جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

از مسائلی که می تواند زیبایی واژن خانم ها را تحت تأثیر قرار دهد، می توان به بافت عضلانی بیش از حد ناهموار و همچنین چین و چروک های زیاد آن اشاره نمود. مشکلات و مسائل مختلفی به دلیل ناهموار بودن و همچنین بزرگ بودن لب های واژن می تواند برای زنان به وجود آید. بزرگ کردن سینه و ترمیم سینه متداولترین جراحیهای پلاستیک هستند. بین عرفگرایی و میزان توجه به سلامتی و مصرف رسانههای داخلی و خارجی با گرایش زنان به جراحیهای زیبایی رابطة معناداری وجود دارد. تصاویر و نمونههایی از جراحیهای بد سینه وجود دارند که به بیماران کمک میکنند تا اندازه و شکلی که متناسب با ساختار بدن خود است را تعیین کنند. از این رو، به استفاده از لباس های آزاد، جهت رهایی از این حس ناراحتی روی می آورد و در انتخاب لباس مورد علاقه اش با محدودیت های بسیاری مواجه می گردد. از این رو، به شما توصیه می کنیم که این جراحی را تحت نظر خانم دکتر مژده نامداری، که یکی از متخصصین و جراحان مجرب زنان، می باشد، انجام دهید. کمپرس سرد را به صورت بمالند. توصیه به کمپرس یخ و همچنین تمیزی واژن در اولین روز بعد از جراحی، می شود.

برای پاسخ به این سوال باید گفت در این جراحی، پلک لیفت داده نمی شود. این لابیا، قسمت های حساس و داخلی از جمله لابیا مینور، کلیتوریس و دهانه واژن را پوشش داده و از آنها محافظت می نماید. 4. در قرار ملاقات پیش از عملتان به شما نسخه ای داده می شود که در آن آنتی بیوتیک های خوراکی، پماد آنتی بیوتیکی چشم (در صورت داشتن عمل پلک) و داروهای مسکن درد وجود دارد. این موضوع که این مصوبه پیش از حتی ابلاغ رسمی وزارت بهداشت و با بیخبری کامل کل جامعه متخصصان و انجمن متخصصان پوست کشور، توسط انجمن پزشکان عمومی با جزئیات کامل بهصورت بیانیه اعلام میگردد خود بهطور کامل گویای همان دغدغهای بود که بارها اشاره شده و آن لابیگری جریانی خاص از قدرت و زر و زور برای تسلط بر تخصصهای پزشکی و نابودی کامل این رشتهها و خارج نمودن پزشکی از مدار علم و دانش و تخصص و تجاریسازی و سپردن آن به منفعتطلبان است. پزشک به توضیحاتی راجع به نحوه و روش جراحی، در این جلسه می پردازد، تا کاملاً متوجه شوید که قبل، در حین عمل و پس از آن با چه مواردی روبرو خواهید شد. پرهیز از مالش ناحیه جراحی، یکی دیگر از مراقبت های لازم در این زمینه است.

در صورتیکه برای دومین و سومین بار بینی نیازمند عمل ترمیمی باشد این زمان بایستی طولانیتر بوده و حداقل فاصله زمانی ۲ الی ۳ سال لازم خواهد بود. در حالی که به منظور جلوگیری از باز شدن زخم، اکثر زنان برای انجام فعالیت جنسی 6 تا 8 هفته صبر می کنند( تا بهبودی کامل ناحیه جراحی، بهتر است صبر کنید، زیرا در صورت باز شدن زخم مجبور خواهید بود مدت زمان طولانی تری را جهت بهبودی طی کنید). بهتر است پیش از عمل دندانهایتان را بشوئید. با توجه به خونریزی شدید واژن در زمان زایمان، بهتر است که جراحی ترمیم واژن، به زمان دیگری موکول گردد. در گذشته از نخ برای کشش و لیفت صورت و غبغب استفاده می شد ولی امروزه با استفاده از روش ها و ابزار جدید می توان لیفت واژن را به منظور زیبایی ( جراحی زیبایی )، جوانسازی و تنگ کردن واژن انجام داد. اما با این حال، می توان گفت این جراحی هیچ مشکلی نمی تواند برای دختران بیشتر از 20 سال تا زنان 50 ساله، ایجاد نماید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان گفت کمترین بیماری و یا مشکلی بدون درمان مانده است ، جراحی زیبایی زنان نیز جز این دسته است.این نوع جراحی عموماً توسط جراح زنان انجام می گیرد.

و می توانید با خیال کاملاً آسوده و بدون درد، جهت انجام این جراحی جوانسازی واژن اقدام نمایید. بدون شک جراحی زیبایی بینی در آن دوران رایج نبوده و در موارد بسیار نادر از آن استفاده میشده است. عمل جراحی پلاستیک پلک ها که اصطلاحاً «بلفاروپلاستی» نامیده می شود برای برداشتن پوست اضافی، پف پلکها و در مواردی اصلاح گودی آنها انجام شده و هدف اصلی آن جوان ساختن چهره افراد است. برآورد دقیق هزینه جراحی لابیاپلاستی با توجه به اینکه، این عمل می تواند برای هر فردی متفاوت باشد، دشوار است. و همچنین این جراحی، بهبود رابطه جنسی را به دلیل افزایش اعتماد به نفسی که زیبا شدن واژن برای فرد به دنبال دارد، سبب می گردد. بعضی از خانم ها، از اینکه این جراحی، سبب کم شدن میل جنسی آنها شود، نگران هستند. یک بخش درون واژن و در نقطه G قرار داشته و عامل تحریک جنسی زنان می باشد، و بخش دیگر که ارگاسم بیرونی را سبب می شود، در ناحیه کلیتوریس قرار دارد. خانم هایی که از سایز و شکل لابیای خود ابراز نارضایتی می کنند، معمولاً به احساس خجالت و کمبود اعتماد به نفس آنها، در برابر شریک جنسی شان بر می گردد و یا حتی نمی توانند به علت درد، یک رابطه لذت بخش و با کیفیت را در هنگام نزدیکی جنسی تجربه کنند.