جراحی زیبایی زنان – هزینه عمل زیبایی زنان تهران

نظر مراجع اسلام درباره جراحی بینی این است که افراد به سیما و چهره ای که پروردگار به هر کسی عطا نموده است، راضی باشد و تا حد ممکن این عمل جراحی را انجام ندهد ولی در صورتی که مقدمات انجام آن فراهم شده و انجام آن ضرری برای بدن بیمار نداشته باشد، انجام آن اشکالی ندارد. تنها مساله این است که از نظر مراجع اسلام اگر جراحی بینی به منظور موارد درمانی انجام شود در هیچ شرایط و هیچ زمانی مشکلی ندارد ولی زمانی که جراحی بینی به منظور زیبایی انجام می شود، باید در این مورد بحث زیادی شود. اما اگر فردی بعد از جراحی بینی ، درد داشته باشد جای نگرانی نیست و می توان زیر نظر پزشک ، داروهای مسکن برای چند روز اول برای کاهش درد استفاده کند. از گچ بینی یا اسپلینت بعد از عمل نیز برای کمک به درمان استفاده می شود. در روز هفتم قبل از اینکه به مطب پزشک بروید حتما استحمام کنید تا گچ بینی شما خیس شود و به راحتی برداشته شود.

برای انجام اتوپلاستی و جراحی زیبایی گوش به کلینیک گوش تهران واقع در خیابان ولیعصر مراجعه کنید. در صورتی که جراح از اسپلیت های پلاستیکی در طی جراحی استفاده کند نیازی به تامپون نیست . این روش برای بینی هایی که جراحی آن ها ساده می باشد قابل انجام می باشد ولی در بینی که مشکلات بسیاری دارد جراحی زیبایی بینی به این روش به درستی امکان پذیر نیست. اصولاً هفته اول بعد از عمل به خاطر پانسمان و اسپلنت یا گچ روی بینی و تورم و کبودی صورت بهتر است در منزل استراحت کنید. یک هفته قبل از جراحی ، نوشیدنی الکلی مصرف نکنید. مصرف سیگار و داروهایی که ممکن است خونریزی را افزایش دهند مثل آسپرین باید از ۲ هفته قبل از عمل جراحی قطع شود . بلند کردن اجسام سنگین به مدت چند هفته ممنوع می باشد. توصیه های دکتر سلیمان زاده پس از جراحی بینی بسیار مهم می باشد، تمامی اشخاصی که جراحی بینی را انجام داده اند با رعایت این نکات می توانند به آسانی دوران نقاهت پس از جراحی بینی را به اتمام برسانید، رعایت این نکات در عین حال که ساده می باشد به شخص کمک شایانی می کند تا بهترین نتیجه حاصل را از جراحی بینی بدست بیاورد.

جراح بینی با داشتن آگاهی و تبحر لازم می تواند بینی شما را به بهترین نحو جراحی کند. متخصصین زیبایی ما معتقدند با اختصاص دادن زمان کافی به هر مراجعه کننده می توان ارتباط بهتری با آن ها برقرار کرد و درک بهتری از فکر و انتظارات آن ها داشت . بنابراین جراحی با دقت بیشتری صورت میگیرد .مسلماً بینیهایی که زمینه پیچیدهتر و مشکلات ساختمانی بیشتری دارند، برای نتیجه بهتر عمل جراحی بینی ، بایستی با این متد تحت عمل قرار گیرند. این متد برای افرادی مناسب به نظر می رسد که صاحب یک بینی بی نقص هستند و تنها نوک بینی آن ها مشکلاتی دارد. مواد تشکیل دهنده این نوع از پروتزها از سیلیکون می باشد ، لازم به ذکر است سیلیکون ماده ای است که در حالت طبیعی در بدن انسان یافت می شود و از این رو هیچ گونه ضرری به بدن وارد نمی سازد. پس از جراحی بینی شخص باید حتما در زمان استراحت دو بالش زیر سر قرار دهد رعایت این نکته به کاهش التهاب و تورم بینی کمک شایانی می کند. یکی دیگر از روش های زیبایی واژن تزریق ژل است، تزریق ژل به ناحیه تناسلی هم امکان خواهد داشت اما تزریق ژل به ناحیه تناسلی با تزریق ژل صورت متفاوت است و از نظر زیبایی مقرون به صرفه نخواهد بود.

پس از جراحی بینی شخص باید بینی خود را طبق دستور العملی که پزشک یاد داده است با سرم شست و شوی بینی انجام دهد. پس از جراحی بینی شخص حتما باید به شکل مرتب به جراح بینی خود مراجعه نماید تا جراح بینی عملکرد بهبودی بینی را بررسی نماید. جراح از راه این برشها پوست پوشش دهنده روی غضروفها و استخوانهای بینی را به آرامی بلند میکند تا بتواند شکل ساختار بینی را تغییر دهد. اتوپلاستی(otoplasty) که به آن جراحی زیبایی گوش نیز گفته میشود؛ روشی برای تغییر شکل دائم، موقعیت یا اندازه گوش است. بهتر است بدانید که با خیس شدن گچ بینی فرم بینی شما تغییر پیدا خواهد کرد. بعد از برداشتن گچ بینی می توانید از ماساژ بینی برای فرم دهی و کاهش تورمات استفاده نمایید. زیرا دو هفته ی اول چسب بینی به فرم دهی بینی کمک خواهد کرد. بعد از دو هفته چسب زدن نقش موثری در کاهش تورمات بینی شما خواهد داشت. انتظارات شما باید از جراحی اتوپلاستی واقع گرایانه باشد. جهت انجام اتوپلاستی چه اقداماتی باید انجام شود؟ جراحی بینی یا رینوپلاستی میبایست حتما توسط متخصص گوش حلق بینی و یا متخصص جراحی پلاستیک انجام شود. آیا باید بعد از رینوپلاستی غذاهای خاصی بخورم؟