رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی چیست؟

آسیب پرینه می تواند باعث زیبایی ضعیف، زایمان های بعدی دشوار و رابطه جنسی ناراحت کننده واژینال (دیسپارونی) شود. زنانی که از طریق واژینال بچه به دنیا آورده اند ممکن است آسیب عمدی (اپیزیوتومی) یا تصادفی به پرینه را تجربه کرده باشند که باعث ایجاد بافت اسکار و ظاهر یا عملکرد نامطلوب ناحیه پرینه شده است. یک روش جایگزین، روش سفت کردن واژن غیر تهاجمی است که از طریق گرم کردن بافت ها با امواج رادیویی فرکانس یا لیزر انجام می شود. هدف از عمل لابیاپلاستی کاهش اندازه لابیا مینور (بافت های داخلی اندام تناسلی زنانه) به گونه ای است که با لابیا ماژور (قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زنانه) همسطح شود. هدف ما بیان صادقانه تمامی جوانب این جراحی های زیبایی و عوارض و مزایای آن ها است. لازم به ذکر است، بهتر است زمان مراجعه به جراح و متخصص زنان و زایمان تنها به دلیل در دسترس بودن موقعیت جغرافیایی مطب مراجعه نکنید و سعی نمایید تمامی ویژگی ها را در زمان انتخاب لحاظ کنید. عمل جراحی دوم بینی همچنین ممکن است برای افرادی که به بینی عمل شده خود صدمه وارد کرده اند نیز صورت بگیرد. این وضعیت ممکن است باعث ناراحتی زیبایی در زنان شود. جستجوی گوگل ممکن است عبارات دیگری مانند “جوانسازی واژن” یا “واژن طراح” را به دست آورد، با این حال، هدف این مقاله این است که ابتدا لابیاپلاستی را از سایر اشکال جوانسازی واژن متمایز کند، سپس به شما در مورد روش لابیاپلاستی واقعی آموزش دهد.

پاسخ: در مورد عمل جراحی، در صورتی که آمیخته با حرام یا ضرر مهمّ دیگری نباشد ذاتاً اشکالی ندارد، ولی چنانچه مستلزم حرامی باشد (مانند لمس و نظر حرام) تنها در صورت ضرورت جایز است. هدف ما آشنایی با ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان است. برای آشنایی با ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان با ما همراه باشید… به همین منظور برای آشنایی با یک جراح و متخصص زنان و زایمان با ما همراه باشید … آیا احتمال برگشت این جراحی، پس از زایمان و بارداری وجود دارد؟ تجربه و مهارت جراح و متخصص زنان و زایمان در نتیجه درمان بسیار تاثیر گذار است، لذا اکثر افراد سعی دارند تحت درمان و جراحی فردی با تجربه و خبره باشند . اکثر روش های جوانسازی واژن از نوعی انرژی برای دستیابی به نتایج بی شماری مانند سفت کردن واژن، کاهش بی اختیاری و از بین بردن خشکی واژن استفاده می کنند. درمان های سفید کننده و بلیچینگ واژن نوعی فرآیند لایه برداری است. تعیین قدرت بینایی، بررسی وضعیت لایه اشکی، بررسی حرکات چشم و اعصاب حرکتی و حسی چشم و صورت، بررسی وضعیت ابروها و قرینه بودن آنها از جمله معایناتی است که باید انجام شوند.

زیرا این قرص تغییرات شیمیایی بر روی ناحیه واژن ایجاد می کند که درمان آن بسیار سخت است و بهتر است قبل از آنکه هر روش را انجام دهید ابتدا در مورد آن تحقیق و بررسی نمایید. در مورد وضو و غسل نیز در صورت جواز غسل و وضوی جبیرهای میکنید. با این حال، FDA اخیراً بیانیهای در مورد این نوع درمانها منتشر کرده و توضیح میدهد که برخی از تولیدکنندگان این دستگاهها با ادعاهای بالینی این دستگاهها کاملاً شفاف نیستند. به اطلاع پزشک برسد ، تا در زمان عمل شرایط کاملاً تحت کنترل باشد و سلامتی بیمار ، به خطر نیفتد. در سال ۱۹۹۹ انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی آمریکا نام خود را انجمن جراحان پلاستیک آمریکا تغییر داد تا بار دیگر بر این مسئله تاکید کند که این دو یک مقولهی واحد هستند. انجمن جراحان پلاستیک آمریکا به افرادی که عمل زیبایی انجام دادهاند توصیه میکند که بلافاصله بعد از اینکه احساس کردند این علایم را دارند به مراکز درمانی مراجعه کنند.

در صورتی که برخی مراکز هزینه کمتری را دریافت می کنند، تنها به دلیل کاهش قیمت به آنجا مراجعه نکنید زیرا نخ های زیبایی که در کشورهای معتبر ساخته می شود به طور معمول با کیفیت بوده و هزینه زیادی خواهند داشت و عوارض بسیار کمی دارند، لذا نباید از هر نخی استفاده نمود. کلاً خانم ها و آقایان جوانتر در قیاس با افراد مسن تر کاندیداهای بهتری برای جراحی هستند. این روش تنها حدود یک ساعت طول می کشد و می توان آن را با سایر روش ها از جمله بزرگ کردن سینه یا لابیاپلاستی ترکیب کرد. طول مدت بستری در بیمارستان یک شب خواهد بود و پس از آن بیمار می تواند ترخیص شود و بایستی بیمار حدود 40 روز از انجام فعالیت های سنگین و از برقراری رابطه جنسی اجتناب ورزد. این جراحی نسبت به روش trim زمان بیشتری به طول می انجامد. افرادی که با متد بسته عمل میشوند عموماً زمان عملشان نسبت به متد باز کوتاهتر است. اما پس از عمل پلک بالا ، چشم کمی باز تر و شاداب تر به نظر مي رسد . با اینکه در مواردتحت پوشش بیمه درمان تکمیلی خانواده آسماری نامی از جراحیهای زیبایی دیده نمیشود اما در صورت تأیید پزشک و برای جراحیهای ضروری غیر زیبایی بینی میتوان از پوشش ۳۰ درصد هزینههای سی تی اسکن و دستور پزشک توسط بیمه آسماری بهره مند شوید.