عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

او تمام ابعاد دماغ و سایر اجزای چهره را مورد بررسی قرار داده و از شما می خواهد که یکسری تست های آزمایشگاهی را انجام دهید. بعد از عمل زیبایی بینی ، لازم است به میزان کافی استراحت نمایید و هنگام خواب زیر سر خود 2 بالش قرار دهید. از طرفی اگر به منظور رفع نواقص موجود در عملکرد بینی به انجام عمل زیبایی بینی تمایل دارید، می توانید در سنین پایین تر نیز این کار را انجام دهید. در صورتی که هدف اصلی شما از انجام عمل بینی، بهبود بخشیدن ظاهر آن است، توصیه می شود پس از تکمیل دوره رشد استخوان بینی برای جراحی اقدام کنید. دکتر طاهری با راه اندازی وب سایت شخصی خود سعی بر بیان صادقانه نکات مثبت و موردنظر بیماران در کنار بیان عوارض منفی احتمالی داشته، تا بیماران محترم ضمن درک روشن قضایا با تدبرکافی نسبت به اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک اقدام نموده و با تمام جنبه های آن آشنا گردند.

اگر از فرم و شکل صورت خود ناراضی هستید، ممکن است به پروتزهای زیبایی صورت فکر کنید. نکته قابل توجه این است که این گونه عمل ها جز عمل های زیبایی بوده و بیمه به آن تعلق نمیگیرد؛ اما اگر در کنار این عمل ها، عمل دیگری نیز روی اندام تناسلی صورت گیرد بسته به نوع عمل مقداری از هزینه کاهش می یابد. به همین دلیل اگر بینی شما گوشتی است بهتر است که کمی صبر و تحمل داشته باشید تا نتیجه جراحی تان مطلوب واقع شود. اما در حالت کلی برای دست یافتن به بهترین نتیجه بهتر است تا این زمان صبر کرد. از ژل لب و لیفت صورت گرفته تا بوتاکس و جراحی سینه، که جامعه آمریکا این فرایند را دوست دارند. جراحی های دیگری از جمله کوچک کردن سینه، بازسازی سینه و لیفت سینه وجود دارند که به روش های مختلف برای زیباتر شدن سینه انجام می شوند. جراحی زیبایی ترمیمی (Reconstructive surgery) هم نوع دیگری از جراحی پلاستیک است که هدف آن بهبود عملکرد و بهتر کردن ظاهر ارگان آسیب دیدهی بدن است. برای پیشگیری از این عارضه فرد باید از خم کردن سر و فعالیت های سنگین پرهیز کند و در صورت بروز هرگونه درد شدید یا کاهش دید بینایی به سرعت توسط پزشک معاینه شود.

فرم نیمه فانتزی، در حقیقت حد وسط دو مدل دیگر در نظر گرفته شده است. جراحی زیبایی دماغ به مدل فانتزی، باعث مصنوعی به نظر رسیدن چهره فرد می شود. البته لازم است هنگام انتخاب، دیگر ویژگی های چهره نیز مد نظر قرار گرفته شود. دکتر مرادی، با دانش بالای خود قادر است بهترین پیشنهادها را به شما ارائه دهد و یک بینی با فرم مناسب چهره شما، برایتان خلق کند. اینطور توضیح داد: «اینطور نیست که در این نسل عدم اعتمادبهنفس بیشتر شده باشد بلکه در هر نسلی با توجه به اقتضائات زمانه این عدم به اعتمادبهنفس خود را به شکلی نشان میدهد. افرادی که بعد از بارداری و یا افزایش و کاهش وزن، از وجود پوست و چربی اضافی در ناحیه شکم خود ناراضی هستند می توانند با مشورت پزشک از مزایای جراحی ابدومینوپلاستی بهره مند شوند. دماغ های استخوانی به هر 3 مدل ذکر شده در فوق، می توانند عمل شوند. بینی ها به طور کلی به دو گروه استخوانی و گوشتی تقسیم می شوند؛ از این رو مشخصه های هر یک با دیگری متفاوت بوده و ویژگی های آنان بر نحوه عمل، روند بهبودی و عوارض پس از جراحی نیز اثر گذار است.

در صورت نیاز، او از گرافت استخوانی یا غضروفی نیز استفاده می نماید. در این دوره تنها می توانید از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید. از این رو در صورتی که میزان تغییرات لازم، کم بوده و اصلاح نوک بینی از اهداف جراحی نباشد، متخصص می تواند از تکنیک بسته استفاده کند. به طور معمول، بینی طبیعی قوس و انحنایی ندارد و نوک دماغ سربالا نمی باشد. بدین صورت که بینی قوس کمی دارد و میزان سر بالا بودن نوک آن نسبت به دماغ طبیعی، بیشتر می باشد. طی روش بسته، تمام برش ها درون بینی ایجاد می شوند و پس از پایان پروسه، عملاً شکاف و جراحتی بر روی آن قابل مشاهده نخواهد بود. جراحی زیبایی به روش بسته به طور کلی روشی است که اولویت دارد؛ زیرا تمام برش های جراحی در داخل بینی انجام می شود و زخم ها همه داخلی هستند؛ با انکه برش ها پنهان هستند، جراح هنوز می تواند به نقاط زیادی از بینی دسترسی پیدا کند تا به طیف وسیعی از موارد زیبایی و ساختاری رسیدگی کند. چنانچه دماغ به تغییرات زیاد و اساسی نیازمند باشد، جراح تکنیک باز را برای عمل آن بر می گزیند. آگاهی کامل جراح از شرایط شما، در نحوه عمل، نتیجه حاصل و حتی بروز عارضه های احتمالی پس از آن تأثیر گذار است.