دکترمحمدرضا بیگدلی – جراحی زیبایی صورت و گردن

5. از دیگر خصوصیات یک جراح پلاستیک خوب مسئولیت پذیری در قبال نتیجه جراحی است. 2. خصوصیت دیگر یک جراح خوب بهرمندی از دانش روزآمد دنیاست. 3. یک روش دیگر نیز وجود دارد و آن مشاهده میزان رضایتمندی مراجعین به جراحان مختلف است با این روش متقاضیان جراحی پلاستیک می توانند ضمن مشاهده کیفیت جراحی ها رضایت مراجعین را جویا شده و با اطمینان خاطر جراح مورد نظر را انتخاب کنند. برای مثال اگر فردی درصدد انجام جراحی بینی است می تواند با سرچ بهترین جراح بینی به راحتی پزشک خود را انتخاب کند. این امکان وجود دارد در عمل افتادگی پلک در جراحی بلفاروپلاستی برای دو پلک بالا، پایین و یا در یک جراحی برای هر چهار پلک انجام شود. در عمل جراحی پلک چشم بالا برش درست بر روی چین طبیعی پلک داده می شود، احتمال اینکه بعد از جراحی زیبایی پلک بلفاروپلاستی چشم اثری از برش بر روی پلک ها بماند کم است، در این نوع عمل بعد از برداشتن پوست در صورتی که کیسه های چربی زیر آن وجود داشته باشد و محل برش با نخ بسیار نازک دوخته می شود و یا جراحی پلک با لیزر انجام می شود.

با توجه به این که در روش تزریق چربی، چربی از بدن خود فرد متقاضی گرفته می شود، بنابراین از ماندگاری بیشتری برخوردار است. در این حالت علاوه بر اینکه چربی ها خارج می شود و پوست اضافی پلک چیده میشود اما اگر میزان چربی ایجاد شده در پلک پایین کمتر باشد و میزان پوست پلک معمولی باشد می توان چربی های ایجاد شده را از طریق برشی که در سطح داخلی پلک ایجاد می شود خارج کرد. همچنین گوش هایی که بیش از اندازه بزرگ باشند نیز ، می توان به کمک عمل جراحی ، مشکل بیمار را رفع کرده و گوش را به اندازه متناسب در آورد. بیماران باید تا یک ماه بعد از عمل جراحی ، از انجام کارهایی که ممکن است باعث خم شدن گوش آن ها شود ، خودداری نمایند. زیر یک ماه مهارت یک متخصص زیبایی را به دست آورید! ایمپلنت در واقع جایگذاری مواد سنتزی در زیر بافت زیر پوستی و بر روی استخوانی است که در زیر آن قرار گرفته است.

از مزایای این نوع جراحی می توان به این مرور اشاره کرد که بر روی پوست هیچ برشی داده نمی شود و ضمنا ترمیم و بهبودی آن سریعتر انجام می شود. هیچ پزشک متعهدی عمل زیبایی بینی را برای یک فرد باردار انجام نخواهد داد. درحالت اول نتیجه جراحی هرقدر که ایجاد عوارض کند به مسئولیت خود مراجع بوده چراکه تحقیقات کافی را در انتنخاب جراح به عمل نیاورده است. ایمپلنتهای چانه و یا گونه یکی از انواع جراحی زیبایی صورت می باشد که موجب افزایش برجستگی آنها و افزایش هماهنگی اجزای صورت میشود که همه این فاکتورها در جوانتر شدن چهره تاثیر بسزایی دارد. مراجعه کنندگانی كه والدین آنها با جراحی مخالف هستند. متقضیان جراحی های نام برده میث توانند برای دست یابی به بهترین جراح در تمامی حوزه با سرچ نام جراحی بهترین جراح را بیابند. در این حالت بهترین گزینه عمل بلفاروپلاستی (عمل جراحی زیبایی پلک) می توان پلک این افراد را اصلاح کرد و چین طبیعی پلک را برای آنها ایجاد کرد. پلک بالا در اکثر نژادها دارای عرض زیادی است اما نژادی مثل نژاد زرد، این چین وجود ندارد و یک پلک اضافه روی پلک اصلی آنها را گرفته است.

این جراحی به اصلاح بلفاروپلاستی پلک تحتانی، بلفاروپلاستی پلک فوقانی و بلفاروپلاستی پلک توام فوقانی و تحتانی نام دارد و هر کدام تکنیک های متعدد و پیچیده مخصوص به خود را دارد. بلفاروپلاستی که در اصطلاح به عمل زیبایی جراحی پلک معروف است، به منظور برداشتن پف پلک ها، افتادگی پلک و همچنین برداشتن پوست اضافی آنها استفاده می شود. مانند هر جراحی دیگری جراحی های زیبایی نیز عوارض خاص خود را دارند که باید به آنها پرداخته شود. از جمله بر روی سطح لگن و به طور خاص پوست واژن و اطراف آن.این بیماران از علائم بسیاری رنج می برند که مشخصاً می تواند بر روی کیفیت زندگی آن ها تاثیر بسزایی بگذارد. این شاید یکی از بزرگترین تصورات غلطی است که افراد هنگام جراحی بینی دارند و هنگامی که به بسیاری از بیماران گفته میشود که نمیتوانند بینی مطابق با تصورات و رویاهایشان داشته باشند، احساس ناامیدی میکنند. آیا شرکتهای بیمه هزینه جراحی زیبایی بینی را تقبل میکنند؟ اما اگر جراحی توجیه درمانی داشته باشد در صورت بیمه بودن فرد متقاضی امکان استفاده از خدمات درمانی بیمه مورد نظر وجود دارد. جالب است بدانید، ناحیه ای که دچار پارگی شده است حتی اگر بخیه زده شود شلی بافت های زیرین باقی خواهد ماند و بافت حمایت واژن خود را از دست می دهید.