جراحی زیبایی بینی + بهترین نتیجه جراحی زیبایی بینی + دکتر ماریا مرادی

اگر پوست اضافی این ناحیه برداشته شود میتواند به افزایش میل جنسی کمک نمایید که انجام این جراحی می تواند به دو صورت در مطب و اتاق عمل صورت گیرد. این فرایند با کمک بخیهها صورت میگیرد تا غضروفبینی تغییر شکل یابد. این جراحیها ده سال است که به صورت مستمر و مداوم در این کلینیک انجام میشوند. دراین روش با ایجاد برشهایی داخل بینی استخوانها نزدیک هم قرار داده میشوند. وی درباره تخصصی بودن یا نبودن این خدمات گفت: «هیچکدام از این خدمات نظیر تزریق ژل، بوتاکس و نظایر آن در دورههای تخصصی پوست در دانشگاه آموزش داده نمیشود، بنابراین این حرف انجمن پوست منطقی نیست که انحصارا باید این خدمات را آنها انجام دهند، زیرا متخصص پوست هم برای انجام این خدمات باید دورههای جداگانهای را بگذراند، یک پزشک عمومی در دوره آموزش خود با کلیات علوم پزشکی آشنا شده و بهخوبی آناتومی بدن را میشناسد. ورود افراد غیرمتخصص در رشتههای تخصصی حوزه سلامت گریبان بخش سلامت را گرفته است. بالاترین میزان جراحی زیبایی مربوط به کشور آمریکاست که خانواده کارداشیان معیار زیبایی زنان را تعیین می کند. علاوه بر پهنای سوراخبینی، بزرگی پره یا بالبینی نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد تا نگرانیهای مربوط به زیبایی برطرف شود.یکی از ترفندهای باریککردن بینی این است که بینی را از صورت دورتر کنیم.

وقتی گردی بینی کمتر شده و بیشتر شکل مثلثی بهخود میگیرد درنتیجه کوچکتر بهنظر میرسد.در برخی از بیماران، طراحی بینی بهمنظور دورکردن بینی از صورت مهمترین بخش رینوپلاستی است چراکه با این روش بینی باریکتر و زیباتر دیده میشود. خوشبختانه این کبودی همیشگی نیست و معمولا ظرف ۱۰ روز برطرف میشود. اما این قضیه برای همه متقاضیان عمل بینی صادق نیست. درصورت استفاده از نخهای غیرقابلجذب، معمولا ۱ هفته بعد از اولین مراجعه بیمار باید برای کشیدن بخیهها به پزشک مراجعه کند.بیشتر عملهای جراحی با کبودی موقت همراه هستند و باید خاطرنشان کرد که رینوپلاستی نیز جدای از این امر نیست. دکتر خرمی نژاد متخصص گوش و حلق بینی بهترین سن جراحی گوش را سن 6 الی 8 سالگی می دانند ، علت این امر رشد گوش ها در این سن می باشد ، کودک قبل از رفتن به مدرسه اگر جراحی گوش را انجام دهد از نظر اجتماعی ضربه ای نمی بیند بنابراین بهترین بهتر است قبل از رفتن کودک به مدرسه این جراحی انجام شود.

دکتر خرمی نژاد به اشخاصی که جراحی گوش انجام میدهند توصیه می کند یک روز قبل و بعد از جراحی گوش از خوردن و آشامیدن زیادی پرهیز نمایند علت این امر ایجاد شدن مشکلات روده ای و ناراحتی شکم که در اثر داروهای بی هوشی ایجاد می شود . وجود درد و ناراحتی بعد از جراحی کاملا طبیعی است و معمولا با مصرف داروهای مسکن کاهش مییابد. این روش به پیوند غضروف معروف است.روشهای مختلفی برای باریککردن بینی وجود دارد و بسته به نتیجه دلخواه و مدل انتخابی بیمار با روشهای متعددی میتوان شکل بالبینی را تغییر داد.گاهی برای ایجاد یک ظاهر طبیعی و متعادل، جراح در رینوپلاستی قسمتی از بینی و یا قسمتی از غلافبینی و یا گاهی ترکیبی ازهردو آنها را حذف میکند. یکی از سوالات متداولی که در خصوص گوش های برجسته و نامتقارن بیان می شود تاثیر گذاری ژنتیک بر مدل گوش ها است ، عوامل متعددی در شکل گوش ها تاثیر گذار است یکی از این موارد ژنتیک می باشد که با جراحی زیبایی گوش می توان به آسانی این مشکل را برطرف نمود. در نهایت، مدلی مبتنی بر کدهای گزینشی در تبیین رفتار درخواست جراحی زیبایی ارائه شده است.

طی روش باز، یک برش کوچک مانند حرف Z انگلیسی بر رو کلوملا (بافت جدا کننده سوراخ های بینی) ایجاد شده و از طریق آن جراح می تواند برتمام ساختار استخوانی وغضروفی و همچنین بافت های بینی تسلط کاملی داشته باشند. عمل زیبایی بینی، پروسه ای بسیار حساس و پیچیده محسوب می شود؛ از این رو لازم است تا تحت نظر یک جراح بینی متخصص و با تجربه انجام پذیرد. البته افرادی که از نتیجه کار صد در صد راضی نیستند، می توانند یک عمل جراحی دیگر را نیز برای بینی خود پشت سر بگذارند. در پاسخ به این سوال باید گفت ، احتمال کبودی و ورم در این جراحی وجود دارد ؛ اما اگر جراح به درستی کار خود را انجام داده باشد ، و فرد هم بيماري زمينه ای خاصي نداشته باشد ، يا داروی خاصی ( منظور داروهایی كه موجب كبود شدن سريع و شديد پوست شوند ) را مصرف نکند ، بعد از گذشت چند روز این تورم و کبودی بهبود پیدا خواهند کرد. اما اگر بیمار سیگاری باشد کبودی چشم بیمار ممکن است تا ۳ هفته کامل طول بکشد. بعد از شکستن استخوانها، موقعیت آنها تغییر یافته و بینی باریک میشود.شکستن استخوان در رینوپلاستی ممکن است موجب افزایش کبودی و تورم بعد از جراحی شود اما ارزش مشاهده نتایج را دارد.