بورد تخصصی گوش و حلق و بینی

هیچ گونه برش و جای زخم ایجاد نمی شود در نتیجه بیمار هیچ دردی را هنگام تزریق احساس نخواهد کرد و نیاز به استراحت بعد از تزریق ندارد پس بلافاصله به زندگی روزمره باز می گردد. دوران بهبودی بعد از عمل، معمولا یک تا سه هفته طول میکشد و پس از جراحی، مشکل خاصی به وجود نمیآید. اشخاص سیگاری قبل و پس از جراحی گوش باید از مصرف و استعمال سیگار پرهیز نمایند ، زیرا مصرف سیگار و استعمال دخانیات نه تنها در روند بهبودی تاخیر ایجاد می کنند ، سبب باقی ماندن تورم و التهاب در گوش می شوند . در بسیاری از موارد این جراحی به طور همزمان با جراحی پلک انجام می شود تا اثربخشی آن در چشم ملموس تر باشد. این روش نسبت به روش های جراحی زیبایی غبغب کم ضرر و ایمن تر است و لیزر باعث سفت شدن پوست می شود و از افتادگی آن جلوگیری می کند.

جراحی زیبایی لب با هدف برجسته کردن و قلوه ای کردن لب ها انجام می شود.این جراحی زیبایی در بیمارستان یا مطب مجهز انجام می شود و حدود 90 دقیقه طول می کشد. 8. به مدت یک هفته برای شستشوی دندان ها از مسواک نرم استفاده شود و از دست کاری لب بالا نیز اجتناب گردد. البته برای زیبا و جذاب کردن لب ها روش های دیگری مانند : تزریق ژل ، تزریق چربی نیز وجود دارد. جراحی چانه یا پروتز چانه یک راه تاثیر گذار است که برای بهبود دادن حاشیه های صورت و ایجاد یک نیمرخ زیبا تر استفاده می شود. این روش با هدف زاویه دارکردن صورت و ایجاد خطوطی زیبا در صورت انجام می شود. جراحی گونه یکی دیگر از انواع جراحی زیبایی صورت است که با هدف بهبود ظاهر گونه و برجسته کردن آن انجام می شود. جراحی غبغب یک روش جراحی زیبایی صورت است که در این روش یک برش در زیر چانه جایی که قابل مشاهده نباشد ایجاد می شود سپس پوست آن بالا آورده می شود تا جایی که به چربی دسترسی داشته باشند و در نهایت چربی با لیپوساکشن و مستقیما برداشته می شود. تا 24 ساعت بعد از عمل تب داشتن عادی است.

مدت زمان انجام این عمل یک ساعت است و بهتر است که با بیهوشی انجام شود. این روش نسبت به روش تزریق چربی عوارض زیادی دارد چراکه تزریق ژل یک بافت خارجی است و می تواند باعث بروز عفونت یا افتادگی صورت شود. جراح گوش ؛ غضروف و پوست اضافی را بر می دارد و سپس گوش را در جای مناسب قرار می دهد و با استفاده از بخیه های جذبی محل برش را می بندد. چند بار هم دوستانم گفتند، با اینکه هنوز مردد هستم این کار درست است یا نه، اما به نظرم بهتر است بینی ام را دست جراح بسپارم». مدت زمان عمل جراحی چقدر است؟ این جراحی گاهی اوقات با جراحی زیبایی بینی ترکیب می شود تا بتواند نیمرخ زیباتر و متعادل تری را برای بیمار ایجاد کند. این امر با هوشمندی پزشک جراح و تجربه وی حاصل میشود ، که به بهترین نحو با رفع عیوب بتواند چهرهای متناسب به شخص هدیه کند. در روش بسته عمل زیبایی بینی هیچ برشی در کنار پره ایجاد نمی شود ولی در روش باز دقت عمل بیشتر است و برای رفع انحراف بینی بیشترین کارایی را دارد.

جراحی بالا کشیدن ابرو می تواند با رفع افتادگی ابرو، چین و چروک پلک را نیز کاهش دهد و به سفت شدن پوست آن کمک نماید. عمل جراحی بالا کشیدن ابرو که در دسته جراحی زیبایی صورت قرار میگیرد اغلب در افرادی که مایل به جوانسازی چهره، به ویژه در منطقه اطراف چشم هستند، انجام می شود. با افزایش سن پوست صورت شروع به از دست دادن کشش می نماید و چین و چروک در اطراف چشم، دهان و فک نمایان می گردد. در مزوتراپی با تزریق میکرو در ناحیه انباشت چربی سلول های چربی براساس واکنش های شیمیایی تخریب می شود. ژل هایی که برای تزریق در گونه استفاده می شوند حتما باید دارای مجوز بهداشت و درمان باشند. محمدتقی آشوبی، معاون درمان دانشگاه گیلان، در گفتگویی در این زمینه میگوید: «بیش از 50 درصد از اینگونه عملها غیرضروری است. هزینه جراحی بینی چقدر است؟ چه اقداماتی قبل از جراحی زیبایی پلک باید صورت گیرد؟ در ابتدا ممکن است سوالاتی از قبیل بهترین دکتر کیست ، این کار چه خطرات و پیامدهایی دارد و یا اصلا من نیازی به انجام این کار دارم یا خیر پیش بیاید.