بررسی و معرفی انواع جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

عکس دیجیتال و CD آن، نزد پزشک بایگانی می­ شود ولی سایر مدارک پزشکی، نزد شماست تا به هنگام مراجعه به بیمارستان تحویل دهید. بعد از یک هفته جهت برداشتن گچ بینی به پزشک مراجعه نمایید. نسخه دارویی برای شما تجویز می شود و توصیه می شود به مدت 3 روز از کمپرس یخ اطراف بینی و چشم ها استفاده کنید. برای دریافت این آموزش­ها وقت کافی اختصاص دهید و تا به طور کامل یاد نگرفته ­اید مطب را ترک نکنید. همچنین نسخه­ی دارویی مربوط به قبل و بعد از عمل را دریافت و داروهای مربوطه را فراهم كنید و این داروها را با خودتان به محل بستری هم بیاورید. بعضی بیماران بعدا درخواست می­ کنند که به آن­ها گواهی خاص بعنوان فقط جراحی انحراف داخلی بینی داده شود یا اصلا جراحی زیبایی قید نشود یا اصلا برای خود جراحی زیبایی بینی مبالغی ذکر گردد تا از فلان بیمه یا اداره یا سازمان دولتی یا غیر دولتی هزینه­ای دریافت کنند! زیباجویانی كه انگیزه و حوصله­ی كافی برای عمل جراحی ندارند.

در میان این اختلافات صنفی و در پاییز امسال بنابر آمار منتشرشده دو دختر جوان زیر عمل جراحی جان خود را از دست دادند، شاید در جواب گفته شود هر عملی ریسک خود را دارد، اما نکته مهم این است که افراد جانباخته توسط پزشکان غیرمتخصص عمل شدهاند و همچنین نکته دیگر، اینکه در آن بخش از عملهای زیبایی جان خود را از دست دادهاند که در اصطلاح پزشکی به آن غیرتهاجمی میگویند. زیرا هزینه­های جراحی زیبایی سنگین و گران است. راس ساعت مقرر در بیمارستان حضور یابید و قبل از بستری شدن هزینه­های جراحی و بستری را برآورد نموده و قطعی كنید و مبالغ مربوطه را به همراه داشته باشید. تعداد زیادی از بیماران نگران نتیجه جراحی می باشند زیرا در صورت عدم موفقیت، بسیار تجربه آزاردهنده ای برای آن ها خواهد شد؛ بنابراین باید در انتخاب یک جراح با مهارت و تجربه کافی، دقت کرد. مصرف سیگار برای سلامتی بطور كلی زیان­ آور است و بر روی نتیجه جراحی پلاستیك نیز تاثیر منفی دارد، حداقل یك ماه قبل، آن را ترك نمایید. قبل از بستری، حتماً لازم است اقدامات مربوط به آزمایشات و عکسبرداری­ها و فتوگرافی دیجیتال را بطور کامل انجام داده و به تایید پزشک­تان رسانده باشید.

جراحی بسته برای عمل های مربوط به بینی استخوانی و در جراحی بینی استخوانی معمولا استفاده می شود که نیاز زیادی به ایجاد برش در اعضای داخلی نداشته باشد. برخوردار باشد تا هم بتواند سختی­ها و پیگیری­ های مربوط به عمل جراحی را تحمل نماید و هم توان پذیرش عوارض كوچك و بزرگ را داشته باشد. و بسیاری از عوارض كوچك و بزرگ دیگر كه باید به عنوان یك احتمال در نظر گرفته شوند. به طور کلی بیمار باید اصول اولیه مراقبت­های پس از عمل را در مطب آموزش ببیند. جراحیهای زیبایی به صورت مستقیم تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار ندارند ولی در موارد خاص میتوان به صورت غیر مستقیم از پوششهای جانبی برخوردار شد. زیبایی واژن به روش های مختلفی انجام می شود که نوع انتخاب روش جراحی زیبایی واژن بسته به شرایط بیمار و صلاحدید پزشک متفاوت می باشد، برای شناخت بهتر روش های زیبایی واژن با ما همراه باشید. این متد برای افرادی مناسب به نظر می رسد که صاحب یک بینی بی نقص هستند و تنها نوک بینی آن ها مشکلاتی دارد.

در واقع عمل زیبایی برای افرادی مناسب است که اعتماد به نفس خوبی دارند و تنها چیزی که از آن ناراضی هستند صرفا ظاهرشان است. خودداری نمایید. برای تسكین درد فقط می­توانید از استامینوفن استفاده كنید. از برقراری رابطه جنسی به مدت حداقل سه هفته باید خودداری شود. حتی اگر کاری که میخواهید انجام دهید هنوز امکان پذیر نیست، باید بدانید که فنآوریهای پزشکی و تکنیکهای جراحی پلاستیک به سرعت در همه زمینهها در حال پیشرفتهای سریع است. هنگامی که از پروتزهای صورت به این روش استفاده میشود، اغلب تحت عنوان اصلاح بدن طبقه بندی میشوند، بنابراین از نظر فنی به عنوان یک روش سنتی جراحی پلاستیک شناخته نمیشوند. اما افراد زیادی هستند که بدون بد شکلی بدن و خصوصا بینی،به عمل جراحی بینی و سایر اجزاء بدن روی می آورند. بعضی از بیماران ممكن است علاوه بر بینی، دارای اشكالاتی در سایر نقاط صورت مانند چانه و … در بعضی موارد ممکن است مشاوره با دکتر بیهوشی یا سایر تخصص­ها لازم باشد که به شما گفته خواهد شد.به­ ویژه در بیماران با مشکلات پوستی که تاثیر فراوانی بر کیفیت عمل شما خواهد داشت مشاوره با متخصص پوست متبحر در امور زیبایی بسیار مهم خواهد بود. یکی از شاخصه های اصلی دکتر امید ابراهیمی بهترین جراح بینی ، توجه ویژه به عملکرد تنفسی بینی بعد از جراحی بینی می باشد.