جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

با این حال اگر انتظار غیرواقعی از چگونگی ظاهر بينی خود دارید، جراح زیبایی بینی با شما در مورد انتظاراتی که باید از این جراحی داشته باشید ، صحبت می کند. درباره زمان بازگشت به محل کار با جراح خود صحبت کنید. این نوع بينی ها دارای پوست ضخیم با منافذ زیاد و غضروف ضعیف و نازک می باشند. به طور معمول در جراحی بافت اضافه برداشته شده و مجدد ترمیم می گردد ولی اگر ناحیه ورودی واژن زیاد گشاد نشده و میزان گشادی تنها در حد یک تغییر هورمون بارداری باشد، بهترین گزینه درمانی لیزر است، زیرا این میزان گشادی موجب می شود تا حس این ناحیه کم شود که با انجام لیزر درمانی حس تنگی را برای مردان و زنان ایجاد نمود. این دسته از افراد معمولا امکان مصرف مکمل های استروژنی را ندارند و در بسیاری از مواقع تحت درمان هایی قرار می گیرند که سطح استروژن را در بدن آن ها به میزان بالایی کاهش می دهد.به علت کاهش سطح استروژن بدن بافت واژن دچار خشکی و آتروفی می شود، همچنین این خشکی در زنانی که در دوران بارداری و شیردهی قرار دارند ، زنانی که استرس ، اضطراب و شرایط روحی نامناسبی دارند و یا داروهای ضد افسردگی و روان گردان مصرف می کنند نیز بوجود می آید.

بیمه آسماری ارائه دهنده خدمات تخصصی بیمه درمان تکمیلی با بالاترین سقف تعهدات در ایران است. بعد از طی یک مسیر پرپیچوخم قانونی و اداری بالاخره انجمن پزشکان عمومی توانست در سال ۹۸ از دیوان عدالت اداری ابطال نامه دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی را بگیرد و ماجرا از این قرار است که سال ۹۲ دبیر شورای آموزش طی نامهای خدماتی نظیر استفاده از دستگاههای وان حرفهای الکترولیز و لیزر و نیز ارائه خدمات پوست در زمینه وان حرفهای الکترولیز و لیزر، IPL، PRP، کاشت مو و تزریق ژل، بوتاکس، مزوتراپی و چربی را توسط پزشکان عمومی مجاز ندانست. برای اقدام به جراحی، معمولاً باید بیمار دارای 18 سال تمام در آقایان و 17 سال تمام در خانم­ها بوده و رضایت­نامه قانونی جراحی را شخصاً در بیمارستان پر نماید. در این روش ، هیچ گونه برشی در بیرون بينی ایجاد نمی شود و تمام فرآیند جراحی در داخل بينی انجام می گیرد و طبیعتا جای زخم و اسکار پس از جراحی به وجود نخواهد آمد. آیا دلیلی وجود دارد که بیمار قادر به انجام جراحی بینی نباشد ؟

جالب است بدانید که، انتخاب روش درمان و زیبایی بسته به صلاح دید پزشک، وضعیت بیماری و مشورت با خود بیمار انتخاب می گردد. این جراحیها این گروه از بیماریها که باعث ایجاد درد، ناتوانی حرکتی، عملکردی و انعطاف پذیری مچ و انگشتان میشوند را درمان میکنند. در این پژوهش این نتیجه به دست آمد که زنانی که یکی از اعضای بدن خود را جراحی میکنند، در بیشتر مواقع به این نوع جراحیها معتاد و خواستار زیبایی بیشتر میشوند. طبیعتاً اجرای چنین موردی با این سطح از حساسیت و ظرافت بالا، جز به دست یک جراح با تجربه و حاذق میسر نخواهد شد. در ابتدا لازم است شما انگیزه و دلایل تمایل به انجام جراحی را بررسی کنید و آن ها را با یک جراح متخصص در میان بگذارید و مطمئن شوید که اهداف مورد انتظار شما از جراحی قابل دستیابی هستند. انجام عمل بینی موفقیت آمیز؛ مستلزم دانش ، تبحر و تجربه بالای جراح بینی می باشد. توصیه اکید پزشکان بر این است که عمل بینی بعد از تکامل سن رشد، صورت پذیرد؛ علت تاکید بر این امر، از این منظر است که رشد غضروف های بينی تا پایان سن بلوغ ادامه دارد و از طرفی برخی از غضروف های بينی ، موظف به هدایت و کنترل رشد صورت می باشند.

فعالیتهای ورزشی و شنا تا ۶ هفته بعد از عمل ممنوع است .پس از آن به تدریج میتوانید ورزش را با فعالیتهای سبک و زمان کم شروع کنید. با این حال، برای جلوگیری از عواقب عفونت و بیهوشی، بیمار بهتر است در سلامت جسمانی خوبی باشد. باید جراح پلاستیک خوب در زمان جراحی هدف بیمار را از مد نظر داشته باشند. بیمار بهتر است در هفته اول از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین بپرهیزد. اتوپلاستی را میتوان در بیمارستان یا مرکز جراحی سرپایی انجام داد. افتادگی پلک چشم و یا برآمدگیهای ناشی از آن را میتوان از طریق جراحی زیبایی پلک، درمان کرد. از سلامت کامل برخوردار باشند و مبتلا به عفونت های مزمن درمان نشده ی گوش نباشند و درمان عفونت گوش برای ایشان انجام شده باشد . سپس جهت اعمال تغییرات روی بينی ، پوست را از روی بينی بلند می کنند؛ بنابراین جراح به ساختمان بينی اشراف کامل داشته و قطعا قرار دادن گرافت های غضروفی و استخوانی یا پروتز ها برای وی راحت تر خواهد بود. این نوع بينی ها دارای پوستی نازک و غضروفی محکم می باشند و غالبا بر روی پل آن ها قوز وجود دارد.