صفحه نخست – دکتر احمدرضا طاهری

معمولاً این بینیها دارای قوز بوده و احتمالا غضروفشان نیز محکم میباشد. آیا جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) می تواند سبب روشن سازی واژن نیز گردد؟ زنانی که زخم ها و عفونت های درون واژنی دارند: در این خانم ها ابتدا باید زخم ها و عفونت های درون واژن درمان و بهبود یابد و سپس به انجام این جراحی پرداخته شود. زیرا که به طور طبیعی، درمان بیماری ها و زخم های عفونی از اهمیت بیشتری نسبت به عمل های زیبایی واژن برخوردار است. اگر به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص جراح برای جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک میگردید، شما باید با تجربهترین فوق تخصص جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک را جویا باشید چراکه آنها هستند که میتوانند خیلی سریع مشکلات زیبایی صورت و بدن شما را تشخیص و بهترین روش درمان را پیشنهاد دهند. بهتر است که فهرستی از سوالات خود را آماده کنید تا در جلسه مشاوره از جراح پلاستیک بپرسید.

اگر تمایل به انجام این عمل دارید، در این صورت اولین مرحله جستجو برای جراحان در منطقهی خود و تنظیم یک وقت مشاوره برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این عمل میتواند برای دستیابی به اهداف شما کمک کند، است. در طول جلسه مشاوره افراد می توانند انتظارات و نظرات و تصورات خود را به صورت حضوری و در محیطی آرام و مطمئن به متخصص بگویند و متخصص بهترین روش را که برای آن ها مناسب است به آن ها پیشنهاد دهند. سوپ و مایعات در اولین روزهای بعد از عمل، کاملا حیاتی به نظر می رسد. بعد از بخیه و انجام پانسمان روند بهبودی اغاز می شود و باید مراجعه کننده مراقبت های بعد از جراحی را به منظور تسریع روند بهبودی محل زخم ها با دقت و وسواس انجام دهد. خوردن غذاهای مغذی پس از انجام عمل بینی، احتمال عفونت را در بدن شما کاهش می دهد و همچنین می تواند به بهبودی کامل شما، سرعت ببخشد. و پس از گذشت 1 ماه شخص می تواند رابطه جنسی را از سر گیرد.

به 2 بار ویزیت، پس از جراحی زیبایی لابیاپلاستی نیاز است که اولین معاینه یک هفته پس از عمل و زمانی که ورم لابیا بخوابد صورت می گیرد، و معاینه بعدی بعد از گذشت 1 ماه از جراحی، و زمانی است که شخص تصمیم به برقراری روابط جنسی می گیرد، می باشد. از فردای روز عمل میتوانید غذاهای معمولی که نیاز به جویدن زیاد ندارند استفاده کنید در هفتههای اول بعد عمل باید از خنده و صحبت بیرویه و غذاهای سفت که نیازمند جویدن زیاد هستند و مصرف آدامس پرهیز نمایید. برای کاهش میزان تورم و کبودی صورت معمولاً کمپرس سرد به طور متناوب و پوزیشن سربالا حین خواب در روزهای اول بعد ازعمل توصیه میگردد. آیا هیچ گونه محدودیت فعالیتی بعد از جراحی وجود دارد؟ بزرگ بودن، عدم تقارن لابیاها، رنگ تیره نواحی خارجی اندام تناسلی، درد در هنگام برقراری ارتباط جنسی و غیره می توانند از دلایل اقدام به این گونه عمل های زیبایی زنان باشد.

خانم های دارای تبخال یا زگیل تناسلی: انجام هر گونه جراحی زیبایی واژن، برای زنانی که دارای تبخال و یا زگیل تناسلی روی واژن خود هستند، توصیه نمی گردد. زیرا این جراحی ها، سبب افزایش تعداد زگیل ها و تبخال ها، در این قسمت از بدن می گردد. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری جراحی زیبایی و پلاستیک از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند. هنگامی که به دنبال فوق تخصص جراحی پلاستیک هستید، انتخاب متخصصی که دارای آموزش، زمینه و تجربهی گستردهای در عملهای زیبایی که به دنبال آنها هستید، باشد ضروری است. نخ های زیبایی همانند تزریق چربی یک روش زیبایی صد در صد و دائمی نیست و نیاز به تکرار مجدد خواهد داشت. در هرصورت یک انسان زیر دست افرادی میرود که صرفا با یک دوره یک هفتهای مهارت انجام این خدمات را به دست آورده است. در گذشته انسان ها از راه های مختلفی سعی در زیباتر کردن چهره خود داشتند. خانم های باردار: انجام جراحی زیبایی واژن(لابیاپلاستی) در دوران بارداری توصیه نمی گردد. آیا امکان تزریق ژل به واژن به منظور فرم دهی آن، همزمان با عمل لابیاپلاستی وجود دارد؟