انواع جراحی پلاستیک و زیبایی

قبل از تصمیم به انجام عمل زیبایی حتما با کلینیک تماس بگیرید و وقتی برای مشاوره با متخصص زیبایی و صحبت در این رابطه بگیرید. با توجه به این موارد، ما در این مقاله تصمیم داریم شما را با خصوصیات و ویژگی های یک مرکز جراحی زیبایی خوب و معتبر آشنا کنیم، تا بتوانید با یک بررسی ساده بهترین کلینیک و بهترین متخصص زیبایی را پیدا کنید. در اینجا محبوب ترین عمل های جراحی زیبایی را به شما معرفی می کنیم. یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است و دارای محبوبیت خاصی است. جراحی بینی، یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است که در میان نوجوانان محبوبیت زیادی دارد. مثلا در یک خانواده بیمار پدر و مادر که اعتماد به نفس پایینی دارند با تعویض مبلمان یا برپایی میهمانیهای آنچنانی و مواردی اینچنینی درصدد پوشش این عدم اعتمادبهنفس هستند ولی در نوجوانان و جوانان همان خانواده این عدم اعتمادبهنفس، خود را در گرایش به عملهای زیبایی نشان میدهد.

جراحی زیبایی صورت یکی از رایج ترین راهکارهایی است که نقص های احتمالی بینی، چشم، فک و گوش و سایر اجزای صورت را رفع کرده و در افزایش اعتماد به نفس فرد تاثیر بسزایی دارد. پیش از هر گونه اقدام درمانی یا زیبایی ، باید شرایط جسمی و روانی بیمار در نظر گرفته شود ؛ به همین جهت ، به متقاضیان جراحی زیبایی توصیه می شود ، اطلاعات دقیقی از سوابق پزشکی خود به فوق تخصص پلاستیک ارائه دهند. در کل افرادی که بینی گوشتی یا ضخامت پوستی زیادی دارند باید به نوع بینی خود واقف بوده و بعد از عمل ، انتظارمعقولی داشته باشند که این مسئله باید حین مشاوره برای بیمار کاملاً روشن شود. افراد سیگاری برای بهبود سیستم گردش خون در بدن ، لازم است تا جای ممکن چند هفته قبل از انجام عمل زیبایی سیگار را ترک کنند و بعد از انجام عمل زیبایی حداقل تا دو هفته نبایند سیگار بکشند. جراحی زیبایی بینی تا چندین هفته زمان برای بهبودی نیاز دارد و بیمار باید کارهای ویژه ای برای سرعت بخشیدن به بهبودی و رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهند. پوست بینی فاکتور بسیار مهمی برای کیفیت عمل تلقی میگردد. از طرف دیگر افرادی که پوست بینیشان خیلی نازک است ، کوچکترین ناهمواری غضروف و استخوان بینی را از رو براحتی نشان داده و این مسئله کیفیت عمل را پایین میآورد.

در این کلینیک قبل از انجام هر گونه عمل زیبایی یک یا دو جلسه مشاوره انجام می شود و برای افرادی که از مناطق دور یا شهر های دیگر مراجعه می کنند سعی می شود در طی یک جلسه به تمامی سوالات پاسخ داده شود و به همه موضوعات مهم پرداخته شود. 2. برش های مورد نیاز برای کارگزاری پروتزها بر روی سطح خارجی پوست ایجاد می شوند. برای کارگزاری این پروتزها ، نیاز به برش های کمتری می باشد. چه نوع پوستی برای جراحی زیبایی بینی مناسب است؟ این جراحی نیز مانند سایر عمل های زیبایی ممکن است جنبه های منفی و عوارضی را با خود همراه داشته باشد. این عمل نیز به گونه ای انجام می شود که شکل بینی با اجزای صورت متناسب باشد. احتمال خالی شدن آن ها به صورت خود به خود وجود دارد. نکته بسیار مهم بعد از عمل بینی این است که به هیچ عنوان نباید در مورد نتیجه عمل زود قضاوت کنید تثبیت فرم نهایی بینی شما نیاز به گذشت حداقل ۶ تا ۱۲ ماه دارد مخصوصاً در بینیهای گوشتی این زمان طولانیتر است .در هفتههای اول بعد از عمل ،بینی شما پهن و بزرگ و نوک آن شدیداً متورم و کل بینی غیرعادی به نظر میرسد .این مسأله نباید شما را مأیوس و نگران کند.

در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید. آگاهی از تفاوت روشهای درمانی و زیبایی مهم است و پزشک هم بایستی مهارت علمی و عملی لازم را برای این روشها داشته باشد. آیا مصرف سیگار و قلیان بعد عمل جراحی زیبایی بینی مجاز است؟ در روز مشاوره از شما شرح حالی درباره وضعیت تنفسی از بینی سابقه ضربه به بینی و بیماریهای مرتبط با بینی و سینوس گرفته می شود.همچنین شما درباره سوابق پزشکی خود اعم از هرگونه بیماری جسمی یا روحی ، جراحی های قبلی و نوع بیهوشی آنها ، سابقه حساسیتهای فصلی ، دارویی و غذایی و نوع داروهایی که مصرف می کنید به ما اطلاعات کامل خواهید داد. در صورتی که چسب روی بینی شما شل شده بایستی به آرامی آن را از روی بینی برداشته و پوست را با الکل یا محلول بیودرم تمیز کنید. ترکیب این دو روش، افتادگی و شل شدگی پوست و عضلات و همچنین چربیهای اضافه گردن را از بین میبرد.