صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

در صورتی که شما به این گونه مشکلات مواجه هستید، نگران نباشید زیرا تمامی این مشکلات قابل درمان خواهد بود، قبل از اقدام به اعمال جراحی زیبایی می توانید در ابتدا با جراح زیبایی زنان مشاوره نمایید و پس از بررسی های لازم بهترین روش درمان انتخاب و درمان صورت گیرد. چرا که برخی از داروها می توانند عوارض قبل یا بعد از عمل جراحی ایجاد کنند. مشاهده عکس ها به شما کمک می کند تصور کنید ایجاد چه تغییراتی برای شما ممکن است. در روزهای اول ممکن است تورم زیاد باشد. انجام تزریق چربی از لحاظ زیبایی بسیار عالی است و گاهی احتمال تزریق چربی طی دو تا سه مرحله صورت می گیرد، زیرا بخشی از چربی جذب می شود و در نهایت آن مقدار از چربی که باقی می ماند متناسب با نیاز بدن فرد خواهد بود. از آنجائیکه برداشتن بخیه ها بیشتر ایجاد ناراحتی می کند تا ایجاد درد، با این حال بهتر است یک ساعت قبل از مراجعه مسکن بخورید. هیچ یک از فعالیتهای زیبایی، نباید در شرایطی انجام شوند که بدن شما آمادگی آن را نداشته باشد.

پزشک باید وضعیت سلامتی شما را کاملا بررسی کند. در صورتی که شما تحت نظر پزشکی هستید و دارویی مصرف می کنید ، یا بدون تجویز پزشک دارویی از داروخانه می خرید و مصرف می کنید یا آلرژی دارید و درباره هرگونه سابقه پزشکی خود لازم است با متخصص زیبایی صحبت کنید. مدل گرد ، مناسب بانوانی می باشد که دوست دارند سینه آن ها برجسته به نظر برسد ؛ از مزایای این نوع پروتز می توانیم به جراحی اصلاحی ، چرخش تکرار شونده پروتز و غیره اشاره کنیم. خانم هایی که پس از بارداری یا کاهش وزن دچار کاهش حجم سینه ها شده اند و می خواهند که سینه های گرد و توپری داشته باشند از پروتز سینه استفاده می کنند. برای پاسخ به این سوال باید گفت که پروتز ها دائمی نمی باشد و در نهایت پس از گذشت مدت زمان خاصی باید تعویض شود. ناحیه ورودی واژن از طریق معاینه قابل مشاهده بوده و زایمان طبیعی یکی از عواملی است که بر روی ناحیه ورودی واژن تاثیر می گذارد و موجب شل شدن این ناحیه می شود و از حالت طبیعی خارج می شود.

عوامل متعدد بسیاری می تواند بر روی این ناحیه تاثیر بگذارد و موجب کاهش بافت چربی گردد. جالب است بدانید، ناحیه ورودی واژن بر روی حس جنسی تاثیر می گذارد، در صورتی این ناحیه شل شود می تواند بر روی حس جنسی زنان و مردان تاثیر گذاشته و موجب کاهش حس جنسی شود. زیرا با کاهش چربی، چربی های تمامی نواحی بدن کاهش یافته و علاوه بر کاهش بافت چربی می تواند موجب شل و افتادگی پوست این ناحیه شود. ناحیه ورودی واژن از طریق معاینه قابل مشاهده است. اما بهتر است بیمار به مدت یک هفته استراحت کافی داشته باشد و از فعالیت های همچون ایستادن به مدت زیاد، رانندگی کردن اجتناب ورزد. نخ های زیبایی روش های زیبایی خوبی هستند، اما ماندگاری آن ها خیلی طولانی نخواهد بود و حداکثر میزان ماندگاری نخ های زیبایی حدود یک سال و نیم خواهد بود، زیرا نخ ها پس از مدتی جذب می شود و آن حالتی که داشته پس از مدتی از بین می رود و تنها چند درصد آن باقی می ماند. کوچک کردن چانه به منظور داشتن نیم رخی زیباتر است. چراکه ممکن است به راحتی نتوان هر فرمی را روی آن پیاده کرد. ممکن است دچار تغییر شود.

یکی دیگر از روش های زیبایی واژن تزریق ژل است، تزریق ژل به ناحیه تناسلی هم امکان خواهد داشت اما تزریق ژل به ناحیه تناسلی با تزریق ژل صورت متفاوت است و از نظر زیبایی مقرون به صرفه نخواهد بود. در این روش با برداشت و یا تعویض پروتزهای سالینی و سیلیکونی به هدف مورد نظر می رسند. جالب است بدانید که، انتخاب روش درمان و زیبایی بسته به صلاح دید پزشک، وضعیت بیماری و مشورت با خود بیمار انتخاب می گردد. اگر بافت چربی لابیا ماژور از بین برود، بهترین روش درمانی تزریق چربی خواهد بود. اما باید گفت اگر مراقبتها به درستی صورت گیرند، هرگز شاهد این اتفاق نخواهند بود. بعد از عمل پوست بینی به نور مستقیم آفتاب حساس خواهد بود بنابراین لااقل به مدت ۶ ماه باید از تابش مستقیم آفتاب به پوست بینی جلوگیری شود و اگر بالاجبار در معرض آفتاب هستید از کرمهای ضدآفتاب استفاده شود. بعد از عمل زیبایی، بینی با گچ بسته میشود. عمل زیبایی بینی در دو نوع باز و بسته انجام میگیرد.