انجام عمل جراحی زیبایی برای زنان توسط پزشک مرد چه حکمی دارد؟

عمل کاهش هود کلیتورال بدون اینکه خطر آسیب عصبی یا تأثیر بر احساس یا تحریک جنسی داشته باشد به ایجاد توزان و زیبایی ناحیه تناسلی و واژن کمک می کند. لازم به ذکر است که کشیدن چسب برای جدا کردن آن از پوست بینی بطوری که پوست از بستر خود بلند شود غلط بوده و موجب بوجود آمدن فضاهای مرده زیر پوست خواهد شد و نتیجه عمل را تحت تأثیر قرار میدهد. به منظور جلوگیری از این عارضه انجام تمرینات کگل با مشورت متخصص زنان می تواند کمک بسزایی در بهبودی فرد داشته باشد اما در مواردی این گونه فعالیت ها موثر نبوده و حتی می تواند تاثیر منفی بگذارد. جراحی واژینوپلاستی اغلب به منظور سفت یا تنگ کردن واژن انجام می شود. انجام جراحی حدود ۱-۲ ساعت طول می کشد و چند ساعت پس از جراحی فرد می توان به منزل بازگردد. یک عمل نسبتاً ساده است که جهت رفع این گونه مشکلات انجام می گردد. میل جنسی، برانگیختگی جنسی و ارگاسم مساله بسیار پیچیده ای است و اگر تقویت G-Spot به آنها کمک کند به هر طریقی که جراح زنان تشخیص می دهد باید آنها را تقویت کرد.

بنابراین جراح بعد از بخیه کردن برش ها، یک اسپلیت روی بینی قرار می دهد و تکه های گاز استریل را داخل حفره های بینی فرو می کند تا خونریزی بعد از عمل زودتر بند بیاید .گازها ممکن است کمی ناراحت کنده باشد ولی چند روز بعد از عمل خارج می شوند. هر چند احتمال ایجاد این عوارض كم و ناچیز است ولی باید همه بیماران قبل از عمل به آن­ها فكر كنند. پس از جراحی به مدت 6 تا 8 هفته، معمولاً هر چند روز یك بار چسب روی بینی تعویض می ­شود. برخی از اعمال جراحی براساس شرایط بیمار می توان با یکدیگر انجام داد که برای جراحی پرینورافی بدین ترتیب است: هیسترکتومی (جراحی خارج کردن رحم)، جراحی سالپنگواوفورکتومی (جراحی برداشتن لوله ها و تخمدان ها)، سالپنژکتومی دوطرفه (جراحی برداشتن لوله ها)، جراحی های ترمیم پرولاپس رحم و … این جراحی در اتاق عمل و تحت بیهوشی عمومی انجام می گردد. جراحی زیبایی کلیتوریس معمولا تحت بیهوشی عمومی یا تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و از آنجایی که اکثریت مواقع از بخیه های جذبی در حین جراحی استفاده می شود نیازی به کشیدن بخیه ها نخواهد بود. امروزه تمام مردان و زنان برای رفع عیوب ظاهری دماغ و همچنین بهبود بخشیدن عملکرد آن، به انجام جراحی بینی روی می آورند.

بطور کلی انجام جراحی مجدد در اعمال زیبایی بینی کاملا عادی و تکمیل کننده جراحی اصلی تلقی می­گردد. به طور کلی پس از عمل بینی زمان حضورتان در کلینیک یا بیمارستان اصلا طولانی نخواهد شد. امکان دارد در زمان جراحی از بی حسی موضعی استفاده شود که این عامل منجر می شود تا ساعات طولانی پس از جراحی این ناحیه بی حس باشد. علت جراحی گوش در سنین پایین چیست ؟ برنده بلیط شانس در یک قرعه کشی بزرگ پیرزنی بود که تصمیم داشت برای جوان سازی پوست و چهره اش کار انجام دهد.”ملیسا” 57 ساله بعد از برنده شدن مقدار قابل توجهی پول در یک قرعه کشی زیر ایغ جراحی پلاستیک رفت تا با تغییر چهره اش همه را متعجب سازد و البته در این کار موفق هم شد چار که تغییر چهره ی او با رفع چین و چروک پوست صورتش برای هر کسی باورنکردنی بود. در صورت آنکه لابیاهای فرد بسیار بزرگ باشد از روش جراحی باز برای رفع مشکلات ناحیه تناسلی استفاده می شود. گفتنی است که اکثریت زنان کلیتوریس ساختاری است که با لذت حسی همراه است، اما در این بین افرادی هستند که پوست کلیتوریس از حد طبیعی بزرگ تر بوده که این عارضه می تواند علاوه بر ایجاد نازیبایی منجر شود تا حس جنسی خوبی را فرد تجربه نکند که در چنین شرایطی انجام جراحی می تواند به رفع این گونه مشکلات کمک بسزایی نماید.

قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی ، انجام مشاوره بامتخصص زیبایی بسیار مهم و حیاتی است. پس از انجام عمل زیبایی بینی متورم خواهد شد که این تورم بعد از مدتی کاهش مییابد. کربوکسی تراپی یک روش کاملا منحصر به فرد و بدون عارضه است که طی تعداد جلسات مختلفی انجام می شود که تعداد جلسات درمان براساس شرایط بیمار و نوع درمان متفاوت است. کاملاً مشهود است که مقاربت جنسی، تحریک جنسی و میل جنسی هر فرد با دیگری متفاوت است و به عوامل زیادی بستگی دارد. برای بسیاری از زنان، این امر تا حدی باعث کاهش لذت جنسی برای خود و همسر آنها می شود. راینوپلاستی در لغت به معنای اصلاح بینی است و عبارت است از هرگونه جراحی بینی که در جهت کاهش و یا در پاره ای از موارد بزرگتر کردن بینی ، کاهش و یا گاهی افزایش طول بینی ، برداشتن برجستگی پشت بینی ، کوچک کردن و تغییر شکل نوک بینی ، کوچک کردن سوراخهای بینی و یا تغییر زاویه بین بینی و لب انجام می شود. البته به این نکته توجه شود که باید شرایط بینی هر فرد ، مجزا بررسی شود تا بهترین نوع عمل برای فرد انجام شود.