اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش چیست؟

در سنین جوانی وقبل از اقدام به برقراری رابطه جنسی و زایمان ناحیه تناسلی اکثر خانم ها به مراتب سفت، روشن می باشد، البته لازم به ذکر است که علاوه بر افزایش سن،ژنتیک یکی از عوامل تاثیر گذار در مشکلات ظاهری ناحیه تناسلی می باشد، خبر خوش اینکه هر عاملی که موجب نارضایت شما از ناحیه تناسلی و واژن شما گشته با پیشرفت علم زیبایی به راحتی و در طی یک یا چند جلسه برطرف می گردد، اگر شما نیز به دنبال راهی برای رفع نواقص ناحیه تناسلی خود هستید در این مقاله با ما همراه باشید. لابیا پلاستی یک از جراحی های زیباسازی پرطرفدار واژن می باشد،این جراحی یک نوع جراحی ساده و سرپایی می باشد که بدون بیهوشی و ظرف چند ساعت قابل انجام می باشد، در طی این جراحی می توان سایز لب های داخلی و خارجی واژن را به اندازه متناسب درآورد و از ناقرینگی خارج نمود.این جراحی زیبایی در میل و لذت جنسی بسیار موثر است. جراحیهای زیبایی باید توسط پزشکان جراحی زیبایی و پلاستیک انجام شوند. جراحیهای زیبایی امروزه جزو رایجترین جراحیها هستند.

تمام جراحیهای زیبایی -چه سرپایی و چه اعمال با بیهوشی- در کلینیک صدف توسط پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام میشود. و زیبایی واژن را تحت تاثیر قرار می دهد. شاید زمان هایی که روی تردمیل در حال دویدن هستید، بارها و بارها فکر خلاصی از چربی های شکمتان را با جراحی در سر پرورانده باشید.اما چه چیزی ابر افکار بالای سرتان را از هم پاشیده است؟ که هر کدام نیز میتوانند در جای خود مفید واقع شوند. معرفی انواع عمل زیبایی زنان : افتادگی رحم در واقع به معنی جا به جایی رحم به درون واژن است. 2. در حال حاضر در ایران انجمنی به نام انجمن جراحان پلاستیک تشکیل شده است که افراد می توانند با انتخاب یکی از این جراحان به راحتی جراحی های زیبایی و یا درمانی خود را به دستان آن ها بسپارند. از آنجائیکه برداشتن بخیه ها بیشتر ایجاد ناراحتی می کند تا ایجاد درد، با این حال بهتر است یک ساعت قبل از مراجعه مسکن بخورید. بهتر است که حداقل ۳ -۴ روز اول مدام آب کرفس بنوشید. اینجاست که به فکر جراحی زیبایی شکم می افتند. جراحی زیبایی طیف وسیعی از اعمال جراحی را شامل میشود.

اقدامات قبل از جراحی بینی صورت می گیرد تا بتوان به راحتی جراحی را انجام داد و عمل موفقی را پشت سر گذاشت. به هیچ وجه برای انجام جراحی عجله نكنید و تا زمانی كه تصمیم قطعی و اطمینان كامل پیدا نكرد­ه­اید، اقدام به گرفتن وقت عمل نکنید. 1- انجام جراحی مجدد قبل از یك­سال غیر ممكن است و شما باید صبر و حوصله­ ی كافی جهت تحمل یك­سال تورم یا تغییرات موضعی را داشته باشید. در صورت عمل نکردن به هر یک از موارد مذکور عمل شما لغو خواهد شد. از آنجا که الکل می تواند توانایی کبد برای متابولیزه کردن صحیح را تحت تاثیر قرار دهد، بسیاری از پزشکان توصیه می کنند بیماران در هفته های پیش از جراحی خود، از نوشیدن مشروبات الکلی نیز خودداری کنند. این روش اغلب برای افرادی مناسب است که به دلیل ژنتیکی و یا افزایش سن، حجم لب های خارجی واژن آنها تحلیل رفته است، همچنین برخی از افراد با استفاده از این روش به منظور زیباساری بیشتر ناحیه تناسلی خود، قصد دارند که واژن خود را برجسته تر نمایند. افرادی که اندازه لابیاهای آنها از اندازه طبیعی بزرگ تر یا کوچک تر باشد.

لابیاهای بزرگ حدودا داری 7 سانتی متر می باشد از دو بالشتک چربی تشکیل شده است که در خارجی ترین قسمت ناحیه تناسلی قرار دارد، هرقدر که میزان چربی در این ناحیه بیشتر باشد اندازه آن هم به نسبت بزرگ تر می باشدو در داخل لابیاهای بزرگ لابیاهای کوچک قرار گرفته اند، اگرچه اندازه آن در برخی از خانم ها بزرگ تر از لابیاهای بزرگ است به طوری که ممکن است از داخل لابیاهای بزرگ بیرون بزند. ساختار کلی اندام تناسلی خارجی بانوان شامل نواحی چون کلیتوریس، مونس پوبیس، بولب وستیبول ،لابیاهای بزرگ و لابیاهای کوچک می باشد. یکی دیگر از روش های جوانسازی وزیبا سازی ناحیه تناسلی رفع تیرگی و روشن نمودن آن می باشد که به آن وایتینگ ناحیه تناسلی نیز می گویند. در این روش چربی مورد نیاز از ناحیه زیر شکم و یا پهلوها استخراج شده و به ناحیه تناسلی تزریق می گردد. اگر بافت چربی لابیا ماژور از بین برود، بهترین روش درمانی تزریق چربی خواهد بود. البته میتوان روشهای سادهتر مانند بوتاکس، لیزر درمانی و تزریق فیلر (ژل) را جایگزین این نوع جراحی کرد. در این روش نیز به مانند لیپوساکشن، پزشک با دستگاه لیپوماتیک اقدام به شکستن چربی ها و همچنین خارج نمودن آن ها می کند.