رایجترین جراحیهای زیبایی در جهان – ایمنا

مراقبت های بعد از اعمال جراحی از مهمترین مواردی است که رعایت آن در نتیجه جراحی تاثیر بسزایی دارد. لیپوساکشن یا لیپوپلاستی یک روش جراحی زیبایی است که با از بین بردن رسوبات چربی اضافی و بهبود خطوط بدن منجر به تغییر شکل مناطق خاصی از بدن و افزایش رضایت فرد از تناسب اندام خود میشود. به نظر میرسد هر دو مورد مذکور بر جوامع آسیایی تأثیر میگذارند و منابعی برای فشار اجتماعیاند که فرهنگ ظلم بر زنان را افزایش میدهند؛ در حالی که جراحی زیبایی موجب کاهش این فرهنگ میشود. عمل رینوپلاستی هم با بیهوشی عمومی و هم با بیهوشی موضعی ، همراه با تزریق داروهای آرام بخش انجام پذیر است ، که در هر دو حالت از ضریب ایمنی بسیار بالایی برخوردار است. عوارض خفیف پس از عمل عبارتند از : دوبینی یا تاری دید گذرا، تورم پلک، عدم تقارن محل برش در دو طرف، جوش های سفید کوچک در محل بخیه ها. در موارد بسیار نادری ممکن است پس از عمل، خونریزی شدید اتفاق بیفتد و با فشار آوردن بر عصب بینایی باعث کاهش دید شدید و دائمی شود. با هم رقابت میکنند و درمقابل کشورهایی که در مدل توسعه، ارتقای شاخص توسعه انسانی (HDI) را در پیش گرفتهاند، مردمشان معمولا کمتر در دام این رقابتهای اجتماعی خانمانسوز میافتند و قاعدتا آمار عمل جراحی در آن کشورها پایینتر است.

آشنایی با عمل جراحی زیبایی بینی و افرادی که کاندیدای مناسبی برای آن نیستند! نتیجه عمل در این نوع بینیها نسبت به بینیهای گوشتی بهتر است چون همانطور که ذکر شد در جراحی زیبایی بینی استخوانی اصلاحات روی سیستم اسکلتی غضروفی استخوان صورت میگیرد نه پوست. 9- بعضی از بیماران برای تصمیم­ گیری نیاز به فكر­كردن طولانی­­ تری دارند و منطقی است كه باید به آنها فرصت داد. دکتر شاهین کریمیان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و همچنین عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی می باشند.دکتر شاهین کریمیان با بیش از 20 سال سابقه تخصصی پزشکی در جراحی و تجارب ارزشمند در جراحی پلاستیک و زیبایی در مطب ونک تهران، خدمات زیبایی و درمانی به بیماران ارائه می نمایند. هر تلاشی به بهانه زیباسازی بینی که آن را از حالت طبیعی خارج كند، پسندیده نیست. استفاده از قطره اشک مصنوعی و پمادهای مرطوب کننده در موقع خواب به کنترل این حالت کمک می کند؛ اما اگر این حالت شدید باشد و منجر به باز ماندن روی قرنیه به مدت زیاد شود می تواند باعث ایجاد خراش یا زخم قرنیه گردد که عوارض جدی بینایی را به دنبال دارد و باید با جراحی مجدد اصلاح گردد.

در واقع در جراحی پلاستیک بر روی ناحیهای از بدن که از نظر کارکرد و عملکرد دچار نقص است تمرکز شده و حالت ترمیمی دارد. ترشحات خونابه­ ای كم از جلوی بینی، طبیعی است ولی نباید خون­ریزی شدید و غلیظ باشد. هیچ بیماری با تبلیغات آلبومی یا سایت­ ها یا سایر شبکه ­های مجازی نباید جراح خود را انتخاب کند. در بعضی از موارد انحراف صورت باعث می­ شود که بینی هم کج قرار بگیرد که نباید با انحراف بینی اشتباه گرفته شود. بنابراین، جراح میتواند تعدادی از آنها را به قسمتهایی که مو ندارد یا موها ضخامت خود را از دست دادهاند، منتقل کند. 6- در مرحله بعدی لازم است شما تعدادی از آلبوم­های آموزشی را مطالعه كنید مشاهده این آلبوم­ها به درك درست شما از جراحی کمک خواهد کرد و شما می­توانید تا حدود زیادی به جراح­تان بگویید كه از چه بینی خوشتان می­آید و از چه چیزی بدتان می­ آید. تا این مرحله، تعدادی از بیماران که توقع نادرستی دارند یا به هر دلیل از جرّاح خوششان نمی­آید یا جراح از آن­ها خوشش نمی­آید، حذف می شوند.

بعضی از بیماران بعد از عمل با شخص جدیدی به مطب می آیند که میخواهد در مورد عمل اظهار نظر نماید. انسان ذاتا به دنبال زیبایی و زیباتر شدن است؛ با پیشرفت علم پزشکی بشر این امکان را پیدا کرده تا صورت که مهمترین عضو ظاهری بدن و ویترین ارتباط با دنیای بیرون برای هر فردی است، را آنطور که دوست دارد تغییر دهد. اصولا صورت طبیعی انسان تقارن هندسی کامل ندارد. هر عمل زیبایی بینی نیاز به یک جراح خوب دارد تا از ایجاد ظاهری غیر طبیعی و نامطلوب جلوگیری شود. تشكیل جوشگاه غیر طبیعی در محل برش ها و … برای بعضی از بیماران نظر والدین یا همسر یا هر شخص دیگری ممکن است در تصمیم­گیری برای عمل مهم باشد در اینصورت باید با همان شخص قبل از عمل مراجعه نماید تا او هم مانند بیمار در جریان جزییات کار باشد. پس انجام دادن تحقیقاتی قبل از شروع کردن فرآیند جراحی زیبایی برای بیماران از نکاتی است که همواره باید مد نظر داشته باشند.