جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

نقطه قوت این روش دید وسیع جراح بینی می باشد، از معایب روش جراحی بینی باز این است که در این روش تورم و دوره نقاهت بیشتر است، و جای بخیه و اسکار نیز ممکن است باقی بماند. در جراحی بینی بسته، جراح بینی برش را در ناحیه داخلی سوراخ های بینی داده می شود و با استفاده از ابزار های حاصی بینی را بالا می کشند و جراح اقدام به اصلاحات بینی می نماید، در این روش جراحی بینی، جراح بینی دید کمتری دارد و نمی تواند که از معایب این روش می باشد. جهت دید بهتر جراح می توان از آندوسکوپ بینی استفاده نمود. بهتر است تا یک ماه بعد از عمل از سرم های نمکی جهت شستشوی بینی استفاده شود. در جراحی باز مشاهده و برش اعضای داخلی بینی راحتتر بوده و در عمل های مشکل از آن استفاده می شود. جراحی زیبایی زنان به دو بخش تقسیم می شوند معمولا برخی جراحی ها مربوط به قسمت داخلی ناحیه تناسلی و برخی دیگر مربوط به ظاهر ناحیه تناسلی می باشد. در این جلسات، بیمار از باید و نباید ها و نتایج جراحی، مطلع می شود. فرایند تشخیص و درمان برای هر بیمار نیازمند اطلاعات جدید و همچنین داشتن مهارت بالا در این زمینه است.

مشاوره ای که مسیر ارتباط شخصی بین بیمار و پزشک را گسترش داده و فرایند برنامه ریزی درمان را شروع می کند. در حال حاضر انجام عمل اتوپلاستی به افراد کمک می کند تا این مشکلات به راحتی در همان کودکی برطرف گردد. نکته قابل توجه این است که این گونه عمل ها جز عمل های زیبایی بوده و بیمه به آن تعلق نمیگیرد؛ اما اگر در کنار این عمل ها، عمل دیگری نیز روی اندام تناسلی صورت گیرد بسته به نوع عمل مقداری از هزینه کاهش می یابد. قبل از انجام جراحی بینی، شما بایستی با جراح بینی، بر سر مسائل و عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی روند جراحی مشاوره داشته باشید. قبل از جراحی شما نزد پزشک رفته و وی برای شما آزمایشاتی را تجویز خواهد کرد. انجام این عمل جراحی به جزء موارد خاص، منعی برای خانم ها نداشته و جزء عمل های زیبایی می باشد. در این مقاله می پردازیم، به مهم ترین نکات جراحی بینی که باید قبل و بعد از جراحی بینی به آن ها توجه بسیار شود. پس بهتر است که قبل از اقدام به جراحی، این مسائل کاملا برای بیمار باز شود.

در صورتی که قصد دارید با لیپوساکشن غبغب، صورت خود را لاغرتر نشان دهید، بهتر است ابتدا وزن خود را به تعادل برسانید و سپس برای این جراحی اقدام کنید. یعنی اولین معیارتان برای انتخاب کیفیت انجام عمل ها باشد، و سپس به موضوع قیمت بپردازید. البته اگر جراح توانا باشد، جای اسکار نیز تا حد بسیار زیادی بر طرف می شود و باقی نمی ماند. با این حال، این جراحی میتواند جای زخم بسیار قابل توجهی را به همراه داشته باشد، که یکی از مهمترین معایب این نوع جراحی است. جراح بینی نوع بینی شما را تشخیص می دهد و بعد با توجه به نوع بینی تان جراحی انجام خواهد شد. پس از انجام عمل زیبایی بینی متورم خواهد شد که این تورم بعد از مدتی کاهش مییابد. بیمار بهتر است قبل از عمل به مدت 2 هفته از ترکیبات ویتامین E استفاده نکند. مدت زمانی که برای زدن چسب به بیماران توصیه می شود بستگی به پوست بینی دارد اما به طور معمول مدت سه هفته تا یک ماه می باشد. مصرف سیگار و قلیون تا ۴ هفته پس از عمل مطلقا ممنوع می باشد زیرا باعث ورم بیشتر بینی می شود و ترمیم زخم های بینی با تاخیر انجام می شود.

جراحی بینی بیشتر در مورد تغییر شکل بینی و زیبایی به کار میرود. جریمهای که در سنگینترین حالت خود به مصادره اموال و پلمب کلینیک بسنده میکند. معمولا این موها در پشت و اطراف سر، ضخامت خود را حفظ میکند. این نوع بینی ها معمولا به صورت پهن هستند و اغلب دارای نوک گرد هستند. نکته ای دیگری که باید در نظر داشته باشید اینکه بینی های گوشتی معمولا از بینی های استخوانی ایرادات بیشتری دارند و شما نباید انتظار داشته باشید که بینی گوشتی شما خیلی کوچک و عروسکی شود. این نوع بینی در مقابل بینی های گوشتی خیلی بهتر عمل خواهند شد و نتیجه ی جراحی بی شک بهتر خواهد شد. لب های من خیلی باریکند! فعالیت و ورزش های بسیار سنگین تا ۶ ماه پس از عمل باید متوقف شود. در این مدت به فعالیت بیش از حد نپردازید و سرتان را زیاد پایین نگیرید زیرا ممکن است بینی تان دچار خونریزی شود. بعد از دو هفته می توانید فعالیت های سبک را شروع کنید. البته ما 3 هفته استراحت را توصیه می کنیم. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. اما دوره لازم برای کاهش تورم سپری شود، تا فرد با نتیجه نهایی مواجه شود.