جراح و متخصص گوش و گلو و بینی

گفتنی است این نوع بینی بیشتر در آقایان دیده میشود. این مسئله به نوع و میزان تیره بودن واژن بستگی دارد. آیا عمل زیبایی، ارزش ریسک کردن دارد؟ دوره ریکاوری بعد از جراحی بینی، چیزی فراتر از تنها استراحت کردن و دست کشیدن از برخی فعالیت ها می باشد. هنگامی که صبح از خواب بلند می شویم اغلب تورم در نواحی مختلف بدن از جمله بینی بیشتر است. این روش شامل استفاده از چندین تکنیک مختلف جراحی بسته به وضعیت خاص بیمار است. شکل و اندازه بینی و چانه شما تأثیر چشمگیری در ظاهر صورت شما دارد و با انجام مراحل مختلف با هم می توان تناسبات مطلوبی ایجاد کرد. سپس روز جراحی با علامت گذاری هایی که روی شکم شما می گذارد محل برش ها را تعیین می کند. و گفتنی است که روز به روز بر تعداد کسانی که به این عمل گرایش پیدا میکنند افزوده میگردد. تغییراتی که در چارچوب بینی ایجاد می شود، با پوست بینی پوشش داده می شود و اگر پوست بینی ضخیم باشد، زیبایی های خلق شده در اسکلت بینی، نمی تواند نمود خارجی پیدا کند. به طور کلی پوست نازک، می تواند شکل غضروف های زیرین و ساختار بینی را آشکار کند؛ در حالی که ساختار زیرین بینی در افراد با پوست ضخیم تر و تخلخل بیشتر ، کمتر مشهود است.

بعد از جراحی بینی، پزشک، مرکز محل جراحی شده در بینی را گچ می گیرد. لابیا مینور قسمت گوشتی بیرونی است که این قسمت هم می توانند به دلیل ژنتیک، ترشح هورمون ها در دوران بارداری و تغییرات هورمونی بارداری شکل آن از حالت عادی تغییر کرده و موجب رشد و بزرگ تر شدن آن شود. علیرغم سپری شدن یک هفته از جراحی، هنوز بینی شما در مرحله ای بحرانی قرار دارد و به همین دلیل بر روی پل و نوک بینی جدید شما، بمنظور کمک به کنترل ادم یا تورم، خصوصاً در نوک بینی، و کمک به پوست بینی برای سازگار شدن با شکل چارچوب جدید خود، چسب زده می شود. تکنیک های جراحی پلاستیک ، می توانند در یک جراحی ادغام شوند و این بدان معنی است که شما فقط یک بار زمان بهبودی دارید و یک بار باید تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرید. اکثر افراد زمانی که به یک پزشک مراجعه می کنند تمایل دارند که پزشک به صحبت های آن ها با دقت گوش فرا دهد و خواسته و انتظارات او را عملی نماید . در جراحی زیبایی گوش ایراداتی همچون ، جلو آمدگی گوش ، افتادگی یا پارگی نرمی گوش و ایرادات مادرزادی گوش بهبود می یابد.

البته، حتماً باید به بینی خود زمان کافی را بدهید که قبل از ورود به جریان نرمال ورزش کردن، به مرحله بهبود لازم برسد. زمانی که بیمار جراحی لابیاپلاستی را انجام داده باشد، معمولا نیازی به بستری در بیمارستان نخواهد بود و پس از انجام جراحی بیمار می تواند به محل سکونت خود بازگردد. انجام همزمان پروتز چانه و عمل زیبایی بینی معمولا بهترین تعادل صورت را به بیمار می دهد. لازم به ذکر است که جراحی زیبایی بینی ؛ گاهی اوقات با عمل افزایش چانه، لیپوساکشن صورت یا جراحی پلک به صورت همزمان انجام می شود. برخی از بیماران همزمان جراحی پروتز چانه یا تقویت چانه را انتخاب می کنند. در زمان تمیز کردن بینی، از محلول شستشوی سالین که قابل خریداری از داروخانه های محلی می باشد، استفاده کنید. بیمار با پوست نازک، تورم کمتری پس از عمل بینی خواهد داشت؛ اما برای این که بتواند از بروز بی نظمی بعد از جراحی جلوگیری کند، باید استتار زیادی در چارچوب زمینه ای داشته باشد. امروزه نرم افزارهای متعددی وجود دارد که برای شبیه سازی بینی قبل از جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. جراحی بینی به دو روش زیر صورت می گیرد.

در مرحله اول، فرد باید تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی قرار گیرد. سهل انگاری در مصرف دارو یا رعایت نکردن دستورالعمل­ های مراقبتی اقدامی خطرناک است. 6. حداقل 2 هفته قبل از جراحی بینی ، مصرف آسپرین و داروهای مشابه آن ممنوع می باشد. به طور خاص، افراد باید حجم زیادی میوه و سبزیجات، دانه های غلات حاوی پروتئین مصرف کنند؛ مکمل های تغذیه نیز مفید هستند. پوست ضخیم علاوه بر اینکه یک زیبایی های شکل داده شده در چارچوب بینی را در زیر خود پنهان می کند، به علت وزن زیاد خود، باعث وارد آمدن فشار برروی بافت غضروفی می شود. اجتناب از هر گونه ورزش برخوردی که در آن احتمال وارد آمدن ضربه یا آسیب دیدن بینی وجود داشته باشد، تا شش هفته الزامی می باشد. بعد از سپری شدن این دوره نیز برای همیشه باید به خاطر داشته باشید که مراقبت از بینی، یک وظیفه برای شما بوده و نباید تصور کنید که سپری شدن یک دوره شش هفته ای به این معنی است که دیگر هیچ محدودیتی در خصوص وارد آمدن ضربه به بینی تان وجود نخواهد داشت. از آن جایی که بین حس بویایی و چشایی رابطه مستقیمی وجود دارد، در روزهای بعد از عمل ممکن است حس چشایی شما نیز مشکلاتی داشته باشد اما این وضعیت خیلی زود برطرف خواهد شد.