بررسی و معرفی انواع جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

بیمههای تکمیلی به طور کلی پوششهای گستردهتری از بیمه درمان پایه دارند. به طور کلی بینی خانم ها شیب کمتری دارد به همین خاطر مایل هستند که بعد از جراحی رینوپلاستی بینی سر بالا و ظریف تری داشته باشند. حفظ غشای مخاطی تیغه بینی در برابر استخوان و غضروف تا چسبندگی مناسبی بین اجزا ایجاد شود. ایمپلنت در فضایی که در زیر پوست ایجاد شده است جایگذاری میشود. انتظارات زنان بعد از عمل جراحی بینی معمولا بینی فانتزی و عروسکی است در حالی که انتظار مردان یک بینی طبیعی است. خانم ها باید توجه داشته باشند که میزان تناسب بینی جراحی شده با اجزای صورت نکته ی بسیار مهمی است. اما در افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، مناسب ترین نوع عمل، جراحی بینی طبیعی است. بعضی از خانم ها مایل هستند که بینی بسیار سربالا باشد و اصلاحا بینی کاملا عروسکی باشد. زیرا ممکن است باعث بروز مشکلاتی از قبیل اختلال در تنفس شود. از این رو باعث ناراحتی بیمار نشده و بیمار در حین جراحی زیبایی گوش ، دردی احساس نخواهد کرد. همچنین توقع زنان از جراحی بینی متفاوت تر از نتیجه ای است که مردان توقع دارند.

حداقل به مدت 4 هفته از عینک طبی یا آفتابی استفاده نکنید، تا به استخوان و پل بینی فشاری وارد نشود. در کل افرادی که بینی گوشتی یا ضخامت پوستی زیادی دارند باید به نوع بینی خود واقف بوده و بعد از عمل ، انتظارمعقولی داشته باشند که این مسئله باید حین مشاوره برای بیمار کاملاً روشن شود. زیرا ممکن است پزشک در انجام عمل بینی استخوانی تبحر داشته باشد اما در جراحی بینی گوشتی نتیجه مطلوبی کسب نکرده باشد. بنابراین باید گفت که بانوان قبل از انجام عمل رینوپلاستی باید درک درستی از عمل ینی و فرم مناسب بینی داشته باشند تا نتیجه باب میلشان حاصل شود. در بینی های گوشتی معمولا نوک بینی افتاده تر و پهن تر است. شکل و ظاهر لابیا، به میزان قابل توجهی در بین زنان و دختران متفاوت است، و مخصوصاً پس از زایمان قابل تغییر می باشد. بهبود تقارن صورت: بعضی از آقایان مایلن تقارن صورت خودشونو بهبود بدن. بینی یکی از مشخص ترین مشخصه های صورت هر فردی است و مردان اگر از شکل، اندازه و یا تقارن آن ناراضی باشند، نه تنها می تواند در شکل ظاهری بلکه بر احساس آنها نسبت به خود تأثیر منفی بگذار و حس اعتماد به نفس آنها را کاهش دهد و احساس خجالتی بودن داشته باشند.

پزشک معالج هم وضعیت تقارن صورت رو ارزیابی می کنه و در جهت بهبود تعادل صورت، فرم بینی رو اصلاح می کنه. جراحی بینی در بینی های استخوانی به مراتب ساده تر از بینی گوشتی است. جراحی بینی برای بینی گوشتی نباید پوست بینی را بیش از حد نازک کند. چرا که ورم بینی باید به طور کامل از بین رفته باشد ، که در اکثر افراد بعد از یک سال این تورم کاهش پیدا می کند. در رابطه با روش انجام و مراقبت های قبل و بعد از عمل ، با شما صحبت کردیم. تاثیر زیاد در نتیجه ایده آل و رضایت بخش خواهد داشت. زیرا ممکن است حاوی موادی باشند که بر عمل زیبایی بینی و نتیجه آن تأثیر داشته باشند. نوک بینی در بینی های گوشتی به سختی شکل می گیرد. افزایش اعتماد به نفس: عمل بینی میتونه حس اعتماد به نفس را در افراد افزایش بده و حس موفقیت آمیز بودن عمل بینی را در آنها تقویت کنه.

سوالی که برای خیلی از افراد بوجود می آید این است که آیا عمل بینی استخوانی و گوشتی با یکدیگر متفاوت است؟ در گذشته انسان ها از راه های مختلفی سعی در زیباتر کردن چهره خود داشتند. بطوریکه در سال های اخیر در بین اقدامات جراحی زیبایی، عمل بینی در بین مردان در رده اول قرار گرفته. به طوری که باند روی بینی خیس نشود. حفظ و تقویت ظاهر مردانه: جراحی بینی مردانه طوری باید انجام بشه که علاوه بر افزایش زییایی صورت، نتیجه نهایی متناسب با چهره مردانه باشه. به طوری که دامنه این عملهای زیبایی از جراحی «بَلبَله گوش» گرفته تا برداشتن چربی پشت پلک «پُفی» و «پیکر تراشی» روز به روز گستردهتر و بر مراجعان آن افزودهتر میشود و به نظر می رسد در این دوئلِ «ضرورت» و «ولع»، تفاوتی میان افراد از بعد جنسیت و حتی میزان و سطح سواد وجود ندارد. مهمترین و اصلی ترین عاملی که از آن طریق می توان نوع بینی را تشخیص داد، ضخامت پوست بینی است. مردان بعد از عمل بینی میتونن علاوه بر بهبود ظاهر و تاثیر مثبت آن، حس افزایش اعتماد به نفس را تجربه کنن.