عمل جراحی زیبایی گوش

بافت چربی برای تزریق از ناحیه ای از بدن توسط ساکشن تهیه می شود و به مدت یک سال قابل استفاده است و طی ۳ الی ۴ جلسه در سال در گونه تزریق می شود. نکات مراقبتی که بیمار باید در طی دوره نقاهت رعایت کند در جلسه مشاوره یا زمان ترخیص به طور کامل توضیح داده می شود. تمامی این مشکلات امروزه قابل رفع است و تنها نیاز است به جراح پلاستیک خوب مراجعه کنید و درباره انتظارات خود با پزشک صحبت کنید تا یکی زا روش های موثر جهت کاهش چربی و یا لاغری موضعی را انجام دهید. زاویه دار کردن فک امروزه یکی از معیارهای زیبایی به حساب می آید. از افتادگی پلک بالا گرفته تا پف زیر چشم. جراحی زیبایی بالا کشیدن ابرو معمولا برای افراد میانسال و بالاتر که به دلیل افزایش سن دچار افتادگی ابرو شده اند توصیه می شود. همچنین ممکن است احساس کرختی و بیحسی در روی بینی بخصوص در نوک آن داشته باشید که این موارد نیز در هفتههای اول طبیعی هستند. این عمل به گونه ای انجام می شود که پزشک شکل بینی را متناسب با اجزا صورت تغییر می دهد. جراحی زیبایی گوش یا آتوپلاستی یکی دیگر از انواع جراحی زیبایی صورت است که در بزرگسالان و کودکان انجام می شود, به منظور تغییر اندازه و بهبود فرم لاله گوش مانند برجستگی و نامساوی بودن آن و کوچک کردن گوش هایی که بیش از اندازه بزرگ هستند.

عمل بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی صورت است که در میان نوجوانان محبوبیت زیادی دارد ولی بهترین زمان انجام عمل بینی بعد از اتمام سن بلوغ است به دلیل اینکه ممکن است بعد از عمل دوباره سایز بینی بزرگ شود. دوره نقاهت عمل زیبایی بینی یک الی سه هفته زمان می برد اما شکل نهایی بینی بعد از یک سال مشخص می شود. بعد از تزریق چربی احتمال متورم شدن ناحیه موردنظر وجود دارد ولی بعد از چند هفته بهبود می یابد. این روش اثرات سریعتری بر بیمار دارد و فرد بعد از تزریق می تواند به راحتی به خانه بازگردد. در صورتی که جراحی شما توسط جراح زیبایی زنان متبحر انجام شود نیازی نیست از این جراحی ترس و اضطراب داشته باشید. همچنین بعد از عمل جراحی بینی ، مختصر گرفتگي بيني ممكن است وجود داشته باشد ، که به علت تورم مخاط داخل بيني بوده و ظرف چند روز تا چند هفته ، برطرف مي شود. در روش بسته عمل زیبایی بینی هیچ برشی در کنار پره ایجاد نمی شود ولی در روش باز دقت عمل بیشتر است و برای رفع انحراف بینی بیشترین کارایی را دارد. عمل زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود و نقایصی مانند بزرگی و پهن بودن بینی , کج شدگی در اثر ضربه و قوز روی آن توسط پزشک جراح اصلاح و برطرف می شود.

چنانچه در عمل نیاز به دستکاری پره های بینی باشد، حتی در عمل بسته برش کناری پره ها از بیرون خواهد بود. به یاد داشته باشید که تورم بینی پدیده ای کاملا طبیعی است ، و حتما به مرور زمان بهبود می یابد. قسمت هایی از چانه در زاویه سازی فک لازم است که برجسته شوند که این کار با استفاده از تزریق ژل امکان پذیر می شود. تزریق فیلر در ناحیه فک و قسمت پایینی صورت در زاویه دار کردن فک و زیبایی صورت تاثیر زیادی دارد. روش های غیر جراحی برای زاویه دار کردن فک تزریق ژل , بوتاکس و چربی است. با تزریق بوتاکس اندازه عضلات بزرگ فک کاهش می یابد. تزریق چربی به منظور متناسب شدن فک با سایر اجزای صورت انجام می شود. تزریق بوتاکس در ناحیه موردنظر باعث می شود کوچکتر به نظر برسد و تزریق ژل و چربی باعث برجسته شدن آن محل می شود. افتادگی پلک باعث میشود فرد خسته به نظر برسد و در موارد شدیدتر حتی ممکن است مانع از بینایی طبیعی فرد شود. برای کاهش پف چشم و کیسه های زیر چشم می توان چربی را از یک نقطه به نقطه ی دیگر انتقال داد. البته برای زیبا و جذاب کردن لب ها روش های دیگری مانند : تزریق ژل ، تزریق چربی نیز وجود دارد.

آیا امکان پر کردن اطراف لابیا و بهبود ظاهر بیکینی با تزریق ژل، همزمان با جراحی زیبایی واژن(لابیاپلاستی) وجود دارد؟ چه مواردی را باید قبل از جراحی زیبایی گوش مد نظر داشت؟ بهتر است در شب قبل از جراحی زیبایی سینه ، استحمام کنید. توصیه می شود جراحی زیبایی گوش را در مراکز معتبر و توسط متخصص گوش و حلق وبینی انجام دهید تا با عوارض جبران ناپذیری که در مراکز غیر معتبر روی می دهد ، روبرو نشوید . راهکارهای مختلفی برای شناخت متخصص جراحی زیبایی وجود دارد که می توانید جراح مناسب خود را پیدا کنید. ایجاد علایم آلرژی در فرد که در درازمدت برطرف می شود. در این روش در قسمت تحتانی زیر شکم برش ایجاد می شود سپس بافت چربی و پوست اضافه برداشته می شود و بعد از ترمیم بافت ناحیه شکم در نهایت شکمی صاف و خوش فرم خواهید داشت. در نهایت برش های پشت گوش بخیه زده می شوند که پس از 10 روز می توان آنها را کشید و در این مدت نیاز است بیمار از پانسمان های مخصوصی استفاده کند. قسمت های برجسته استخوان علامت گذاری می شود و سپس با استفاده از مته مخصوص جراحی استخوان برش داده می شود و زوایای آن اصلاح می گردد.