صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

این افراد به دلیل داشتن چربی های اضافه در ناحیه شکم و پهلو ها دیرتر از دیگران به ایده آل ذهنی خود دست می یابند، چه بسا که برخی از آن ها حتی با تلاش های فراوان هرگز طعم تناسب اندام را نمی چشند. چه مدت بعد از جراحی بینی می توان عمل ترمیم بینی انجام داد ؟ یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است و دارای محبوبیت خاصی است. یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن دقت شود این است که، اگر شما سابقه زایمان طبیعی را داشته اید، این امر موجب می شود تا بافت واژن و فاشیا از داخل پاره شده و کلاژن داخلی از بین می رود. به طور کلی باید از جراحی اولیه بینی ، حدود یک سال گذشته باشد سپس فرد تصمیم بگیرد ، که نیاز به جراحی بینی ترمیمی دارد یا نه ! همانگونه که می دانید، به طور طبیعی با افزایش سن بر روی پوست صورت و بدن هر انسانی ،دچار چین و چروک های متعدد، شلی وافتادگی می گردد، ناحیه تناسلی نیز مانند سایر نواحی بدن دستخوش این تغییرات است.از جمله عوامل تاثیر گذار در زیبایی ناحیه تناسلی علاوه بر افزایش سن ، می توان به نژاد وژنتیک،کاهش و افزایش متداول وزن،تغییرات هورمونی، زایمان های متعدد، و برقراری روابط جنسی اشاره نمود ،زایمان طبیعی و تغییرات هورمونی موجب نافرمی لابیا های و شل شدن عضلات کف لگن می شود.

برخی از این نخ ها حجم دهنده و برخی دیگر لیفت کننده خواهند بود که به طور معمول این نوع نخ ها برای صورت هم مورد استفاده قرار می گیرد. این روش اغلب برای افرادی مناسب است که به دلیل ژنتیکی و یا افزایش سن، حجم لب های خارجی واژن آنها تحلیل رفته است، همچنین برخی از افراد با استفاده از این روش به منظور زیباساری بیشتر ناحیه تناسلی خود، قصد دارند که واژن خود را برجسته تر نمایند. خانم هایی که در ناحیه واژن خود دچار شل شدگی و افتادگی باشند. در واقع یک کلینیک زیبایی معتبر، باید برای هر خدمتی که ارائه می دهد مجوز مخصوص آن را داشته باشد. زایش روشی نوین از روش پیشین این ارمغان را بدست می دهد که عوارض ناشی از آن روش ها به حداقل برسد. برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی از تکنیک هایی چون با پی آر پی ، لیزر و مزوتراپی می توان استفاده نمود که بسیار کاربردی و پر طرفدار می باشند. افرادی که در ناحیه شکم و پهلو دارای چربی های بسیاری باشند بعد از لیپوماتیک و یا لیپوساکش با افتادگی و شل شدگی پوست شکم مواجه می شوند. این جراحیها ده سال است که به صورت مستمر و مداوم در این کلینیک انجام میشوند.

جراحیهای زیبایی امروزه جزو رایجترین جراحیها هستند. امروزه بسیاری از افراد برای داشتن اندامی متناسب تلاش می کنند، اما تلاشی که افراد با اضافه وزن بالا دارند بیش از سایرین است. اهمیتی که افراد امروزه به ظاهر خود میدهند و همینطور پیشرفت بسیار زیاد روشهای جراحی زیبایی، باعث شده است تا این جراحیها امروز مطمئنتر و اثربخشتر از هر زمان دیگری انجام شوند. شاید در ابتدا که صحبت از جراحی زیبایی شکم می شود، ترس و یا ابهامی در شما به وجود بیاید که این عمل خطرناک و یا مجموعه ای از عوارض باشد. تامی تاک یا همان جراحی ابدومینوپلاستی بهترین روش برای جراحی زیبایی شکم است. اغلب افرادی که مایل به جراحی شکم هستند جراحی لیپوساکشن را مساوی با عارضه آمبولی می دانند. خانم هایی که لب های واژن آنها دارای چین و چروک باشد. مانند هر جراحی دیگری جراحی های زیبایی نیز عوارض خاص خود را دارند که باید به آنها پرداخته شود. در بعضی شرایط به جای تامپون داخل بینی، اسپلینت داخلی گذاشته میشود که وسیلهای پلاستیکی و دارای لولهای برای تنفس است که معمولاً بعد از ۷ تا ۱۰ روز از بینی خارج میشود. لابیا پلاستی یک از جراحی های زیباسازی پرطرفدار واژن می باشد،این جراحی یک نوع جراحی ساده و سرپایی می باشد که بدون بیهوشی و ظرف چند ساعت قابل انجام می باشد، در طی این جراحی می توان سایز لب های داخلی و خارجی واژن را به اندازه متناسب درآورد و از ناقرینگی خارج نمود.این جراحی زیبایی در میل و لذت جنسی بسیار موثر است.

در هر یک از خانم ها، لابیا داخلی از لحاظ سایز و رنگ متفاوت است. روشهای زیادی وجود دارد که بینی میتواند از لحاظ زیبایی، در جراحی زیبایی تغییر کند و در این روشها بینی دراز میتواند کوتاه و بینی پهن میتواند باریک شود؛ همچنین بینی قوزدار میتواند صاف و حتی بینیهای بزرگ نیز کوچکتر شوند. این جراحی برای افرادی مناسب است که به لحاظ فیزیکی در سلامت باشند و به بیماری خاصی مبتلا نباشند . در خصوص اندازه پروتز سینه باید بگوییم، که اندازه پروتز با توجه به پهنای شانه بیمار در نظر گرفته می شود. متقاضیان باید توجه داشته باشند که آمبولی در مواقعی رخ می دهد که حجم چربی خارج شده بیش از 5 لیتر باشد، در حالی که در حجم بین 1 الی2 لیتر چربی خطر آمبولی وجود نخواهد داشت. خانم ها در سنین بالای 55 سال: با توجه به کاهش قدرت بدن در جوش خوردن و بازسازی زخم ها در سنین بالا، و همچنین پیشگیری از عفونت ها و خطرات احتمالی بعدی، انجام جراحی جوانسازی واژن برای خانم های بالای 55 سال توصیه نمی گردد. یکی از مزیت هایی که روش RF نسبت به سایر روش ها دارد این است که باعث ایجاد واکنش هوازی در عضلات کف لگن می شود در نتیجه در لیفت واژن و تنگ تر کردن واژن نیز موثر است.