جراحی زیبایی سینه و انواع آن

امروزه افراد زیادی از چربی اضافی در ناحیه شکم رنج می برند.حتی بسیاری از افراد با ورزش کردن و رژیم های غذایی مختلف نمی توانند به اندام ایده آل خود برسند برای کوچک کردن شکم و داشتن اندامی خوش فرم انواع روش های عمل جراحی زیبایی وجود دارد. با برداشتن چربی اضافی بدن به جای آن یک فضای خالی زیر پوست ایجاد می شود و امکان تجمع خونابه ها و مایعات در زیر پوست وجود دارد بنابراین مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی شکم از اهمیت زیادی دارد. در این موارد جراحی ابدومینوپلاستی کارایی بهتری نسبت به لیپوماتیک دارد. فقط مطالعات آینده­نگر و مطالعاتی که در بیماران ایرانی انجام شده بود و کیفیت زندگی قبل و بعد از عمل رینوپلاستی بررسی شده بود وارد مطالعه شده و موارد تکراری و بی­ارتباط حذف شدند. در موارد بسیار استثنایی بسته به وضعیت بیمار و در صورت صلاحدید پزشک، ممکن است جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام شود. طبق نظر پزشکان بارداری بعد از عمل جراحی شکم بارداری بلامانع است ولی در رابطه با عمل جراحی ابدومینوپلاستی محدودیت هایی وجود دارد و بهتر است بعد از بارداری عمل زیبایی ابدومینوپلاستی انجام شود چراکه بعد از بارداری در ناحیه شکم حالت افتادگی ایجاد می شود و دوباره نیاز به عمل زیبایی شکم هست و همچنین با عمل ابدومینوپلاستی شکم کشیده می شود و دیواره آن بهم دوخته می شود و می تواند در رشد جنین ایجاد اختلال کند.

افرادی که از این روش استفاده می کنند نه تنها چربی زیادی از دست می دهند بلکه پوست ناحیه موردنظر را صاف و کشیده می کند.پس می توان گفت در رفع افتادگی پوست نیز بسیار موثر عمل می کند. این نخ ها خاصیت کلاژن سازی دارند و پوست بعد از مدتی شروع به کلاژن سازی می کند و در نهایت پوست شکم کشیده و صاف می شود. آیا جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) می تواند سبب روشن سازی واژن نیز گردد؟ قسمت هایی از چانه در زاویه سازی فک لازم است که برجسته شوند که این کار با استفاده از تزریق ژل امکان پذیر می شود. 10. گاز زیر بینی را در صورت آغشته شدن بیش از حد به خونابه می توان تعویض کرد. به همین جهت باید به خوبی استراحت کرده تا دچار خونریزی و تورم بیشتر در ناحیه بینی نشوید. یافته­ها:در نهایت سه مقاله واجد شرایط و در مجموع در این مطالعات 275 نفر بررسی شدند. این مطالعه با هدف مرور جامع و منظم تمام مطالعات انجام شده در مورد کیفیت زندگی افراد بعد از عمل زیبایی بینی انجام شد. در این صورت یا جراح با وجود نداشتن تخصص این جراحی را برای مراجع انجام می دهد و یا صادقانه عنوان می کند که این جراحی در حیطه فعالیت و تخصص او نبوده و مراجع کننده رابه پزشکی دیگر معرفی می کند.

جراحی زیبایی لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که شکم بزرگی دارند و پوست آنها قابلیت انعطاف خوبی داشته باشد به بیان دیگر بعد از تخلیه چربی پوست آنها شل و افتاده نشود. اغلب افرادی که مایل به جراحی شکم هستند جراحی لیپوساکشن را مساوی با عارضه آمبولی می دانند. لیپوماتیک یکی از روش های نوین و جدید پیکر تراشی است که نسبت به روش لیپوساکشن جایگاه ویژه ای دارد. رشد دماغ دختران، حدوداً در سن 15 سالگی به پایان می رسد اما این روند برای پسران کمی طولانی تر است و تقریباً تا پایان 17 سالگی ادامه دارد. بعداز انجام عمل لیپوماتیک شما شاهد کاهش وزن خود و اندامی متناسب و خوش فرم خواهید بود و لازم است که بعد از عمل زیبایی شکم , لازم گن لیپوماتیک برای بهبودی سریعتر پوشیده شود. اما برعکس عمل لیپوماتیک باعث لیفت پوست می شود و احتمال افتادگی پوست بعد از بارداری کاهش می یابد و برش طولانی بر روی پوست ایجاد نمی شود و بعد از لیپوماتیک افراد می توانند به راحتی بادار شوند ولی در کل توصیه می شود برای خوش فرم بودن شکم بهتر است عمل جراحی زیبایی شکم بعد از بارداری انجام شود. افراد و شخصیت های کمال گرا بیشترین متقاضیان اعمال جراحی زیبایی بینی هستند که بخش عمده ای از نارضایتی پس از عمل جراحی مربوط به این افراد است .عمل جراحی زیبایی گاهی یک امر ضروری تلقی میشود.مثل افرادی که دچار سوختگی و یا تصادف و مواجه شدن با بد شکلی جسمی میشوند و نیز افرادی که مادرزادی دچار بد شکلی جسمی هستند.

عمل زیبایی شکم لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که دارای شکمی بزرگ و بد شکل و چربی موضعی در ناحیه پهلو, بازو و شکم هستند. برای بهبود سریعتر و دادن شکل دلخواه به بدن بعد از عمل جراحی شکم استفاده از گن های بعد از جراحی اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال، اشکال مختلفی، ممکن است در زیر پوست قرار داده شوند تا ظاهری بسیار منحصر به فرد را در شخص ایجاد کند. او تمام ابعاد دماغ و سایر اجزای چهره را مورد بررسی قرار داده و از شما می خواهد که یکسری تست های آزمایشگاهی را انجام دهید. لیپوماتیک نسبت به ابدومینوپلاستی بی ضرر و کاملا ایمن است و این امکان را دارد که چربی تخلیه شده به نواحی دیگر بدن از جمله باسن تزریق شود اما در ابدومینوپلاستی برای رفع افتادگی شکم باید قسمت بالای ناف تا زیر شکم برش داده شود. بعضی از افراد هم به دلیل شرایط بدنی که دارند ، حتماً باید از بیحسی استفاده کنند و از بیهوشی عمومی پرهیز کنند.