جراح و متخصص گوش و گلو و بینی

همچنین توصیه می شود وزن سنگین به هیچ عنوان برداشته نشود و سیگار و الکل تا حد انکان مورد استفاده قرار نگیرند. نواحی از ایران، کره، فیلیپین، چین تا افغانستان دارای ساختار بینی شبیه به یکدیگر می باشند، در این اشخاص بینی ریشه کوتاهی دارد و قاعده بینی پهن می باشد ، ارتفاع بینی در این اشخاص کم ارتفاع می باشد. کسانی که دارای توقعات و انتظارات غیرمعقول و غیرممكن. پس از چند هفته که نشانه های تورم در بافت های داخلی بینی شما از بین رفتن، حس بویایی دوباره مثل سابق برای شما شکل می گیرد. برخی زنان نیز به دلیل سرطان سینه، بافت سینه خود را از دست داده اند و با این عمل جراحی می توانند به حالت طبیعی بازگردند. با این شرایط پوست بیش از حد در مقایسه با بافت سینه وجود دارد. برای عمل لیفت سینه بهتر از بعد از مادر شدن و بعد از دوران شیردهی عمل انجام شود چرا که بعد از این دوران دوباره سینه به حالت افتاده خواهد بود و حالت خود را از دست می دهد.

برخی خانم ها از عدم تقارن سینه خود گلایه دارند که با جراحی زیبایی این تقارن ایجاد می شود. از جمله بر روی سطح لگن و به طور خاص پوست واژن و اطراف آن.این بیماران از علائم بسیاری رنج می برند که مشخصاً می تواند بر روی کیفیت زندگی آن ها تاثیر بسزایی بگذارد. با توجه به این موضوع که رضایت جنسی یکی از عوامل اصلی در یک زندگی خوب وپایدار میباشد و طبق تحقیقات انجام شده، درمان و حل مشکلاتی که در روابط زناشویی وجود دارد میتواند کمک زیادی به از بین رفتن مشکلات در زندگی مشترک کند و با توجه به پیشرفت علم در حوزه پزشکی به وجود آمده راهحلهای متنوعی برای درمان این موارد وجود داره که در ادامه به معرفی بعضی از این موارد میپردازیم. تفاوت بین واژینوپلاستی و پرینورافی در چیست؟ تفاوت زیادی بین نتیجهی جراحی طبیعی لیفت چشم و نتیجهی عملی که باعث میشود چشمها بیش از حد باز به نظر برسند، وجود دارد. واژینوپلاستی و پرینورافی هر دو به عنوان یک عمل جراحی برای تنگی واژن شناخته میشود ولی موضوعی که وجود دارد تفاوت بین آنها میباشد. برخی دیگر تمایل دارند عدم تقارن سینه ها را از بین ببرند. در این دوران افتادگی سینه رخ می دهد که نتیجه لیفت سینه را از بین می برد و ممکن است روی روش های دیگر نیز تاثیر داشته باشد.

به طور معمول، جراحی بینی حدود یک ساعت تا دو ساعت، زمان می برد با این حال ممکن است بسته به اهداف جراحی فرایند برای افرادی طولانی تر باشد. به منظور جلوگیری از خونریزی بینی تا 24 ساعت بعد از عمل جراحی مجرای اشکی توسط متخصص چشم پزشک باید روی محل عمل کمپرس آب سرد و یا حتی کمپرس یخ بگذارید. درجاتی از تورم و قرمزی چشم ها در ۷۲ ساعت اول ، ممکن است به وجود بیاید که به سرعت بر طرف خواهد شد. همچنین قرمزی سفیدی چشم در اطراف مجرای اشکی نیز از علائم انسداد مجرای اشکی است. به طور معمول، عمل جراحی بینی در یک کلان شهر، مثل نیویورک و یا لس آنجلس بیشتر از یک ایالت محلی است. چند عمل جراحی زیبایی روی سینه ها انجام می شود (که به آن ماموپلاستی نیز گفته می شود): بزرگ کردن یا پروتز سینه، کوچک کردن سینه، لیفت سینه و بازسازی سینه. برای اکثر خانمها سینه ها تا 18 سالگی کاملا رشد می کنند اگرچه در برخی زودتر و بعضی دیگر دیرتر رشد تکمیل می شود. در طی فرآیند کاشت مو، صدها میکروگرافت که هر کدام از آنها دارای یک تا سه تار مو است، به شکل طبیعی در سر قرار میگیرد.

افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند ، می توانند نسبت به انجام انواع جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی اقدام نمایند. عمل زیبایی بینی دارای تنوع زیادی در هزینه میباشد. اگرچه در روش بسته (Close) برشهای سطحی داخلی بر روی بینی ایجاد می شود ولی جراح دید مستقیمی روی بعضی از قسمتهای ساختمان اسکلتی بینی نداشته و قسمتهایی از پروسه عمل را با تکیه بر تجربه و لمس انجام میدهد. ایران با توجه به انجام تعداد زیادی از این جراحی در دنیا در رتبه اول می باشد. این روش هم اکنون جدیدترین فناوری روز دنیا به حساب می آید. اما قابل توجه است که در حال حاضر، در مطب شخصی خانم دکتر مژده نامداری، این جراحی با بهره گیری از به روزترین تکنیک های بی حسی در چندین مرحله صورت می گیرد. جراحی کوچک کردن سینه اغلب در خانم هایی که سینه های بزرگ و سنگین دارند استفاده می شود که به دلیل وزن سینه ناراحتی قابل توجهی از جمله درد گردن، درد کمر و بی حسی یا ضعف را تجربه می کنند. برخی از خانم ها احساس می کنند که سینه های آنها بسیار کوچک است.