جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

عمل کاهش هود کلیتورال بدون اینکه خطر آسیب عصبی یا تأثیر بر احساس یا تحریک جنسی داشته باشد به ایجاد توزان و زیبایی ناحیه تناسلی و واژن کمک می کند. با پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از لیزر امروزه در زمینه پزشکی کاربردهای بسیاری دارد که با کمک آن می توان بدون بیهوشی عمومی و تحت بی حسی موضعی در مطب اقدام به لابیاپلاستی و رفع مشکلات لابیاها نمود. برخی از اندازه بزرگ بینی خود شکایت دارند و به دنبال آن هستند که با کمک این روش، بینی زیباتر و کوچکتری را بر روی صورتشان ایجاد کنند. بنابراین، بسیار مهم است که بیماران جراحی انتخاب کنند که با او احساس راحتی می کنند؛ پزشکی که دغدغه هایشان را درک و به نگرانی هایشان توجه کند و طرح درمانی برای رسیدن به نتیجه مطلوب برنامه ریزی کند. در جراحی درمانی گوش مشکلاتی همچون پارگی پرده گوش ، اتواسکلروز و غیره بهبود می یابد. می باشد. جالب است بدانید که هر کدام از این عوامل می تواند با خود مشکلات و عوارضی را به همراه داشته باشد، به طور معمول بسیاری از زنانی که با این تغییرات مواجه شده اند با مشکلاتی در روابط جنسی خود همچون عدم ارگاسم و کیفیت نامطلوب رابطه جنسی مواجه هستند.

لابیاپلاستی سبب می شود تا مشکلاتی حین انجام برخی فعالیت ها همچون آمیزش جنسی، فعالیت های ورزشی، پوشیدن لباس های تنگ و چسبان، نازیبایی ظاهری و … گفتنی است که اکثریت زنان کلیتوریس ساختاری است که با لذت حسی همراه است، اما در این بین افرادی هستند که پوست کلیتوریس از حد طبیعی بزرگ تر بوده که این عارضه می تواند علاوه بر ایجاد نازیبایی منجر شود تا حس جنسی خوبی را فرد تجربه نکند که در چنین شرایطی انجام جراحی می تواند به رفع این گونه مشکلات کمک بسزایی نماید. برای بسیاری از زنان، این امر تا حدی باعث کاهش لذت جنسی برای خود و همسر آنها می شود. اما گاهی اوقات این کبودی می تواند تا یکسال طول بکشد. عمل واژینوپلاستی که گاهی اوقات به آن سفت شدن واژن نیز گفته می شود. بزرگی لابیا ها می تواند مشکلات متعددی هنگام فعالیت ورزشی، برقراری تماس جنسی، پوشیدن لباس های تنگ و انجام فعالیت های روزمره برای فرد ایجاد نماید و عدم تقارن لابیاها می تواند ژنتیکی، به دنبال حاملگی، زایمان و حتی یائسگی ایجاد شود. معمولا عمل گوش با بخیه زدن غضروف گوش های برجسته و بیرون زده و درنتیجه جمع شدن آن به سمت سر فرد می باشد.

اما در عین حال عمل زیبایی بینی گاها عوارضی هم با خود به همراه خواهد داشت. بینی با ضخامت پوستی متوسط جهت عمل رینوپلاستی مناسب است. پس از عمل جراحی گوش شخص کمی درد دارد ، درد پس از جراحی گوش بسیار کم است که با استفاده مسکن ها و داروهای که پزشک تجویز نموده است می توان از میزان این درد کاسته شود. آیا در صورت وجود مشکلات تنفسی می توان اقدام به جراحی بینی نمود ؟ بسیاری از زنان تمایل دارند در صورت آنکه نیاز به انجام جراحی همزمان دارند برای آنکه یک دوره نقاهت و بیهوشی را سپری کنند به صورت همزمان اقدام به جراحی نمایند. افرادی که به واسطه شغل خود لازم است فعالیت فیزیکی و بدنی سنگین داشته باشند باید به مدت ۲ الی ۳ هفته بار کاری خود را کمتر نموده یا استراحت کنند. برخی از خانم ها احساس می کنند که سینه های آنها بسیار کوچک است. پاسخ: در مواردی که ضرورتی برای بلند شدن قد احساس شود و این جرّاحی خطری برای بیمار نداشته باشد اشکالی ندارد. به منظور جلوگیری از این عارضه انجام تمرینات کگل با مشورت متخصص زنان می تواند کمک بسزایی در بهبودی فرد داشته باشد اما در مواردی این گونه فعالیت ها موثر نبوده و حتی می تواند تاثیر منفی بگذارد.

انجام جراحی حدود ۱-۲ ساعت طول می کشد و چند ساعت پس از جراحی فرد می توان به منزل بازگردد. برطرف شود و حس بهتری همراه با اعتماد به نفس در فرد ایجاد نماید. در صورت آنکه لابیاهای فرد بسیار بزرگ باشد از روش جراحی باز برای رفع مشکلات ناحیه تناسلی استفاده می شود. جراحی چانه یا پروتز چانه یک راه تاثیر گذار است که برای بهبود دادن حاشیه های صورت و ایجاد یک نیمرخ زیبا تر استفاده می شود. برای دریافت این آموزش­ها وقت کافی اختصاص دهید و تا به طور کامل یاد نگرفته ­اید مطب را ترک نکنید. خوردن مسکن ها با غذا حالت تهوع را به حداقل می رساند. در 24 ساعت اول بعد از عمل زیبایی بینی ، باید نوشیدنی های خنک مصرف کنید تا عوارض بیهوشی را به حداقل برسانید. به دلیل تورم بافت های داخلی بینی بعد از رینوپلاستی ، حس بویایی شمت موقتا کاهش می یابد ؛ اما چند هفته بعد از عمل و با فروکش شدن تورم ، حس بویایی شما به حالت طبیعی برمی گردد. نقطه G اگر در برخی از زنان تحریک شود، می تواند منجر به تحریک جنسی، ارگاسم و انزال زنان شود.