جراحی زیبایی سینه و انواع آن

البته برای زیبا و جذاب کردن لب ها روش های دیگری مانند : تزریق ژل ، تزریق چربی نیز وجود دارد. در این جراحی پوست و چربی های اضافه برای ایجاد پلک های صاف تر و تنگ تر حذف می شود. در این روش فک های بزرگ و نامتقارن با برداشتن بافت اضافه اصلاح می شوند و هارمونی زیبایی به صورت داده می شود. عمل بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی صورت است که در میان نوجوانان محبوبیت زیادی دارد ولی بهترین زمان انجام عمل بینی بعد از اتمام سن بلوغ است به دلیل اینکه ممکن است بعد از عمل دوباره سایز بینی بزرگ شود. این جراحی برای افرادی مناسب است که به لحاظ فیزیکی در سلامت باشند و به بیماری خاصی مبتلا نباشند . نداشتن تعریق پس از بهبودی بسیار مهم است. در صورت نیاز به پیوند پوست ، این بافت از ناحیه بالای باسن گرفته شده و به محل مورد نظر پیوند زده می شود. در این روش جراح در داخل دهان برشی ایجاد می کند و سپس با استفاده از ابزار مخصوص استخوان اضافه چانه را بر می دارد و محل نوک چانه را نسبت به قسمت های باقیمانده تغییر می دهد.

تزریق بوتاکس در ناحیه موردنظر باعث می شود کوچکتر به نظر برسد و تزریق ژل و چربی باعث برجسته شدن آن محل می شود. لازم به ذکر است که بیمار در صورت عدم مواجه شدن با مشکلی و یا اینکه اگر ساکن شهرستان باشد، از معاینه دوم چشم پوشی می گردد، و می تواند به وسیله تماس تلفنی، توصیه های مورد نیاز را از پزشک خود دریافت نماید. عمل بینی یکی از رایج ترین جراحیهایی است که در فرایند زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از رایج ترین عمل های زیبایی صورت جراحی زیبایی بینی است. در روش بسته عمل زیبایی بینی هیچ برشی در کنار پره ایجاد نمی شود ولی در روش باز دقت عمل بیشتر است و برای رفع انحراف بینی بیشترین کارایی را دارد. چرا که هیچ مسئله ای در پزشکی مهم تر از سلامتی وجود ندارد. عمل جراحی بالا کشیدن ابرو که در دسته جراحی زیبایی صورت قرار میگیرد اغلب در افرادی که مایل به جوانسازی چهره، به ویژه در منطقه اطراف چشم هستند، انجام می شود.

جراحی های زیبایی به خوبی جای خود را در میان انواع جراحی باز کرده است. جراحی چانه یا پروتز چانه یک جراحی ساده است که برای تغییر ساختار زیرین صورت و ایجاد تعادل برای اجزای صورت از ایمپلنت استفاده می کند. جراحی پروتز سینه همان طور که از نامش پیداست، با قرارگیری پروتز در بافت سینه به بزرگ تر شدن سینه ها کمک می کند. بعد از تزریق چربی احتمال متورم شدن ناحیه موردنظر وجود دارد ولی بعد از چند هفته بهبود می یابد. تزریق چربی به منظور متناسب شدن فک با سایر اجزای صورت انجام می شود. برای کاهش پف چشم و کیسه های زیر چشم می توان چربی را از یک نقطه به نقطه ی دیگر انتقال داد. در این روش در قسمت تحتانی زیر شکم برش ایجاد می شود سپس بافت چربی و پوست اضافه برداشته می شود و بعد از ترمیم بافت ناحیه شکم در نهایت شکمی صاف و خوش فرم خواهید داشت.

اهمیت به فاکتورهای زیبایی امروزه از جایگاه ویژه ای در میان افراد جامعه پیدا کرده است و در این میان دیگر جراحی فقط به منظور درمان مشکلات اورژانسی پزشکی انجام نمی شود. جان حتی یک انسان هم باارزش است. اگر شما هم جزء یكی از موارد سیزده گانه بالا هستید، لطفاً از عمل جراحی منصرف شوید یا به پزشك دیگری مراجعه نمایید! به جز آن در مناطق دیگر بدن هم قابل انجام است. این روش بدون درد و بیهوشی بوده و روشی سریع برای داشتن چانه ای ظریف و زیبا است. داشتن صورتی باریک و به فرم v مورد علاقه افراد بسیاری است. به عبارت دیگر علاوه بر تلاش برای داشتن یک درمان موثر، باید از زدن هرگونه صدمه به بیمار خودداری کند. در صورتی که شما تحت نظر پزشکی هستید و دارویی مصرف می کنید ، یا بدون تجویز پزشک دارویی از داروخانه می خرید و مصرف می کنید یا آلرژی دارید و درباره هرگونه سابقه پزشکی خود لازم است با متخصص زیبایی صحبت کنید.