جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

وی با انتقاد از عدم تفکیک میان پزشکان عمومی و افراد غیرپزشک که خدمات زیبایی انجام میدهند، تصریح کرد: «این شرایط لجامگسیخته و بینظمیها بهدلیل سیستم معیوب پزشکی است که هیچکدام از ارکان در جای خود نیستند؛ برای مثال آیا خدمات زیبایی در کلینیکهای زیرنظر متخصصان را خود آن متخصص انجام میدهد یا تکنسین و پرستار؟ جراح پلاستیک و زیبایی در ایران پس از طی دوره 7 ساله پزشکی عمومی 4 سال دوره تخصص جراحی عمومی را گذرانده و سپس 3 سال دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را طی می کند که در طول این دوره 3 ساله به کلیه عمل های جراحی پلاستیک و زیبایی بدن و صورت اشراف کامل پیدا می کند. خانم ها در سنین بالای 55 سال: با توجه به کاهش قدرت بدن در جوش خوردن و بازسازی زخم ها در سنین بالا، و همچنین پیشگیری از عفونت ها و خطرات احتمالی بعدی، انجام جراحی جوانسازی واژن برای خانم های بالای 55 سال توصیه نمی گردد. با یک دو دو تا چهارتای ساده میتوان حساب کتاب کرد که گذراندن آموزش آکادمیک و تخصصی در مراکز عالی آموزش آن هم طی سه سال نمیتواند جای خود را به گذراندن کوتاهمدت (در برخی مراکز یک هفتهای برای انواع خدمات زیبایی و جراحی مرتبط با آن، به شما آموزش میدهند) آن هم در مراکز کارگاهی خارج از فضای آکادمیک و دانشگاهی، بدهد اما علیرغم حساب و کتابها، پزشکان عمومی میتوانند این تخصص را کوتاهتر از آنچه تصور میکنید به دست آورند، با شرکت در دورههای مربوطه که هر سرفصل زیبایی را یکروزه آموزش میدهند، زیر یک ماه مهارت را به دست آورده و گواهی به آنها داده میشود.

در این مقاله، انواع جراحی زیبایی واژن، معرفی شده و سپس به توضیح جراحی لابیاپلاستی پرداخته می شود. برخی بر این باورند که مشخصه بینی های استخوانی ، قوز و برآمدگی در ناحیه پل بینی می باشد، این در حالیست که ممکن است بینی قوز دار باشد و به دلیل پهن و کلفت بودن پره های آن ، جزو بینی های گوشتی محسوب شوند. توصیه می شود افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند ، اقدام به جراحی بینی طبیعی نمایند ؛ چرا که در صورت انجام جراحی بینی فانتزی به دلیل ضخامت پوست ، ظرافت دست جراح مشخص نیست و ممکن است ، نتیجه دلخواه و مورد نظر کسب نشود. در کلینیک تخصصی پوست و موی هلیا کلیه مشاورههای جراحی بینی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت میگیرد. یک هفته قبل از جراحی ، نوشیدنی الکلی مصرف نکنید. از ۸ ساعت قبل از عمل نباید چیزی میل کنید .قبل از آن از خوردن غذاهای سنگین اجتناب کنید . مصرف خودسرانه برخی از داروها ، منجر به افزایش احتمال خونریزی در حین عمل می گردد ؛ بنابراین ، پیش از مصرف دارو پزشک معالج خود را در جریان قرار دهید.

اگر پزشک احتمال دهد که مشکل موجود توسط عوامل دیگر ایجاد شده و با جراحی بر طرف نخواهد شد و اگر فرد نشانههای بیماری خود زشت انگاری (Body Dysmorphic Disorder) را نشان دهد، قبل از جراحی جلسات مشاوره برگزار خواهد کرد. رعایت نکات قبل از عمل بسیار ضروری است و باید هر گونه مشکل ، داروی مصرفی ، عملهای قبلی و … جراح پلاستیک ما محل انجام عمل زیبایی بینی را مشخص میکند. انجام عمل زیبایی تنها می تواند ظاهر شما و تصویری که شما از خودتان دارید را تغییر بدهند. مهم ترین برنامه ریزی شما میتواند مشورتهای قبل از عمل بینی باشد ، که شما و پزشک جراح را به جمع بندی نهایی برساند. یکی از عوامل تاثیر گذار در جراحی زیبایی بینی ، نوع بینی می باشد که بر اساس میزان ضخامت پوست ، به دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی ، تقسیم بندی شده اند. لیفت ابرو : در این جراحی به هدف از بین بردن اثرات افزایش سن پوست پیشانی کشیده میشود. از جراحی های مهم ایشان می توان به جراحی بینی و لیفت سینه اشاره نمود که با تجربه ای چندین ساله در این زمینه به مراجعین عزیز ارائه خواهد شد و البته نتیجه ی انتخاب دکتر نداف کرمانی به عنوان جراح بینی با موفقیت بالایی همراه خواهد بود.

جراحی های فک و صورت، تزریق ها، جراحی های لیفت و لایپوساکشن و جراحی بینی جزو پرطرفدار ترین ها در ایران هستند. جراحی بینی باز : در این روش برش ها به روی تیغه بین دو سوراخ بینی ( کلوملا ) ایجاد می شوند ، و پس از جدا شدن پوست از بینی ، تغییرات اعمال خواهد شد. این نکته را باید مدنظر قرار داد که حین عمل بینی قدرت مانور روی پوست بینی خیلی کم بوده و اساس کار روی اسکلت بینی انجام میشود. جراحی بینی به روش بسته : در این روش برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و به پوست ، آسیب چندانی وارد نخواهد شد. با این حال هزینههای عمل جراحی بینی در صورت نیاز به اصلاح عملکرد تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت. اکثر مراجعه کنندگانی که این عمل را انجام مي دهند شكايتي از درد آزاردهنده ندارند. این پروتزها میتوانند به برجستهتر کردن مناطق خاصی از چهره کمک کنند و یا حتی برای از بین بردن برخی نواحی ناهموار استفاده میشوند.