جراحی زیبایی بالا تنه – دکتر عظیمی نژادان

در دفرومیتی یا نقص گوش برجسته زاویه گوش با استخوان جمجمه زیاد است و باعث برجسته بودن گوشها در نمای قدام میشود. همواره بدن زنان با توجه به مد روز بیش از حد کوچک یا بزرگ دانسته شده است. پرسش: نظر به اینکه کوتاهی قد به عنوان یک بیماری، پس از اتمام دوره رشد فرد، درمانی غیر از جرّاحی ندارد، و برای افزایش قد این بیماران که از مشکلات عدیده روحی و اجتماعی رنج میکشند، نیاز فراوان به عمل جراحی احساس میشود؛ از دو سال پیش اعمال جراحی، جهت افزایش قد در ایران را آغاز نمودهایم. پرسش: آیا غیر از شوهر، نگاهکردن افراد دیگر به عورت زن حتّی پزشک، بهطور مطلق حرام است؟ زمانی که لایههای بیرونی پوست از بین برود، خطوط ریز و لکههای موجود روی پوست از بین خواهد رفت. پرسش: من میخواهم بر روی صورت عمل لیزیک انجام دهم برای زیبایی و نه درمان اما تا دو یا سه هفته نباید آب به آن بزنم.

بعد از جراحی زیبایی بینی به علت اثر داروهای بیهوشی روی سیستم گوارشی ۴ تا ۶ ساعت نباید چیزی میل شود .بعد از آن ابتدا کمی آب نوشیده در صورت تحمل آبمیوه و سپس به تدریج غذای نرم میل شود. افرادی که جراحی پلک انجام میدهند، معمولاً نتایج بسیار مثبتی را دریافت میکنند، زیرا چشمانشان پهنتر و روشنتر به نظر میرسد و بدین ترتیب ظاهری بسیار بیدارتر و شادابتری از گذشته دارند. جراحی زیبایی پلک که اصطلاحا بلفاروپلاستی نامیده می شود ، برای برداشتن پف پلک ها ، اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافی آن ها طراحی شده است. با شکل دادن به استخوان زیر آن یا برداشتن پوست و بافت زیر پوستی اضافی، این کار صورت میگیرد. انتخاب نوع داروی بیحسی موضعی، آرام بخش داخل وریدی یا بیهوشی عمومی به شرایط جسمی فرد و حجم چربیها و مدت زمان جراحی بستگی دارد که متخصص بیهوشی دربارهی آن تصمیم میگیرد. بهترین سن برای جراحی زیبایی گوش چیست؟ پرسش: نظر شما در مورد عمل جرّاحی زیباسازی چیست؟ بیمه درمان تکمیلی چیست؟

دراین عمل چربی اضافه یک قسمت را میتوان برای رفع افتادگی به بخش دیگر منتقل کرد؛ زخم زیادی در این قسمتها به وجود نمیآید و طول مدت درمان تقریبا دو هفته است. دوران بهبودی بعد از عمل، معمولا یک تا سه هفته طول میکشد و پس از جراحی، مشکل خاصی به وجود نمیآید. بعد از اتوپلاستی، قابل تحمل است و این عمل سبب درد زیادی نمیشود. جراح ماهر میتواند با انجام عمل، چربی و عضلات اضافه این قسمت را بردارد. علاوه بر راه های تهاجمی و جراحیهای سنگین زیبایی برای از بین بردن و حذف چربی اضافی ناحیهی شکم راههای دیگر کم تهاجمیتری به کار گرفته شده است که میتواند با آسیب بافتی و عوارض و خطرات کمتر نتایج مطلوبی را بر جای گذارد. این نوع لیزر برای پوستهای آسیب دیده به دلیل نور آفتاب و جای زخم و جوش، بسیار مناسب است. تقریبا مانند تمام اشکال جراحی پلاستیک، احتمال ماندن جای زخم وجود دارد.

بیشتر بیماران دنبال هزینه ای کم برای عمل زیبایی خودشان هستند اما توجه کنید که هزینه را نباید در اولویت قرار بدهید البته پیشنهاد هم نمی کنیم که دنبال جراحی با هزینه نجومی باشید. یک کلینیک زیبایی معتبر، پروانه و مجوز وزارت بهداشت دارد و آن را در معرض دید عموم قرار می دهد. اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد عمل جراحی اتوپلاستی هستید ، با کلینیک گوش تهران تماس بگیرید. اینکه جراحی بینی صدای شما را تغییر دهد، یک مورد بسیار نادر است با این وجود احتمال یک تغییر بسیار کوچک وجود دارد. در حین این عمل، جراح چربی و پوست اضافی را برمیدارد تا پلک چشم صافتر به نظر برسد. به دلیل هوشیار تر کردن و رفع حالت خستگی در نتیجه ظاهری جوانتر، محبوبیت خاصی بین خانم ها و آقایان دارد و می تواند مشکلات همچون افتادگی پلک را درمان کند. تصحیح بیش از حد؛ اتوپلاستی میتواند خطوط غیرطبیعی ایجاد کند که به نظر میرسد گوشها به پشت محکم شدهاند. وجود خط فک با پوست آن که سفت یا شل باشد یکی از جنبه های زیبایی صورت است که به راحتی می تواند باعث شود فردی جوانتر یا پیرتر بنظر برسد. همانطور که اشاره شد ممکن است احساس کنید گوشهای شما خیلی بزرگ هستند یا بیرون هستند و باعث میشود صورت شما نامتناسب به نظر برسد.