بهترین دکتر فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک تهران – کلینیک پوست و مو رازی

توصیه های دکتر سلیمان زاده پس از جراحی بینی بسیار مهم می باشد، تمامی اشخاصی که جراحی بینی را انجام داده اند با رعایت این نکات می توانند به آسانی دوران نقاهت پس از جراحی بینی را به اتمام برسانید، رعایت این نکات در عین حال که ساده می باشد به شخص کمک شایانی می کند تا بهترین نتیجه حاصل را از جراحی بینی بدست بیاورد. درخواست های اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک در تمام جهان با توجه به عوامل تجاری و تبلیغاتی و سودآوری افراد با استفاده از این اعمال جراحی و وجهه اجتماعی که افراد می بخشند در حال افزایش است که البته این حجم از عمل های جراحی غیر ضروری می تواند مضر باشد. چند ساعت بعد از جراحی بینی نباید چیزی بخورید. فرقی نمی کند که می خواهید عمل بینی ، لیفت صورت ، جوانسازی با لیزر یا هر عمل دیگری را انجام دهید ، دانستن این موضوع که چه انتظاری از این عمل باید داشته باشید باعث می شود تصورات درستی از نتایج عمل داشته باشید و در آینده از نتایج عمل ناراضی نباشید. نمونه آماری این تحقیق شامل 100 نفر که 50 نفر متقاضی جراحی بینی و 50 نفر غیر متقاضی یا افراد عادی می باشند که براساس توافق استاد راهنما به روش نمونه گیری تصادفی ساده انتخاب شدند.

پس از جراحی بینی باید از مصرف زیاد نمک خودداری شود زیرا باعث ورم بیشتر آن می شود. استفاده از این روش نه تنها دردی برای بیمار ندارد بلکه باعث کاهش عوارض بعد از جراحی بینی شامل خونریزی و تورم می شود. مصرف سیگار و قلیون تا ۴ هفته پس از عمل مطلقا ممنوع می باشد زیرا باعث ورم بیشتر بینی می شود و ترمیم زخم های بینی با تاخیر انجام می شود. یک جراح ماهر میتواند این جراحی را به راحتی انجام دهد بطوری که چشمها ظاهری طبیعی و جوان داشته باشند. جراحی بینی یک نرخ ثابتی ندارد. جراحی آندوسکوپی برای اصلاح تیغه بینی انجام شود نیازی به تامپون نیست زیرا برشی در بینی زده نمی شود. جای زخم؛ در حالی که جای زخم اتوپلاستی ممکن است به صورت خطی در پشت گوش پنهان شود به همین خاطر این جای بخیهها از لحاظ زیبایی برای بیمار مشکل ساز نیست .

آیا این کمیسیون و شورا اساسا اطلاع دارند در کانادا و بسیاری ایالات آمریکا ضمن انتقاد از این رویه هماکنون تلاش برای قانونگذاری در جریان است و صرفا بحث حمایت از این صنعت و درآمد بالای دولت از طریق مالیات از شرکتهای تولیدکننده محصولات و تجهیزات زیبایی در این کشورهاست که سبب ادامه این روند بوده است؟ همچنین پزشک می تواند از مواد بی حس و ضد احتقان برای اینکه بیمار دردی احساس نکند از طریق این لوله وارد بینی کند. اما از انجام ورزشهایی مانند بوکس و تکواندو که ممکن است به صورت شما ضربه وارد شود تا یک سال دوری کنید. بیش از 106 میلیون عمل زیبایی در ایالات متحدة آمریکا در سال 2011 انجام شده است که معمولترین آنها لیپوساکشن، بزرگکردن پستانها، جراحی شکم و جراحی پلک بوده است (Honson & Tranter, 2015: 190). در ایران جراحی زیبایی بینی از اواخر دهۀ 60 شتاب روزافزونی گرفت که عمدة مشتریان آن را زنان تشکیل میداد؛ البته در سالهای اخیر مردان نیز در زمرة افراد خواستار جراحی زیبایی بینی قرار گرفتهاند.

یعنی اولین معیارتان برای انتخاب کیفیت انجام عمل ها باشد، و سپس به موضوع قیمت بپردازید. آیا با اتوپلاستی می توان گوش ها را کوچکتر کرد؟ عمل اتوپلاستی تاثیری در بدتر شدن شنوایی ندارد. در نظر داشته باشیدکه بهترین نتایج جراحی اتوپلاستی بعد ازگذشت چندین ماه مشخص میشود. جراح بینی با معاینه شما نوع بینی شما را مشخص می کند و در مورد نوع جراحی شما و همچنین نتیجه جراحی بینی تان با شما صحبت خواهد نمود. بانوان در روز جراحی زیبایی سینه ، باید تمامی مدارک پزشکی خود را به همراه داشته باشند. پس از جراحی بینی شخص باید حتما در زمان استراحت دو بالش زیر سر قرار دهد رعایت این نکته به کاهش التهاب و تورم بینی کمک شایانی می کند. در روز هفتم قبل از اینکه به مطب پزشک بروید حتما استحمام کنید تا گچ بینی شما خیس شود و به راحتی برداشته شود. پس از جراحی بینی شخص حتما باید به شکل مرتب به جراح بینی خود مراجعه نماید تا جراح بینی عملکرد بهبودی بینی را بررسی نماید. روز جراحی ، دوش بگیرید. قالب بینی و بخیه ها معمولا بعد از ۷-۶ روز برداشته می شود و بعد از آن ، شخص می تواند به فعالیت کاری روزانه خود باز گردد.