جراحی گوش در لرستان-دکتر فاطمه مختاری فر

لیفت صورت و کشیدن پوست صورت راهکاری است که با آن می توانید حالت صورت تان را جوان تر کنید و تکنیک های بسیاری برای لیفت صورت ایجاد شده و هر یک از این تکنیک ها کاربرد خاص خودشان را دارند. درست است که روش های کشیدن پوست صورت این چین و چروک ها را حذف می کنند ولی وظیفه اصلی آنها کشیدن عضله های زیر پوست است. درست است که زخم ها برای همیشه بر روی صورت تان می مانند اما تشخیص دادن آنها نیز سخت است و نباید از این بابت نگران باشید. باید بگوییم که چهره شما با این عمل ها جوان تر و زیباتر می شود اما باید گذشت زمان را نیز لحاظ کنید. جراحی های دیگری از جمله کوچک کردن سینه، بازسازی سینه و لیفت سینه وجود دارند که به روش های مختلف برای زیباتر شدن سینه انجام می شوند. جایگزینهای جراحی لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک چیست؟ نتایج این نوع عمل لیفت به طور متوسط بین پنج تا هفت سال باقی میماند.

تزریق بوتاکس ابرو شاید بتواند جایگزینی برای این روش باشد اما نتایج آن موقتی است و باید هر چهار تا شش ماه یکبار تکرار شود. جراحی زیبایی صورت برای زیباتر کردن اجزای مختلف صورت افراد با روش ها و تکنیک های متعددی انجام می شود. ولی در بیشتر اوقات این جراحی برای جوان سازی و برطرف کردن مشکلات پیری انجام می شود. در صورتی که عمل شما به همراه رفع مشکلات داخلی آن مثل عمل انحراف بینی یا اسپتوپلاستی، آندوسکوپی سینوس و پولیپ بینی و … عمل بینی همچنین می تواند برای اصلاح نقص های ساختاری، از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می شود، به کار گرفته شود. برخی از افراد از زمان تولد گوش های بزرگ و برآمده ای دارند و از شکل گوش های خود ناراضی هستند و به فکر رفع ایرادات ظاهری گوش خود می باشند ،این افراد می توانند با انجام جراحی زیبایی گوش ، گوش هایی متناسب با اندازه سر خود داشته باشند.

این سوال ممکن است برای هر یک از زنان در طول زندگیشان پیش بیاید که آیا آن ها نیاز به جراحی زیبایی دارند یا خیر؟ خونریزیهای زیرچشمها که موجب قرمز شدن سفیدی چشم میشوند ،معمولاً برای جذب به مدت زمان بیشتری نیاز دارند که حتی ممکن است یک ماه طول بکشد. در این نوع جراحی داخل دهان برشی ایجاد شده و استخوان اضافه چانه را برمی دارند و نوک چانه را تغییر می دهند و البته در کوچک کردن فک قسمت های برجسته استخوان را با مته برداشته و زاویه فک را اصلاح می کنند. خیلی از کاندیداهای جراحی بینی ، دوست دارند قبل از هر اقدامی بدانند ، که بینی شان تغییر شکلش به چه صورت خواهد بود. خیلی از کسانی که برای جراحی زیبایی صورت مراجعه می کنند از ما می پرسند که این عمل های زیبایی چقدر ماندگار هستند؟ هزینه جراحی زیبایی صورت در مردان با در نظر گرفتن ناحیه مورد عمل متفاوت است، خیلی از مردان برای رسیدن به نتیجه موردنظر در صورت شان حاضرند هزینه های آن را نیز پرداخت کنند. هر چقدر عمل های زیبایی سنگین تر و شامل اعضای بیشتری باشد بالطبع هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

بررسی شرایط شما توسط پزشک تعیینکننده ، خواهد بود و شما را برای انجام این عمل ، به بهترین نحو مهیا میکند. این روش نسبت به جراحی اندوسکوپیک ارزانتر است و تهاجم کمتری دارد و از طرفی، به کاهش چین و چروک پیشانی کمک میکند. لیفت ابرو توسط اندوسکوپیک میتواند یک روش بسیار مؤثر برای بالا بردن ابروها و بخشیدن جلوهای شاداب و جوان به چهره باشد اما پیش از انجام این کار بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت شود و این کار زیر نظر پزشک انجام شود تا از بروز خطرات ناشی از آن تا حد ممکن کاسته شود. زیرا بینی های استخوانی به دلیل دارا بودن غضروف زیاد بهتر حالت خواهند گرفت. زیرا عوامل مختلفی مانند روند اصلاح بافت ها، در نتایج آنها موثر هستند و جراح و بیمار کنترل کاملی بر آن ها ندارند و شرایط فیزیکی صورت بیمار، کلفتی پوست و بودن یا نبودن چربی در پوست، تعداد و نوع چین و چروک های پوستی، اسکلت بندی استخوانی صورت، اثرات موروثی و هورمونی و غیره بر آن تاثیر می گذارند که خارج از اختیار و کنترل جراح هستند.