بهترین دکتر فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک تهران – کلینیک پوست و مو رازی

فلوپ جدا شده پوست روی عضلات تازه سفت شده، کشیده شده و پوست اضافی برداشته می شود. طی این جراحی، جراح پلاستیک یک برش از یک سمت استخوان لگن تا سمت دیگر استخوان لگن و نزدیک به ناحیه شرمگاهی ایجاد می کند سپس پوست و چربی اضافی را از بین می برد. از آن جایی که در این روش ساختار بینی تغییر کرده، این ساختار دیگر به وضعیت اولیه برنمی گردد و همه چیز در همین وضعیت حفظ می شود. جراح بینی می تواند از روش جراحی زیبایی بینی به شیوه بسته یا باز برای انجام این جراحی کمک بگیرد. بیشترین فایده در عمل بسته کاهش ورم بوده و در عمل باز نیز امکان دسترسی بیشتر جراح برای تغییرات وسیع تر می باشد. چشمانم بسته نمیشود و نمیتوانم لبخند بزنم. من نمیتوانم لب بالایی ام را حرکت دهم و یک قسمت صورتم اصلا کار نمیکند». در این دست جراحی ها نیز توجه به مهارت و تخصص جراح نیز میزان بروز عوارض را کاهش خواهد داد.

سیگار کشیدن، روند بهبودی را کاهش داده و شما را در معرض عفونت قرار می دهد. یولیا که مادر دو فرزند است میگوید علیرغم بهبودی پس از جراحی قادر به حرکت دادن بخشهای بزرگ صورت یا بستن چشم هایش نیست و ۲۰۰۰۰ پوند برای اصلاح این مشکل هزینه کرده که بی نتیجه بوده است. طبق نظر دکتر وهاب آسترکی بهترین جراح پلاستیک تهران، پروتز سینه ، جزء جراحی های زیبایی به شمار می آید که به منظور حجم دهی و بزرگ کردن سینه انجام می گیرد ، این جراحی در بین بانوان بسیار محبوب و رایج می باشد ؛ زیرا باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها خوهد شد. نتیجه عمل در این نوع بینیها نسبت به بینیهای گوشتی بهتر است چون همانطور که ذکر شد در جراحی زیبایی بینی استخوانی اصلاحات روی سیستم اسکلتی غضروفی استخوان صورت میگیرد نه پوست. بنابراین مسائل تنفسی را ندیده گرفته و تنها به دنبال کوچک کردن بینی خود هستند. موسویان عامل اصلی را «عدمتوجه به قید و شرط به بدن و وجود خود و قضاوت کردن خود از منظر دیگری» میداند.

از طرفی هم قادر است تا شکل دلخواه بینی را برای متقاضیان این نوع عمل به وجود آورد. در مدل بینی نیمه فانتزی، زاویه بین لب و بینی، بین 95 الی 100 درجه است. بیماری اسکلرودرمی نوعی بیماری نادر و پیش رونده روماتیسمی است که پوست بیماران ضخیم، سفت و خشک شده و گاه در انتهای اندامها زخم ایجاد میشود. برخی بیماران هم از روش تزریق فیلر استفاده می کنند تا ظاهر نسبی بینی را مشاهده کرده و سپس برای روش های دائمی یا همان جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند. با تزریق فیلر های پوستی به برخی از نواحی بینی، توسط جراح بینی با تجربه و ماهر، می توان سطح صاف تری برای بینی ایجاد نموده و نوک بینی را تغییر شکل داده و حتی ظاهر بینی را متقارن تر نمود. برخی از افراد بینی استخوانی دارند و برخی از افرادی که بینی گوشتی دارند که باید جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی دارند. برای مثال افرادی هستند که به لحاظ رشدی و اناتومی بینی از بدو تولد مشکلی ندارند اما در اثر ضرباتی که در موقعیت های مختلفی رخ خواهد داد دچار شکستگی ها و یا انحراف بینی می شوند.

جراحی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی می کنید و می توانید با او یک رابطه متقابل و منطقی برقرار کنید. برخی بیماران که آمادگی انجام جراحی پلاستیک صورت را ندارند، ترجیح می دهند که از روش های محافظه کارانه تری مثل بوتاکس برای صاف کردن خطوط و چروک های صورت و یا کلاژن برای پر کردن چاله های صورت خود استفاده کنند. به گفته کمیته تحقیقات روسیه این دو پزشک اکنون به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین مربوط به “ایمنی جان و سلامت” بیماران تحت بازجویی قرار دارند. چنانچه در این بازه زمانی ، پانسمان خیس شود ؛ می تواند نتیجه عمل را تحت تاثیر قرار دهد. زیرا به دلیل استفاده از بی حسی عمومی در این جراحی، احتمال دارد عوارضی را برای جنین به دنبال داشته باشد. بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم بوده و بافت نرم تری دارد. آندری کوماروف و عمر خالد پزشکان عمل انجام شده اخیر او ادعا میکنند که این ملکه زیبایی دارای یک بیماری نادر به نام اسکلرودرمی است که پیش بینی آن پیش از انجام عمل غیر ممکن بوده است. با این وجود، هیچ مدرکی تا کنون به دست نیامده است که نشان دهد یولیا از این بیماری رنج میبرد.