جراحی زیبایی و ترمیمی زنان – دکتر پوران حاجیان

از بیماران و مهارت و تخصص بسیار حتی در پیچیده ترین مراحل توانایی کافی دارند. جراحی زیبایی گوش عوارضی ندارد ، برخی از مشکلات ممکن است پس از جراحی زیبایی گوش اتفاق بیافتد که بیشتر این مشکلات به علت رعایت نکردن خود بیمار می باشد نظیر ضربه وارد کردن به گوش که این امر سبب پاره شدن بخیه ها و بازگشت گوش به حالت و فرم قبلی می گردد در نتیجه خونریزی و زخم غیر طبیعی در گوش ایجاد می شود . با توجه به وجود غدد لنفاوی و عصبی و بافت های فراوان واژن، صدمه اندکی به بافت ها و رگ های این قسمت وارد شده و در نتیجه تورم واژن را به دنبال دارد. خوشبختانه ماندگاری جراحی زیبایی گوش تا پایان عمر می باشد ، این امر تا زمانی که مشکل و ضربه ای به گوش وارد نشود ماندگار می باشد . قبل از تصمیم به انجام عمل زیبایی حتما با کلینیک تماس بگیرید و وقتی برای مشاوره با متخصص زیبایی و صحبت در این رابطه بگیرید.

ورم و کبودی صورت بعد از جراحی بینی به میزان کار بینی و ساختار بافتی بیمار بستگی دارد. نارسایی گوش یکی دیگر از موارد جراحی زیبایی گوش می باشند ، برخی از اشخاص به شکل مادرزادی با نارسایی جدی در گوش روبرو می شوند ، جهت تجدید ساختار گوش می توان از جراحی زیبایی گوش استفاده کرد . یکی از موارد مهم برای درمان، مشاوره دقیق میباشد. جراحی زیبایی توسط جراح پلاستیک انجام می شود و تبحر و تجربه جراح در انتخاب کاندید مناسب و دست یافتن به نتیجه مطلوب بسیار مهم است. گوش های که باهم تفاوت دارند .یعنی لاله یک گوش نسبت به گوش دیگری کوچک تر و یا بزرگ تر است . هزینه تزریق چربی در بیمارستان کمی بیشتر خواهد بود زیرا تزریق چربی یک روش زیبایی دو مرحله ای است که طی مرحله اول استخراج چربی از بدن خود فرد است و پس از فرآیند آماده سازی تزریق چربی به ناحیه واژن انجام می شود. جراحی ابدومینوپلاستی به دو روش استاندارد و مینی انجام می شود که به به بررسی هر یک می پردازیم.

برخی از بیماران به دلایل مختلفی مانند اصلاح مشکلات ناشی از جراحی قبلی و یا تغییر اندازه و فرم پروتز سینه خواهان این روش جراحی هستند. این مدل به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است. اینکه جراحی بینی صدای شما را تغییر دهد، یک مورد بسیار نادر است با این وجود احتمال یک تغییر بسیار کوچک وجود دارد. پس از عمل جراحی گوش شخص کمی درد دارد ، درد پس از جراحی گوش بسیار کم است که با استفاده مسکن ها و داروهای که پزشک تجویز نموده است می توان از میزان این درد کاسته شود. در صورتی که برخی مراکز هزینه کمتری را دریافت می کنند، تنها به دلیل کاهش قیمت به آنجا مراجعه نکنید زیرا نخ های زیبایی که در کشورهای معتبر ساخته می شود به طور معمول با کیفیت بوده و هزینه زیادی خواهند داشت و عوارض بسیار کمی دارند، لذا نباید از هر نخی استفاده نمود. یکی از سوالات متداولی که در خصوص گوش های برجسته و نامتقارن بیان می شود تاثیر گذاری ژنتیک بر مدل گوش ها است ، عوامل متعددی در شکل گوش ها تاثیر گذار است یکی از این موارد ژنتیک می باشد که با جراحی زیبایی گوش می توان به آسانی این مشکل را برطرف نمود.

کوفتگی و زخم را می توان یک هفته بعد از عمل جراحی بوسیله آرایش استتار نمود. اگر پوست بینی نازک باشد سه هفته چسب زدن کافی است اما اگر بینی گوشتی باشد و پوست ضخیمی داشته باشد بهتر است تا دوماه بعد از عمل چسب زده شود. بیهوشی درجراحی زیبایی بینی به دو صورت بیهوشی کامل و نیمه بیهوشی (IVSedation) انجام میگیرد. هر دو روش باز و بسته جراحی بینی می تواند بسیار موثر باشد. یکی از شایع ترین روش های جراحی به این صورت است که برش اطراف هاله قهوه ای رنگ و به صورت عمودی تا زیر سینه زده می شود. لازم به ذکر است جراحی گوش با لیزر یکی دیگر از روش های جراحی گوش می باشد ، جراحی گوش با لیزر دارای کمترین درد و عوارض است. به گزارش خبرنگار مهر، یکی از مهمترین واجبات دین مبین اسلام که از اهمیت ویژهای برخوردار میباشد، فراگیری احکام دین است.