جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

بانوان در روز جراحی زیبایی سینه ، باید تمامی مدارک پزشکی خود را به همراه داشته باشند. جراحی زیبایی زنان در میان تمامی جراحی های زیبایی طرفداران بسیاری دارد. امروزه افراد زیادی تمایل دارند که عملهای زیبایی انجام دهند و در این بین برخی از این عملها طرفداران بسیاری دارد. آخرین نکته ای که در این نوشتار بدان خواهیم پرداخت این است که جراحی از هر نوع آن که باشد روندی حساس و پیچیده است. اطلاعات مربوط به این جزوه در واقع ترجمه ه­ای است از آخرین منابع پزشكی جهان كه جهت سازگاری با فرهنگ جامعه ما قسمت­ هایی از آن ویرایش شد­ه ­است . اگر از فرم بینی خود و ارتباط آن با سایر اجزاء صورت تان ناراضی هستید، انجام جراحی خواسته واقعی خودتان است (نه خواسته شخص دیگری)، از عمل جراحی انتظارات واقع بینانه و منطقی دارید، مشکلات روحی و روانی شدید ندارید و مشکلات مالی ندارید، در این صورت می توانید در مورد جراحی زیبایی بینی با یک جراح مجرب مشورت کنید. در این مقاله می پردازیم، به مهم ترین نکات جراحی بینی که باید قبل و بعد از جراحی بینی به آن ها توجه بسیار شود.

برای اینکار ابتدا پیشنهاد میکنیم مطلب 7 نکته بسیار مهم برای انتخاب بهترین جراح زیبایی را بخوانید. جراحی بینی برای فرد مزایایی را با خود به همراه خواهد داشت. علاوه بر این تزریق فیلر به بینی، نسبت به سایر بخش های صورت، ریسک های بیشتری به همراه دارد. آلار بیس یا پره بینی ، جراحی که روی پره های بینی صورت می گیرد باعث می شود که سوراخ هایی که گشاد هستند یا پره هایی که بزرگ هستند یا بینی هایی که به خاطر پره های بینی پروجکت هستند تا حدی به این روش اصلاح بشوند. 1- جراحی­ های زیبایی مشمعول هیچ بیمه ­ای نیستند و شما قبل و بعد عمل نمی­توانید درخواست جبران هزینه از بیمه­ ها یا از ارگان­های امدادی و درمانی مانند خدمات­ درمانی، تأمین ­اجتماعی، نیروهای­ مسلح، بانك­ها، بیمه ­های تكمیلی و هر گونه بیمه­ ی دیگری داشته باشید. ما فقط بر این نکته تاکید می­ ورزیم که جراحی زیبایی به هیچ­وجه مشمول هیچ بیمه­ ای نیست و نخواهد بود و همه­ ی جزئیات پرداخت­ های مالی بیماران بر اساس تعرفه­ های قانونی مصوب است و ارتباط مالی بیمار، فقط با بیمارستان است نه پزشک معالج. 3- پزشك شما به شما هیچ گونه فاكتور و رسید و یا گواهی مبنی بر هزینه های مالی نخواهد داد .مسایل مالی فقط به بیمارستان مربوط است و کارشناسان بیمارستانی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه آن را محاسبه و اعمال خواهند کرد.

برای کاهش پف زیر چشم یا برآمدگیهای موجود در زیر چشم میتوان چربی را از یک ناحیه به ناحیه دیگر منتقل کرد. جراحی مجدد بینی واقعیتی است انکار ناپذیر که برای اقلیتی از بیماران لازم می­ شود.قبل از عمل نمی­توان پیش­بینی کرد که کدام بیمار به جراحی مجدد نیاز خواهد داشت . صدها میکروگرافت که هر کدام از آنها در برگیرنده یک الی سه تار موست، به شکل طبیعی در سر قرار میگیرد. در حالی که به منظور جلوگیری از باز شدن زخم، اکثر زنان برای انجام فعالیت جنسی 6 تا 8 هفته صبر می کنند( تا بهبودی کامل ناحیه جراحی، بهتر است صبر کنید، زیرا در صورت باز شدن زخم مجبور خواهید بود مدت زمان طولانی تری را جهت بهبودی طی کنید). برای مشخص شدن شكل نهایی بینی پس از عمل، حداقل به گذشت یك سال زمان نیاز است ولی شكل كلی آن پس از دو ماه به صورت تقریبی، مشخص می گردد. امیدواریم شكل بینی شما بعد از عمل، همینطور باشد. بطور کلی انجام جراحی مجدد در اعمال زیبایی بینی کاملا عادی و تکمیل کننده جراحی اصلی تلقی می­گردد. تغییر فاکتورهای زیبایی در کنار پیشرفت دانش و تکنولوژی موجب شده است که این نوع جراحی بسیار شیوع یابد.

امکان عفونت در این جراحی وجود دارد اما بسیار نادر است. وجود دارد. زیبایی به علت های مختلف ازجمله: افزایش سن و کاهش کلاژن سازی در پوست،جراحت، نقص مادرزادی و… البته لیفت صورت جای خود را به روش های ساده همچون بوتاکس یا لیزر درمانی می دهد. از داروهای مسکن در صورت نیاز یا تجویز استفاده کنید. 4- تشخیص نیاز یا عدم نیاز به روتوش بینی پس از یك­سال، با پزشك شما خواهد بود. به طور کلی کسانی که با ظاهر بینیشان مشکل داشته و یا دچار پولیپ در بینی هستند میتوانند از این روش بهره گیرند. 5- تأكید می­ شود كه منظور از انجام جراحی، تغییرات شكل ظاهری بینی در حدّ امكان و قابل اجرا است بطوریكه تفاوت آشكار و واضحی با قبل عمل از جهت زیبایی به وجود آید، ولی به خاطر داشته باشید كه از بهترین بینی­ های عمل شده پس از جراحی می­توان اشكال گرفت و ایرادیابی كرد. با توجه به ورم بافت های داخلی بینی پس از انجام عمل، حس بویایی شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. معمولاً به هنگام خارج شدن از اتاق عمل، ظرف کوچکی محتوی الکل سفید(طبی) و غضروف­های بینی است، به شما تحویل داده می ­شود.