جراحی زیبایی بدن – دکتر وهاب آسترکی

کم کردن مصرف سدیم در رژیم غذایی به از بین رفتن سریعتر تورم کمک می کند. هنگام بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب SPF 30 مخصوصاً روی بینی خود استفاده کنید. سپس بعد از تغییر شکل دادن غضروف و برداشتن پوست اضافی ، گوش به سر نزدیک شده و با بخیه های جذبی ، بخیه می شود. مشاهده نمونه کارها: یکی از بهترین راه ها برای اطمینان حاصل کردن از نحوه عملکرد جراحان بینی ، دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی آن ها می باشد به همین منظور می توانید نمونه کارهای آن ها را در آلبوم موجود در مطب ، مراجعه به صفحه رسمی اینستاگرام یا بخش گالری وب سایت آن ها مشاهده نمایید. مراجعه به مطب: صحبت با جراح بینی به صورت رو در رو اطلاعات زیادی در رابطه با ایشان در اختیار شما قرار می دهد. یبوست می تواند شما را تحت فشار قرار دهد و باعث فشار بر محل جراحی شود. باید به این نکته هم اشاره کنم که عمل بینی چون جزء عمل های زیبایی محسوب میشه تحت پوشش بیمه قرار نمیگیره. آمار بالای جراحی زیبایی بینی در ایران باعث شده است تا این کشور جز چند کشور اول در جهان در حوزه جراحی زیبایی باشد و اولین رتبه جراحی بینی نسبت به جمعیت را از آن خود کند.

مشاوره: در طول این جلسه، جراح پرونده پزشکی شما را به دقت بررسی می نماید تا نسبت به وضعیت سلامتی تان، آگاهی پیدا کند. در بینی های نیمه فانتزی، نوک بینی کمی بالا، قوس زیبا و متناسب با صورت بر روی بینی ایجاد می شود. در فرم بینی طبیعی تغییرات زیادی در فرم آن ایجاد نشده و زاویه بین لب بالا و نوک بینی 90 تا 95 درجه می باشد. زاویه بین لب بالا و نوک بینی در بینی فانتزی 100 تا 105 درجه است. فرم نیمه فانتزی: این فرم ترکیبی از بینی فانتزی و طبیعی است به همین دلیل نتایج بهتری حاصل می شود و بینی بسیار زیبا است. در این جراحی بعد از بلند کردن پوست، عضلات ضعیف شکم ترمیم شده و برش های بعدی که به طور مثال در ناحیه اطراف ناف زده می شود به منظور برداشتن مابفی پوست ها و چرب های اضافی دیگر است. این کار باعث می شود تا از میزان تورم ناحیه جراحی کاسته شود. همین امر به جراح اجازه می دهد برای کاشت مو مقدار کوچکی از موهای این ناحیه را به نواحی طاس شده انتقال دهند.

به همین منظور می توانید به گوگل یا شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام مراجعه نمایید. برای مثال افرادی که بینی گوشتی دارند اما دغدغه برگشت پذیری به حال اول آن باعث می شود با تردید به جراحی بینی اقدام کنند؛ می توانند با مراجعه به بهترین جراح بینی و مشورت درباره نتیجه نهایی جراحی بهترین تصمیم را بگیرند. علاوه بر این ها می توانید در ساعت ها و روزهایی به مطب مراجعه کنید که بیماران قبلی در آنجا حضور دارند و به طور زنده نمونه کار جراح بینی را مشاهده کنید. افراد باید از میزان اهمیت عمل بینی مطلع بوده و بدانند که این جراحی زیبایی بر ظاهر و اعتماد به نفس آن ها تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و علاوه بر هزینه تقریباً زیادی که در بر دارد زمانی را نیز از آن ها خواهد گرفت، بنابراین پزشکی را انتخاب کنید تا قادر باشد بهترین نتیجه از عمل بینی را برای تان رقم بزند. اگرچه با استفاده از روش استاندارد، زخمهای ناشی از عمل جراحی به خوبی در داخل پستان پنهان میشوند و در نتیجه با آویزان شدن پستان به طور طبیعی این جای زخم دیگر دیده نخواهد شد.

پرکنندههای واژن یک روش غیرجراحی برای جوانسازی واژن است که به طور موقت و موثر بافتهای واژن را سفت میکند و لابیا بزرگ را حجیم میکند و ظاهر و عملکرد بافت تناسلی زنانه را بازیابی میکند. سلیقه بیمار: افراد باید به طور شفاف و صادقانه با جراح بینی خود در رابطه با انتظاراتی که از جراحی زیبایی بینی دارند صحبت کنند تا جراح در هنگام انتخاب بهترین فرم بینی سلیقه فرد را نیز در نظر بگیرد. اگرچه جراحی های زیبایی بسیار رایج است، افراد بسیار کمی در مورد لابیاپلاستی چیزی شنیده اند. در ادامه این مطلب در مورد نحوه انتخاب جراح بینی صحبت خواهیم کرد و نکات مهمی را به شما یادآور خواهیم شد. لازم است تا بینی از ساختار محکمی برخوردار بوده و پوست آن نازک باشد لذا انجام آن بر روی بینی های گوشتی غیر ممکن بوده و فقط می توان بینی های استخوانی را به فرم فانتزی جراحی کرد. در حالت کلی ابدومینوپلاستی بهترین روش برای جراحی شکم شل و افتاده می باشد و تاثیرات غیر قابل انکاری در این زمینه دارد.