جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

مصرف داروهای ضد التهاب و آسپرین که سبب افزایش خونریزی می شوند باید یک هفته قبل از عمل قطع گردد . از استفاده از کرم های ضد آفتاب قوی غافل نشوند. 3- در انجام جراحی مجدد، پزشك معالج­تان از شما حق العمل جراحی دریافت نمی­ کند ولی باید هزینه­ های بیمارستان را خودتان پرداخت كنید. یبوست بسیار برای سیستم شنوایی گوش مضر است و برای کسی که عمل جراحی انجام داده است، لازم است از خوردن غذاهای سفتی که نیاز به جویدن شدید دارد خودداری کند. در دخترانی که سنشان از 20 سال کمتر است، نیز به دلیل عدم رسیدن به بلوغ کامل و رشد جنسی، پیشنهاد نمی شود. علاوه بر پهنای سوراخبینی، بزرگی پره یا بالبینی نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد تا نگرانیهای مربوط به زیبایی برطرف شود.یکی از ترفندهای باریککردن بینی این است که بینی را از صورت دورتر کنیم. گاهی برای جبران افتادگی نوکبینی و یا تقویت نوک بینی ضعیف، به نوکبینی غضروف افزوده میشود.

حساسیت فرد به قضاوت اجتماع بیشترین فراوانی را در میان مقولهها داشت و فرافکنی دیدگاه خود به جامعه، مکانیسمی دفاعی است که بیشترین تکرار را در نمونه مورد مطالعه نشان میدهد. مدل ارائه شده در این پژوهش بیان میکند که وقتی تصویر خود منفی در کنار حساسیت به قضاوت اجتماع قرار میگیرد، شفقت به خود مشروط به ظاهر شده، و درخواست برای انجام جراحی زیبایی افزایش مییابد. وقتی گردی بینی کمتر شده و بیشتر شکل مثلثی بهخود میگیرد درنتیجه کوچکتر بهنظر میرسد.در برخی از بیماران، طراحی بینی بهمنظور دورکردن بینی از صورت مهمترین بخش رینوپلاستی است چراکه با این روش بینی باریکتر و زیباتر دیده میشود. وقتی از جلو به بینی نگاه میکنید، بینیهای گرد پهنتر از آنچه که هستند بهنظر میآیند. لازم به ذکر است جراحی گوش با لیزر یکی دیگر از روش های جراحی گوش می باشد ، جراحی گوش با لیزر دارای کمترین درد و عوارض است. لیزر مونالیزا روشی بسیار کارامد در زمینه روشن سازی واژن می باشد. درد پس از جراحی گوش بسیار کم است. اکثر بیماران، توانایی انجام فعالیت های روزمره خود و حتی رفتن به سر کار، را پس از گذشت کمتر از یک هفته( به مدت 3 تا 5 روز) پس از جراحی دارند.

ابتدا یک برش برش در حدود 3 الی 4 سانتی متر در پشت گوش ها ایجاد می شود تا متخصص گوش و حلق و بینی بتواند به غضروف های داخل گوش دسترسی داشته باشد. پس از مشاوره پزشک معالج مراقبت های قبل و پس از جراحی گوش را به بیمار آموزش می دهد. سپس جراح گوش غضروف های داخلی گوش را فرم داده و در موقعیت مناسبی فیکس می کند. رعایت نکات پس از جراحی زیبایی گوش تاثیر به سزایی در روند بهبودی و کاهش تورم ها دارد بنابراین دکتر خرمی نژاد توصیه می کند که نکات پس از جراحی زیبایی گوش را با دقت و به موقع انجام دهید . در نظر داشته باشید که عمل زیبایی می تواند حسی که نسبت به ظاهر خود دارید را تغییر دهد اما نمی تواند در حسی که کلا درباره خودتان دارید تغییری ایجاد کند. دکتر خرمی نژاد به اشخاصی که جراحی گوش انجام میدهند توصیه می کند یک روز قبل و بعد از جراحی گوش از خوردن و آشامیدن زیادی پرهیز نمایند علت این امر ایجاد شدن مشکلات روده ای و ناراحتی شکم که در اثر داروهای بی هوشی ایجاد می شود .

نوجوانان به ظاهر صورت خود اهمیت زیادی می دهند. این آمار زنگ خطری است برای شرایط بهداشتی کشور اما نکته موردنظر ما در اینجا این سوال است که چرا با وجود کمبود پزشک در ایران، پزشکان عمومی به جای فعالیت و تمرکز در حیطه کاری خود به عرصه جراحی زیبایی و خدمات آن ورود کردهاند؟ بیشتر کسانی که این عمل جراحی را داشته اند می توانند ۵ روز بعد از انجام عمل جراحی به کار و فعالیت روزانه خود بپردازند . یکی از سوالات متداولی که در خصوص گوش های برجسته و نامتقارن بیان می شود تاثیر گذاری ژنتیک بر مدل گوش ها است ، عوامل متعددی در شکل گوش ها تاثیر گذار است یکی از این موارد ژنتیک می باشد که با جراحی زیبایی گوش می توان به آسانی این مشکل را برطرف نمود. نا مناسب بودن ظاهر گوش تاثیر بسیار زیادی در کاهش اعتماد به نفس شخص دارد ، این مسئله در کودکان بسیار تاثیر گذار است زیرا کودک زمانی که به دلیل ظاهر گوش مداوم مورد تمسخر دوستان خود قرار می گیرد به مرور زمان اعتماد به نفس خود را از دست می دهد ، برای حل این مشکل می توان از جراحی زیبایی گوش بهره برد ، بنابراین کودکان و اشخاصی که دارای گوش های نامتقارن ویا دارای برآمدگی بیش از اندازه ای می باشند بهترین کاندید جراحی گوش هستند .