جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

اما برخلاف تصور و نگرانیهای موجود در زمینه جراحی زیبایی چشم، باید گفت جراحی چشم گربهای هر روز از محبوبیت بیشتری در بین مردم برخوردار میشود. کمتر پیش میآید که برای زیبایی به دنبال جراحی چشم بروند. در این مدت بیش از 2000 بیمار برای جراحی های سرپایی و تقریباً به همین تعداد بیمار برای جراحی های با بیهوشی به این مرکز مراجعه کردهاند که توسط 3 پزشک فوق تخصص این مرکز درمان شدهاند. مسیرهای تنفسی و ساختار خارجی بینی از اولویت ها محسوب می شوند. یکی از شایع ترین عمل ها برای رسیدن به یک بدن مطلوب و رهایی از چاقی، عمل بای پس معده است. پس از انجام جراحی بای پس معده، مشکلاتی همچون درد کشیدن، امری طبیعیست و پزشک از مسکن های قوی برای کاهش این درد استفاده می کند. هزینه ی عمل بای پس معده، بسیار گران است؛ بدین دلیل که در گروه جراحی های زیبایی قرار گرفته است، حتی با این که جنبه ی درمانی در بعضی از موارد دارد. مدل ارائه شده در این پژوهش بیان میکند که وقتی تصویر خود منفی در کنار حساسیت به قضاوت اجتماع قرار میگیرد، شفقت به خود مشروط به ظاهر شده، و درخواست برای انجام جراحی زیبایی افزایش مییابد.

هیچ جراحی زیبایی بدون عوارض جراحی و درد نخواهد بود. در این دست جراحی ها نیز توجه به مهارت و تخصص جراح نیز میزان بروز عوارض را کاهش خواهد داد. اما پوست های نازک حتی تغییرات بسیار ریز در زیر ساختار بینی را به خوبی نشان می دهد . فرد را قبل از انجام عمل بای پس معده از نظر برخی از موارد، بررسی می کنند و به وی، مشاوره های لازم را از نظر روانی می دهند. اما با این حال نمی توان تعرفه مشخصی را برای جراحی های پلاستیک در نظر گرفت، زیرا المان های بی شماری نظیر تخصص جراح، نوع جراحی، روشی که در جراحی ها استفاده می شود، هزینه های بیهوشی و بیمارستان به صورت مستقیم در میزان هزینه جراحی پلاستیک تاثیرگذار است. البته باتوجه به شرایط بیمار و نظر پزشک، انواع مختلف جراحی بای پس معده تعیین می شود. تمام افراد مبتلا به چاقی نباید جراحی بای پس معده را انجام دهند بلکه بیمار باید برای انجام این نوع عمل از شرایط لازم برخوردار باشد.

در بعضی شرایط به جای تامپون داخل بینی، اسپلینت داخلی گذاشته میشود که وسیلهای پلاستیکی و دارای لولهای برای تنفس است که معمولاً بعد از ۷ تا ۱۰ روز از بینی خارج میشود. اگرچه روشهای بسیار زیادی در زمینه آرایشی وجود دارد که میتوانند با متدهای مختلف این میزان پف و افتادگی را برطرف کنند، اما نمیتوانند زیبایی دائمی را به شما هدیه دهند. همانطور که همه ما می دانیم بینی یکی از اعضای اصلی صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره هر فردی دارد. اگر به منظور بهبودی پس از عمل میخواهید مرخصی بگیرید باید بگوییم که یک هفته کافیست. به طوریکه پزشکان توانستند، با دور زدن مقداری از روده کوچک و بخش بزرگی از معده، کالری دریافتی بدن فرد را کم کنند تا وزنش کم شود. مقداری بی حسی یا مور مور شدن ممکن است اتفاق بیفتد اما معمولا به مرور زمان رفع میشود. این احساس درد کاملا طبیعی است و بخاطر تغییرات ایجاد شده در پوست و چشم شما اتفاق میفتد و دور از انتظار نخواهد بود.

فرد باید از ۵ تا ۷ وعده مایعات به جای مصرف غذاهای پر کربوهیدرات و پر پروتئین استفاده کند؛ به این معنی که غذاهای مایع و سوپ های مختلف در حجم کم میل کند. امروزه استفاده از قرصی بنام ماریانا شیوع بسیاری پیدا کرده است، اما طبق تحقیقات انجام شده افرادی که این نوع قرص ها را مصرف کرده اند، پس از مدتی قادر به برقراری رابطه جنسی نبوده اند. احتمال چین خوردگی در این نوع از پروتزها زیاد می باشد. واژینوپلاستی(vaginoplasty): کاربرد این نوع جراحی در زیبایی مهبل می باشد. این نوع عمل، مقدار کالری قابل جذب بدن را با کنترل مصرف مواد خوراکی، محدود می کند و موجب کاهش وزن می شود. مردان یا زنانی که دارای علائم کششی قابل توجهی در پایین شکم خود هستند. این لیزر برای زنانی که از شکل اندام تناسلی خود رضایت کافی ندارند نوعی معجره می باشد. ابتدا بیمار باید پیش از جراحی بای پس معده نسبت به مراقبت های لازم، مطلع شود. کم آبی بدن، خطرناک است؛ به همین خاطر بیمار باید پس از انجام عمل بای پس معده به آرامی، آب را به اندازه کافی بنوشید.