عمل جراحی زیبایی گوش

از آنجایی که بینی مرکز توجه صورت است، باید بر شکل و تناسب آن و نحوهی تاثیر آن بر نیمرخ صورت تمرکز شود. اکثر افراد در صورت برخورداری از سلامت جسمانی کافی؛ برای انجام عمل بينی ، مناسب هستند. عمل بینی برای اکثر افراد مناسب است، اما همه افراد در آناتومی بينی متفاوت هستند، بنابراین اولین قدم همیشه مشاوره با پزشک معالج است. سپس جهت اعمال تغییرات روی بينی ، پوست را از روی بينی بلند می کنند؛ بنابراین جراح به ساختمان بينی اشراف کامل داشته و قطعا قرار دادن گرافت های غضروفی و استخوانی یا پروتز ها برای وی راحت تر خواهد بود. در صورتی که عمل بينی قرار است به منظور اصلاح مشکلاتی از قبیل عدم تقارن در نوک بينی ، مشکلات مادرزادی ، جراحی های ترمیمی و مشکلاتی که در اثر ضربه ایجاد شده اند صورت پذیرد یا هدف از آن ، تقویت غضروف های نوک بينی و جراحی بینی گوشتی است؛ عمل بينی به روش باز مناسب ترین گزینه خواهد بود. توصیه اکید پزشکان بر این است که عمل بینی بعد از تکامل سن رشد، صورت پذیرد؛ علت تاکید بر این امر، از این منظر است که رشد غضروف های بينی تا پایان سن بلوغ ادامه دارد و از طرفی برخی از غضروف های بينی ، موظف به هدایت و کنترل رشد صورت می باشند.

جراحی بینی را می توان از زمانی که فرآیند رشد کامل شده می توان شروع کرد. او پس از مصاحبه با ده زن چینی و بررسی سایتها و مجلات به این نتیجه رسیده است که عواملی چون تغییرات اقتصادی و سیاسی دولت، تغییرات ایدئولوژیکی حزب کمونیست و تبلیغات رسانهها سبب رشد فرهنگ مصرفی بین زنان چینی شده است؛ سپس با کدگذاری اطلاعات مجلهها به این نتیجه رسیده است که زنان چینی با جراحیهای زیبایی خود را درگیر رسیدن به نوگرایی میکنند. سینه در زنان یک عضو مهم است که زیبایی قابل توجهی در اندام آن ها ایجاد می کند؛ اهمیت این موضوع آنقدر زیاد است که تعداد جراحی های زیبایی پستان صعودی است. نقطه G اگر در برخی از زنان تحریک شود، می تواند منجر به تحریک جنسی، ارگاسم و انزال زنان شود. اگر شما هم جزء یكی از موارد سیزده گانه بالا هستید، لطفاً از عمل جراحی منصرف شوید یا به پزشك دیگری مراجعه نمایید! یبوست یکی دیگر از مواردی است که باید نکات آن رعایت شود ، یبوست بر سیستم شنوایی تاثیر گذار است و توصیه می شود تا حد ممکن رژیم غذایی خود را تصیح نمایید تا به یبوست مبتلا نشوید .

چرا افراد عمل جراحی بینی را انتخاب می کنند ؟ بیمار با پوست نازک، تورم کمتری پس از عمل بینی خواهد داشت؛ اما برای این که بتواند از بروز بی نظمی بعد از جراحی جلوگیری کند، باید استتار زیادی در چارچوب زمینه ای داشته باشد. همچنین گچ گرفتن بینی، به جلوگیری از هرگونه جابجایی و تغییر موقعیت ساختارها و چارچوب تازه شکل داده شده در طول هفته او بعد از جراحی بینی، کمک می کند. در عمل زیبایی بینی به فرم نیمه فانتزی در عین توجه به تناسبات صورت و جلوگیری از برهم خوردن توازن چهره ، قوسی جزئی در پشت بینی ایجاد می شود و نوک بینی نیز به میزان بسیار مختصری بالا برده می شود. غالبا در صورتی که مشکلات بينی خفیف باشد؛ مثلا بينی قوزدار باشد یا سر بينی نیاز به تغییرات مختصری داشته باشد، عمل بيني به روش بسته انجام می گیرد. جراحی بینی عروسکی با هدف دستیابی به یک بينی سر بالا و کوچک تر انجام می شود و لازمه داشتن بينی فانتزی ، چهره ای با اجزای صورت کوچک و داشتن ویژگی های بينی استخوانی می باشد. در جراحی بینی طبیعی ، تنها عیوب ظاهری بینی اعم از کجی بینی ، قوز بینی ، افتادگی و پهنای نوک بینی و مواردی از این قبیل به شکلی کاملا طبیعی مرتفع شده و به تناسب می رسند؛ تا جایی که تغییرات صورت گرفته طی عمل ، به سختی قابل تشخیص خواهد بود.

بهترین جراح با مهارت بالایی که در زمینه عمل بينی دارد قادر خواهد بود در حین حفظ سلامتی و عملکرد بينی انواع جراحی بینی گوشتی ، استخوانی و غیره را به بهترین شکل ممکن و بدون بروز اختلالات تنفسی بعد از رینوپلاستی و برگشت پذیری انجام دهد و حس اعتماد به نفس و رضایتمندی را برای افراد به ارمغان آورد. کشور ایران در سال ۲۰۱۳ با حدود ۵۷ هزار عمل روی چهره بعد از کشورهای بزریل ، امریکا ، مکزیک ، کلمبیا ، اسپانیا و ایتالیا در رده هشتم جهان قرار داشت و از نظر عمل جراحی در رتبه هفتم جهان قرار گرفته بود. به طور کلی برای اعمال تغییر بر روی این بینی ها محدودیت زیادی وجود دارد ، لذا افرادی که جنس بينی شان در این دسته قرار داد نباید توقع دستیابی به یک بينی ظریف از این عمل جراحی داشته باشند. بعد از جراحی یک Splint روی بینی شما برای حفاظت از ساختمان های تغییر شکل داده شده قرار می گیرد.