بورد تخصصی گوش و حلق و بینی

شخص باید از قرار گرفتن در نور خورشید پرهیز نماید زیرا سبب تشدید تورم های بینی می شود. در روزهای اول ممکن است تورم زیاد باشد. البته این تورم در بینی های گوشتی ، با آمپول های ضد التهاب بر طرف می شود. گاهی بیماران با مشکل آلرژی رو به رو هستند و زمانی که قبل از عمل جهت مشاوره جراحی بینی به پزشک مراجعه می کنند با معاینه مشخص می شود این فرد التهاب داخل مخاط بینی را دارد. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب آیا جراحی زیبایی برای شما مناسب است؟ به دلیل اینکه هر عمل زیبایی ممکن است برای شما مناسب نباشد و باید با پزشک مشورت کنید. این متد برای افرادی مناسب است که نقص زیادی در بینی خود نداشته و تنها از نوک بینیشان ناراضی هستند. احتمال خالی شدن آن ها به صورت خود به خود وجود دارد. جراحی زیبایی بینی معمولا به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود. در واقع جراحی بینی می تواند کمک کند که تناسب بین اعضای صورت شما برقرار شود و چهره ی شما زیبا تر شود.

وقتی جراح مجرب و ماهر باشد عوارض ناشی از عمل جراحی بسیار نادر است و در صورت بروز هم اغلب خفیف و جزئی می باشد. بنابر این نیاز است که کمی سطح انتظار خود را پایین آورده و بینی جراحی شده را با بینی قبلی تان مقایسه کنید. زنان به وسیله عمل جراحی زیبایی، دندههای تحتانی خود را بر میداشتند تا به کمی باریکتر، که مد پسندیده آن عصر بود، دست یابند. پس از جراحی بینی باید از مصرف زیاد نمک خودداری شود زیرا باعث ورم بیشتر آن می شود. بعد از گذشت این زمان ، ورم و کبودی کاهش پیدا کرده و آثاری از خود به جای نمی گذارد. در این صورت بینی پس از جراحی و گذشت زمان و تغییرات صورت، تناسبی با صورت نداشته و ممکن است به حالت اولیه خود باز گردد. در عمل جراحی زیبایی بینی ایجاد هارمونی در صورت اهمیت زیادی دارد. در این نژادها معمولا ساختار بینی به شکل گشاد و پهن می باشد، ارتفاع نوک بینی کوتاه است، در این اشخاص جراح بینی علاوه بر به کاربردن تکنیک های خاص تمامی سعی اش را می کند که بینی با صورت هارمونی داشته باشد. همچنین در صورت لزوم برای شما عکسبرداری تجویز می شود.

به طور کلی جراحی بینی، تغییر محسوسی در صدای شما به وجود نمی آورد و اگر هم تغییری در کار باشد، آنقدر کوچک است که چندان به چشم نیاید. در جراحی بینی گوشتی در برخی مواقع ممکن است نیاز باشد که به بینی تان غضروف اضافه شود که این کار در اصطلاح تقویت غضروف نام دارد. در روش باز پوست به طور کامل از اسکلت بینی و غضروف ها جدا می شود و جراح بینی دید کاملی نسبت به جراح بینی دارد و قدرت مانور بیشتری دارد و می تواند خواسته های بیمار را تا حد بسیار زیادی بر آورده نماید، اصولا، نتیجه جراحی بینی در روش باز بسیار رضایت بخش تر از روش بسته خواهد بود. در جراحی باز مشاهده و برش اعضای داخلی بینی راحتتر بوده و در عمل های مشکل از آن استفاده می شود. در صورتی که قبل از این سن جراحی شود به دلیل اینکه تمام اعضای صورت کاملا رشد نکرده است، جراح با توجه به موقعیت صورت نسبت به تغییر بینی اقدام می کند.

در این پژوهش این نتیجه به دست آمد که زنانی که یکی از اعضای بدن خود را جراحی میکنند، در بیشتر مواقع به این نوع جراحیها معتاد و خواستار زیبایی بیشتر میشوند. همچنین در مورد انتظاراتی که از جراح زیبایی خود دارید با جراح صحبت کنید. هم چنین، دکتر سوالاتی در مورد سابقه بیماری، مانند گرفتگی بینی، هرگونه جراحی، و یا مصرف دارو، را از شما می پرسد. لازم به ذکر است که، مقدار اضافی کلاهک کلیتوریس، در این عمل جراحی، می تواند برداشته شود. جراح در این نوع جراحی از اطراف گوش شروع کرده و پوست اضافی را برمی دارد و بروی لایه های عمیق تر پوست کار می کند. شما می توانید در مراجعه حضوری با افرادی که این نوع جراحی را انجام داده اند صحبت کنید و آگاهی لازم را بدست آورید. جراحی بینی را می توان از زمانی که فرآیند رشد کامل شده می توان شروع کرد. پس از کوتاه و خوش فرم کردن لابیاها، در جراحی زیبایی واژن(لابیاپلاستی)، امکان رشد مجدد آنها از بین می رود. این نوع بینی در مقابل بینی های گوشتی خیلی بهتر عمل خواهند شد و نتیجه ی جراحی بی شک بهتر خواهد شد. این نوع بینی ها معمولا به صورت پهن هستند و اغلب دارای نوک گرد هستند.