جراحی زیبایی چیست + رایجترین جراحیهای پلاستیک

اگرچه یک عمل خوب کشیدن پوست صورت میتواند کاری کند که فرد سالها جوانتر به نظر برسد، اما مهم است که به یاد داشته باشید، که این عمل جراحی منجر به نتایج دائمی نمیشوند. جالب است بدانید که بعضی از خواننده های حرفه ای نه تنها تغییر کوچک در صدا پس از جراحی بینی را اتفاق بدی نمی دانند، بلکه از آن به عنوان یک تغییر مثبت یاد می کنند. انجام عمل جراحی زیبایی بینی برای هر کسی توصیه نمی شود. جراحی زیبایی خوشحالم می کند و به نظر دیگران اهمیتی نمی دهم. او توضیح داد: «وقتی فردی خودش را از منظر دیگری قضاوت کند و توجه بیقید و شرط به بدن و وجود خودش نداشته باشد و در جهنم ارزیابی دیگران قرار گرفته باشد دائما درگیر و نگران ارزیابی دیگران است. تصاویر و نمونههایی از جراحیهای بد سینه وجود دارند که به بیماران کمک میکنند تا اندازه و شکلی که متناسب با ساختار بدن خود است را تعیین کنند. مانند بسیاری از جراحیهای زیبایی، انواع مختلفی از عملهای جراحی سینه وجود دارند که فرد میتواند تحت جراحی آن قرار بگیرد. طبق نظر دکتر وهاب آسترکی بهترین جراح پلاستیک تهران، پروتز سینه ، جزء جراحی های زیبایی به شمار می آید که به منظور حجم دهی و بزرگ کردن سینه انجام می گیرد ، این جراحی در بین بانوان بسیار محبوب و رایج می باشد ؛ زیرا باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها خوهد شد.

میتوانید هر یک از این روشها را بر طبق نیازهای خود انجام دهید. این جراحیها نشان میدهند زنان میخواهند تحولی ایجاد کنند و خود را پیشرفتهتر جلوه دهند و قدرت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پیدا کنند؛ البته این قدرت باید در بافت اجتماعی نابرابر و مردسالارانۀ حاکم ارزیابی شود که ممکن است سبب لطمهزدن به زنان شود؛ ازطرف دیگر طبق نظریۀ بوردیو داشتن سرمایۀ فرهنگی کارکردهای مختلفی دارد؛ مانند: 1- کسب مشروعیت ازطریق بقیۀ سرمایهها وابسته به تبدیلشدن آنها به سرمایة فرهنگی است. در این جراحی کلمه جسنیت در حال حاضر به کار گرفته میشود، زیرا جراحی سینه روشی است که میتواند هم بر روی مردان و هم بر روی زنان انجام شود. شایان ذکر است، در صورتی که دچار چنین مشکلی هستید قبل از آنکه بخواهید تصمیم به درمان بگیرید می توانید با یک جراح زنان مشورت نمایید و پس از بررسی های لازم بهترین روش درمانی برای فرد تصمیم گیری و انتخاب شود. لذا در روز اول باید حتما در تخت خود دراز کشیده و یا در حالت نیمه نشسته قرار بگیرید.

در حالت طبیعی،فرد قبل از انتخاب نهایی خود باید با چندین پزشک صحبت کند. در این حالت ایمپلنت باید به روش جراحی برداشته شود. بیمار باید دکتری را انتخاب کند که در عمل زیبایی و جراحی ترمیمی مهارت داشته باشد؛ حتی ممکن است متقاضی بخواهد جراحی پیدا کند که تخصص ویژه در جراحی صورت و تغییر شکل بینی داشته باشد. اگر از فرم و شکل صورت خود ناراضی هستید، ممکن است به پروتزهای زیبایی صورت فکر کنید. روشهای بادی کانتورینگ که گاهی اوقات به عنوان فرم دهی بدن نیز نامیده میشود، برای شکل دادن بدن به فرمی جذابتری به کار گرفته میشود. اما زمانی که بینی شکل میگیرد، باید طبیعی به نظر برسد و همه جراحان زیبایی سعی در انجام این کار به بهترین شکل ممکن را دارند. اثر زخم حاصل از جراحی به سختی قابل دیدن است و به طور طبیعی درون چینهای پوست پنهان شده است. جراحی بالا کشیدن پوست پیشانی همچنین میتواند نتایج طبیعیتری را نسبت به بوتاکس ایجاد کند، اگرچه این کار دارای مضراتی همچون از بین نرفتن جای زخم میباشد. 10- نتایج عمل بینی، چقدر ماندگاری دارد؟ عمل بزرگ کردن لبها بین یک تا 2 ساعت طول می کشد که این مدت به میزان تغییر موردنظر شما بستگی دارد.

تا یک هفته بعد از عمل هنگام خواب 2 یا 3 بالش زیر سر خود بگذارید. از داروهای مسکن در صورت نیاز یا تجویز استفاده کنید. در برخی موارد ایمپلنت ممکن است جا به جا شود یا مایعاتی در آن جمع شود که در این صورت نیز به جراحی دیگری نیاز است. در مورد جراحی اطلاعات کافی را جمع آوری کرده و در مورد مزایا و معایب آن تحقیق کنید. اطلاعات یکپارچه می تواند خطر عوارض جراحی را کاهش دهد. جراحی بزرگ کردن سینه، ممکن است به همراه استفاده از ایمپلنت برای پُر کردن سینههایی که از نظر حجم نیز کاهش یافتهاند، نیز استفاده شوند. بسته به نوع عملی که انجام دادهاید، پوست اضافی به همراه عضله زیرین و گاهی اوقات چربی برداشته میشوند. انتخاب نوع روش درمان بسته به شرایط سیستم بدنی فرد و صلاحدید پزشک مشخص می گردد. اگر دارویی مصرف می کنید که روی گردش خون و خونریزی تأثیر می گذارد سریعا به پزشک خود اطلاع دهید. چه داروهایی را باید بعد از جراحی مصرف کرد؟