جراحی زیبایی بدن – دکتر وهاب آسترکی

با توجه به اینکه رشد لابیاها در 18 سالگی متوقف می گردد، در نتیجه احتمال برگشت آن، پس از زایمان و بارداری وجود نخواهد داشت. بله، امکان انجام این جراحی با لیزر در مطب وجود دارد، اما جهت انجام جراحی واژینوپلاستی، باید به بیمارستان، اتاق عمل و یا کلینیک مراجعه کرد. بعد از آن، به تزریق ژل یا چربی جهت زیبایی هر چه بیشتر آن پرداخته می شود. در این روش به کمک تزریق چربی یا پروتز، سینه ها را بزرگ تر می کنند. با افزایش سن و شل شدن پوست لیفتینگ بازو به یک چالش بزرگ تبدیل می شود که این امر بیشتر در خانم ها دیده می شود در این جراحی بخش زیرین بازو سفت و محکم می شود و چربی و پوست اضافی برداشته می شود. خیر. در دوران بارداری، تغییرات هورمونی سبب بزرگ شدن لابیاها می گردد ولی در حالت عادی رشد نمی کنند. او پس از مصاحبه با ده زن چینی و بررسی سایتها و مجلات به این نتیجه رسیده است که عواملی چون تغییرات اقتصادی و سیاسی دولت، تغییرات ایدئولوژیکی حزب کمونیست و تبلیغات رسانهها سبب رشد فرهنگ مصرفی بین زنان چینی شده است؛ سپس با کدگذاری اطلاعات مجلهها به این نتیجه رسیده است که زنان چینی با جراحیهای زیبایی خود را درگیر رسیدن به نوگرایی میکنند.

فوق تخصصین جراحی پلاستیک و زیبایی در واقع به نوعی مردان و زنان هنرمندی هستند و این عملها مانند هنرهای زیبا میباشند با این تفاوت که بر روی موجود زنده انجام میشوند. تفاوت زیادی بین نتیجهی جراحی طبیعی لیفت چشم و نتیجهی عملی که باعث میشود چشمها بیش از حد باز به نظر برسند، وجود دارد. آیا امکان انجام این جراحی زیبایی واژن در مطب وجود دارد؟ تنها در مراکز پزشکی معتبر عمل جراحی را انجام دهد. بنابراین پزشک از طریق عمل جراحی تنها میتواند ظاهر شما را بهبود ببخشد. در این حالت، بیمار می تواند به پزشک اعتماد کرده و درمان خود را با اطمینان بیشتری ادامه دهد. چراکه گاهی افراد به علت مشکلات تنفسی که انحراف تیغه بینی برایشان ایجاد کرده متقاضی این جراحی میشوند. انجام تزریق چربی از لحاظ زیبایی بسیار عالی است و گاهی احتمال تزریق چربی طی دو تا سه مرحله صورت می گیرد، زیرا بخشی از چربی جذب می شود و در نهایت آن مقدار از چربی که باقی می ماند متناسب با نیاز بدن فرد خواهد بود. با توجه به این که در روش تزریق چربی، چربی از بدن خود فرد متقاضی گرفته می شود، بنابراین از ماندگاری بیشتری برخوردار است.

آیا متقاضی مناسبی برای این عمل هستم؟ آیا این عمل برای من مناسب است؟ تجربه ثابت کرده است، که جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) چه به منظور رفع مشکلات جنسی و چه به منظور زیبایی انجام شود، به هر حال، بر زندگی بسیاری از زنان، تأثیر زیادی داشته است. کلینیک زیبایی رازی با داشتن متخصصین ماهر در جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک میتواند درمانهای جراحی و غیر جراحی زیبایی را با توجه به تجربه ی بالای متخصصین خود برای افرادی که نگران آسیب یا مشکلات ظاهری صورت و بدن خود هستند، انجام دهد. دکتر سامی در سال ۱۳۸۱ با اخذ دانشنامه یا بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند و شاخه رینولوژی و پلاستیک صورت را برگزیدند .در حال حاضر ایشان یکی از بهترین های جراحی زیبایی می باشند و با انجام بیش از ۵۰۰۰ عمل جراحی زیبایی بینی موفق آماده خدمت رسانی می باشند.

خیر. به این دلیل که عصب های جنسی در نقطه جی و کلیتوریس واقع اند، و در لابیاهای مینور قرار ندارند، بنابراین این جراحی نمی تواند سبب از بین رفتن میل جنسی گردد. اما به طور کلی این عمل بین دو تا 4 ساعت زمان میبرد. و در این مواقع باید آن را به زمان دیگری موکول کرده و یا بهتر است صورت نگیرد. ماده سه این قانون صراحتا عنوان میکند «هرکس بدون داشتن پروانه رسمی پزشکی – داروسازی – دندانپزشکی – به فنون مزبور اشتغال ورزد یا بدون اخذ پروانه از وزارت بهداری اقدام به تاسیس یکی از موسسات پزشکی مصرح در ماده یک کند یا پروانه خود را به دیگری واگذار کرده یا پروانه دیگری را مورداستفاده قرار دهد، بلافاصله محل کار او از طرف وزارت بهداری تعطیل و به حبس تادیبی از ۶ ماه تا دو سال و پرداخت غرامت از پنجهزار ریال تا پنجاههزار ریال محکوم خواهد شد.» متاسفانه اصلاح این قانون در تاریخ ۱۰/۱۲/۷۹ منجر به حذف مجازات حبس از این ماده شد.