بررسی و معرفی انواع جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

آنچه جراح بینی خوب در زمان شکل دادن به بینی شما مد نظر قرار می دهد، خلق تناسب بین بینی و اجزای صورت، خلق تناسب بین بینی با لب ها و چانه، درمان انحراف بینی و صاف کردن آن، در نظر گرفتن نسبت بین بینی و چشم ها، تنظیم پهنای بینی، تنظیم ارتفاع بینی، و تنظیم زاویه بین لب و بینی است. اگر دربارهی موضوع این مقاله سوالی دارید، پرسش خود را در قسمت نظردهی که در انتهای این مقاله است، بنویسید تا پزشکان دکتر دکتر در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالا شما پاسخ دهند. آموزش های لازم در رابطه با اقدامات قبل و بعد از عمل بینی را به بیمار ارائه می دهد. پس پزشک حتما باید مراقبت های بعد از جراحی بینی و لزوم انجام اونها رو به شما توضیح بده. یک جراح بینی خوب از تشویق های بی مورد و همینطور ترساندن های بیجا خودداری نموده، عوارض ناشی از جراحی بینی را به طور شفاف برای بیمار توضیح داده، نشدنی ها و محدودیت های جراحی برای بینی او را بدون رودربایستی به وی شرح می دهد تا بیمار بتواند به درستی در رابطه با انجام یا عدم انجام جراحی زیبایی بینی تصمیم بگیرد.

در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی تمام جوانب و مزایا و معایب عمل بینی و به بیمار خود توضیح میده و تصویر روشنی از عمل بینی و نتیجه آن برای بیمار ترسیم می کنه تا بیمار بتونه در مورد انجام عمل بینی تصمیم گیرنده باشه. اکثر بیماران می خواهند که ظاهر خسته یا اخموی خود را با برداشتن خطوط اطراف لب ها از بین ببرند. لازم به ذکر است که چنانچه فرد با اختلالات تنفسی و عملکردی بينی مواجه باشد و تصمیم به انجام جراحی زیبایی بينی گرفته باشد؛ می توان به طور همزمان، همراه با اصلاح ساختار ظاهری بينی ؛ مشکلات عملکردی آن را نیز برطرف نمود. طی عمل بینی و اصلاح عیوب ظاهری آن، باید عملکردهای اساسی و حیاتی بينی نیز به درستی حفظ شود و خللی بر آن ها وارد نگردد؛ زیرا در غیر این صورت، سلامت افراد به مخاطره خواهد افتاد. این جراحی با هدف بهبود فرم ظاهری بينی و افزایش زیبایی آن، صورت می پذیرد و در اصطلاح پزشکی به آن رینوپلاستی اطلاق می گردد.

جراحی بینی به منظور ایجاد فرم ظاهری ایده آل برای بینی انجام می گیرد. از قدرت تصور بالایی برخوردار بوده و قادر است با در نظر گرفتن دیگر اجزای چهره بهترین فرم بینی را برای بیمار انتخاب کند. در مقاله پیش رو ، دکتر باستانی نژاد جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، نکات مهمی را پیرامون عمل جراحی بینی و بایدها و نبایدهای آن مطرح نموده اند که مطالعه آن خالی از لطف نیست. گوش هایی که لاله گوش در آن ها آسیب دیده باشد . استعمال سیگار و دخانیات به مدت 7 هفته قبل از جراحی زیبایی گوش باید قطع گردد . مزیت بزرگی که این کار دارد این است که برخی افراد ممکن است به کلی سیگار را ترک کنند. بينی ، وظایف بسیاری اعم از ایجاد مسیر هوایی مناسب برای تنفس مطلوب، تنظیم رطوبت و دما و غیره را به عهده دارد که ایجاد راه هوایی از مهم ترین وظایف آن می باشد. جراح بینی باید این توانایی رو داشته باشه که استرس بیمار برای عمل رو کاهش بده. اینکه آیا هر کسی که عمل بینی انجام داده و یه پزشکی و معرفی می کنه، باید بهش اعتماد کنید و بهش مراجعه کنید؟

هر کسی که به مطب مراجعه می کنه و قصد عمل بینی داره اول اینکه به خاطر زیبایی چهرش هست و بعد هم افزایش اعتماد به نفسش. اگر مایل هستید که در این مورد بدونید حتما این قسمت و بخونید میخوام چیزایی مهمی و بهتون بگم که قبل مراجعه به مطب پزشک برای عمل، حتما باید انجام بدید. چون خیلی از متقاضیانی که برای این عمل مراجعه می کنن ترس از بیهوشی دارن و یا نگران نتیجه بعد از عمل هستن. خب فکر میکنم یه سری سوالات هست که همیشه تو ذهن افرادی که میخوان عمل بینی انجام بدن میچرخه و درگیرش هستن. همیشه قبل از اینکه اقدام به عمل بینی کنید این سوال و از خودتون بپرسید که اگر بینیم بد عمل بشه چه اتفاقی می افته؟ به اعتقاد فمنیستها از ابتدای تاریخ تاکنون بدن زنان همیشه عرصة سیادت و کنترل بوده است. همچنین مجلات مربوط به زنان در آمریکا از جراحی زیبایی بهمنزلۀ فناوری جدیدی یاد میکنند که در دسترس همگان است و ازنظر پزشکی قانونی است. همچنین به دلیل برقراری تناسب میان سایر اجزای صورت ، عضوی مهم و تاثیر گذار در زیبایی چهره به شمار می رود.