آیا جراحی زیبایی برای من مناسب است؟

ولی اگر پزشک خود را با دقت انتخاب کنید احتمال این عوارض بسیار کم خواهد شد. معمولا پزشک یا کلینیکهایی که بیماران بیشتری داشته و توانستهاند خود را در بازار جراحان زیبایی بالا بکشند؛ دستمزد بالاتری دریافت میکنند. تعداد زیادی از بیماران نگران نتیجه جراحی می باشند زیرا در صورت عدم موفقیت، بسیار تجربه آزاردهنده ای برای آن ها خواهد شد؛ بنابراین باید در انتخاب یک جراح با مهارت و تجربه کافی، دقت کرد. عمل زیبایی بینی از آن دسته از عملهایی است که سالانه متقاضیان زیادی برای انجام آن دارد. البته به طور معمول همراه عمل زیبایی بینی، سپتوپلاستی نیز انجام میگیرد. در حقیقت این روش به ناحیه تغییر شکل اشاره دارد نه به تکنیک برش بر روی بینی. تغییر دادن شکل بینی به وضعیت دلخواه فرد، اعتماد به نفس او را به شکل واضحی افزایش خواهد داد. علاوه بر این افرادی که پس از یک جراحی زیبایی بینی از شکل نوک بینی خود راضی نیستند نیز می توانند این فرآیند را پشت سر بگذارند. به طور معمول افرادی که متقاضی عمل بینی هستند جلسات مشاورهای را با پزشک خود خواهند داشت. از این رو مشکلات حین عمل و یا نرسیدن به نتیجه مد نظر فرد نیز برای او مورد بررسی قرار میگیرد.

معمولاً درد نیز یک یا دو روز بعد از عمل از بین خواهد رفت. معمولا بین 3 تا 5 جلسه نیاز دارد تا نتیجه ی دلخواه را بدهد ولی در همان جلسه ی اول تغییرات قابل مشاهده است. بعضی ها در این بازه زمانی، اشتهای کمی برای غذا خوردن دارند و در مدت یک هفته پس از عمل بینی، وزن زیادی را از دست می دهند. توصیه می شود بعد از جراحی، از قرارگیری در معرض نور مستقیم خورشید تا حد امکان خودداری شود. 8- همچنین تا زمانی که پزشک تعیین میکند، از لبخند زدن و حرکات شدید چهره خودداری کنید. اگر پای ثابت اخبار و دغدغههای اجتماعی هم نباشید حتما مساله کمبود پزشک در ایران به گوشتان خورده است. اگر مصرف این دو را متوقف نکنید، بهبودی زخم ها به تعویق می افتد و قرمزی پوست و سایر اختلالات باقی می مانند. در جراحی زیبایی بینی میتوان قسمت برجستگی پل بینی را صاف کرده تا حالت عقابی آن از بین رود.

همان طور که می دانید استراحت کردن بعد از انجام عمل بینی دارای اهمیت بسیار زیاد و نقش موثری در بهبودی سریع تر فرد و همچنین ریکاوری او دارا می باشد؛ بنابراین افرادی که در خارج از منزل دارای شغل هستند و برای امرار معاش به آن احتیاج دارند، بهتر است که حداقل یک هفته از محل کار خود مرخصی بگیرند. عمل بینی از اولین و متداول ترین عمل های زیبایی به منظور بهبود ظاهر افراد است که در دنیا طرفدارای بسیار زیادی دارد. با این حال نباید فراموش کرد که بدن شما به کالری نیاز دارد تا دوران بهبود را به خوبی سپری کند. با رفع انحراف بینی علاوه بر برطرف شدن مشکلات تنفسی، زیبایی هم تا حد زیادی بهبود مییابد. بعد از عمل زیبایی، بینی با گچ بسته میشود. معمولاً کبودی و تورم صورت تا حد زیادی طی هفته اول بعد از عمل رفع می شود و به ندرت ممکن است به هفته دوم بکشد. بعد ازعمل زیبایی نیازی به بستری طولانی و شبانه نیست و شما چه با بیهوشی کامل و چه با نیمه بیهوشی عمل جراحی صورت گرفته باشد بعد از چند ساعت بستری می شوید و با بهبودی حال عمومی مرخص میشوید.

حضور همراه در روز جراحی پروتز سینه ، الزامی می باشد. 2- آیا بعد از جراحی بینی نفس کشیدن راحت است؟ برای تنفس راحت بینی می توان از تامپون استفاده نکرد و با استفاده از اسپلینت راه هوایی را برای بیمار باز گذاشت تا بتواند نفس بکشد. این جراحیها این گروه از بیماریها که باعث ایجاد درد، ناتوانی حرکتی، عملکردی و انعطاف پذیری مچ و انگشتان میشوند را درمان میکنند. غبغب به لایه چربی زیر چانه می گویند که وجود این چربی بیشتر به دلایل اضافه وزن، شل شدن پوست و یا ویژگی های ژنتیکی است. در روش باز با برشی که روی پوست تیغه وسط بینی زده میشود پوست بینی به طور کامل از روی بستر اسکلتی آن جدا شده و جراح دید کامل و دقیقتری دارد. در واقع عمل زیبایی برای افرادی مناسب است که اعتماد به نفس خوبی دارند و تنها چیزی که از آن ناراضی هستند صرفا ظاهرشان است. در روز مشاوره از شما شرح حالی درباره وضعیت تنفسی از بینی سابقه ضربه به بینی و بیماریهای مرتبط با بینی و سینوس گرفته می شود.همچنین شما درباره سوابق پزشکی خود اعم از هرگونه بیماری جسمی یا روحی ، جراحی های قبلی و نوع بیهوشی آنها ، سابقه حساسیتهای فصلی ، دارویی و غذایی و نوع داروهایی که مصرف می کنید به ما اطلاعات کامل خواهید داد.