست بینی برای سازگار شدن با شکل چارچوب جدید خود، چسب زده می شود. تکنیک های مورد استفاده در جراحی بینی برای بیمارانی که پوست نازک دارند، در مقایسه با جراحی بیماران با پوست ضخیم باید متفاوت باشد. دوره ریکاوری در بیماران مختلف، متفاوت است و همین امر بر روی دوره مورد نیاز برای چسب زدن به بینی نیز تاثیر می گذارد. این نکته را باید در نظر داشت که یک عمل ممکن است ۵ ساعت طول بکشد و عمل دیگری ۱ ساعت زمان می برد پس قیمت و هزینه عمل جراحی بینی متفاوت خواهد بود. علاوه بر این در مواردی ممکن است بخش دیگری از هزینههای پاراکلینیکی مانند هزینه آزمایش خون نیز تحت پوشش قرار بگیرند.

مراقبت های بعد از اعمال جراحی از مهمترین مواردی است که رعایت آن در نتیجه جراحی تاثیر بسزایی دارد. بعد از جراحی زیبایی گوش چه می شود؟ به طور کلی پوست نازک، می تواند شکل غضروف های زیرین و ساختار بینی را آشکار کند؛ در حالی که ساختار زیرین بینی در افراد با پوست ضخیم تر و تخلخل بیشتر ، کمتر مشهود است. پس از جراحی در برخی از افراد به خصوص در موقع خواب پلک ها کاملاً بسته نمی شوند. بیشتر افراد سعی دارند به پزشکانی مراجعه نمایند که دسترسی به موقعیت جغرافیایی مطب آن ها آسان و به دور از ترافیک باشد. همچنین گچ گرفتن بینی، به جلوگیری از هرگونه جابجایی و تغییر موقعیت ساختارها و چارچوب تازه شکل داده شده در طول هفته او بعد از جراحی بینی، کمک می کند. در طول چند هفته مربوط به دوره ریکاوری بعد از جراحی بینی، باید از بینی تان نیز مراقبت کنید تا فرایند بهبود را با کیفیت بهتری پشت سر گذارد. ضخامت پوست به بسیاری از عوامل مربوط می شود؛ اما بیشتر یک ویژگی است که به ارث می رسد.