بهترین عمل جراحی زیبایی شکم ( ابدومینوپلاستی )

اغلب مراجعین بعد از برخی جراحی ها رضایت لازم را کسب نکرده و ملزم به مراجعه مجدد می شوند در این صورت جراح باید پذیرای مراجع بوده و در صورت ایجاد عوارض مسئولیت جراحی ترمیمی را بپذیرد. این روش خطر خونریزی را کاهش میدهد و باعث ایجاد زخم متوسط میشود. دادن این اطلاعات به متخصص زیبایی بسیار ضروری است تا او بتواند بهترین روش درمانی که مناسب با شرایط شما است را انتخاب کند. افراد ظاهر بدن خود را می توانند با اعمال جراحی و فرم دهی به بدن بهبود ببخشند. ناگفته نماند اگر می خواهید دو جراحی با یکدیگر انجام دهید، بهتر است ابتدا جراح متبحر در این زمینه را بیابید. اگر برای انجام جراحی زیبایی تصمیم خود را گرفته اید، این مهم است که انتظارات واقع بینانه داشته باشید و به جراح خود اعتماد کنید. با لیفت صورت می توانید یک صورت صاف تر و جوان تر داشته باشید. اگر انجام جراحی زیبایی بینی مدنظرتان است، باید به چند نکته مهم دقت کنید.در ادامه این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روش، هزینه های عمل بینی ، خطرات و مزایای احتمالی آن به دست بیاورید.

شما در کنار جراحی زیبایی گوش خود می توانید سایر جراحی های مربوط به صورت مانند رفع چین و چروک، تزریق ژل و چربی، تزریق بوتاکس و غیره را نیز انجام دهید. جراحی بینی یکی از جراحی های زیبایی پرطرفدار است که با هدف رفع ایرادات زیبایی مانند قوز روی بینی، بزرگ… البته لازم به ذکر است تمامی این موارد تقریبی بود و با توجه به عوامل حیاتی و شرایط بیمار متغییر خواهد بود. اینطور توضیح داد: «اینطور نیست که در این نسل عدم اعتمادبهنفس بیشتر شده باشد بلکه در هر نسلی با توجه به اقتضائات زمانه این عدم به اعتمادبهنفس خود را به شکلی نشان میدهد. بسیاری از افراد با انجام چندین جراحی زیبایی در چهره می توانند زیبایی و جوانی گذشته را مجددا تجربه کنند.. آیا انجام جراحی های زیبایی همزمان عوارضی خواهد داشت؟ اهمیت به فاکتورهای زیبایی امروزه از جایگاه ویژه ای در میان افراد جامعه پیدا کرده است و در این میان دیگر جراحی فقط به منظور درمان مشکلات اورژانسی پزشکی انجام نمی شود. در این جراحی زیبایی می توان اندازه، شکل، مکان، آسیب دیدگی، عدم تقارن، مشکلات ظاهری مادر زادی و غیره را برطرف کرد. مشکلات بزرگ بعد از جراحی بینی، نادر است و برای دوران نقاهت نیز بین ۱-۳ هفته زمان لازم است.

سادگی جراحی پروتز گونه و هزینه ی به نسبت پایین آن باعث شده است که این جراحی یکی از پرطرفدارترین جراحی ها در بین جراحی های زیبایی صورت محسوب شود. لیپوماتیک یکی از روش های نوین و جدید پیکر تراشی است که نسبت به روش لیپوساکشن جایگاه ویژه ای دارد. که فرد قبل از تصمیم گیری و اقدام برای انجام آن باید نسبت به آن ها آگاهی کامل داشته باشد. روش: در یک بررسی مقطعی- توصیفی طی چهار ماه صد داوطلب انجام جراحی زیبایی (82 زن و 18 مرد) که به یک کلینیک جراحی مراجعه نموده بودند، در مرحلهی پیش از عمل جراحی (گرفتن عکس و انجام آزمایشات لازم) بهکمک پرسشنامهی شخصیتی MMPI-PD، ارزیابی شدند. مصرف مشروبات الکلی نیز همانند استعمال دخانیات ، از مدتی پیش از جراحی زیبایی سینه ممنوع می باشد. کدام بیمه هزینه عمل زیبایی را میدهد؟ از دکترتان بخواهید که تمام منافع و معایب جراحی را برای شما توضیح دهد و از همه مهم تر بگویید که دقیقا چه انتظاری از نتیجه ی جراحی دارید و بررسی کنید که نظرات او چقدر به خواسته ی شما نزدیک است. شاید این پرسش برای شما مطرح شود که آیا انجام دو جراحی به طور همزمان عوارضی خواهد داشت؟

از انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش، به مدت حداقل شش هفته باید خودداری شود و بیمار می تواند دو هفته بعد، تمرینات سبک را از سر بگیرد. به مدت دو هفته قبل از عمل جراحی پلک باید از داروهایی مانند آسپرین، بروفن، پیروکسیکام، ایندومتاسین و مفنامیک اسید استفاده نشود . در عمل جراحی زیبایی نیز مانند همه عمل­های جراحی دیگر احتمال نیاز به جراحی مجدد وجود دارد. پر کننده ها یا ژل هایی مانند Juvederm ، Restylane ، Sculptra به عنوان یک راه درمانی تاثیر گذار برای خطوط و چین و چروک های عمیق استفاده می شود. ابدومینوپلاستی یا ‘جراحی شکم’ یک عمل لاغری زیبایی یا ترمیمی به حساب میآید. جراحی ابدومینوپلاستی برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند یا تلاش آنها در رژیم غذایی و ورزش بی نتیجه مانده اند می تواند گزینه مناسبی باشد. از این روش پیکر تراشی برای برای سفت شدن عضلاتی که بعد از بارداری شل شده یا شکاف خورده اند و یا برای از بین بردن چربی و شل شدن پوست اضافی از شکم، پس از کاهش شدید وزن استفاده می شود.