فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران

همان طور که می دانید استراحت کردن بعد از انجام عمل بینی دارای اهمیت بسیار زیاد و نقش موثری در بهبودی سریع تر فرد و همچنین ریکاوری او دارا می باشد؛ بنابراین افرادی که در خارج از منزل دارای شغل هستند و برای امرار معاش به آن احتیاج دارند، بهتر است که حداقل یک هفته از محل کار خود مرخصی بگیرند. اگر بیمار بخواهد تیغه بینی را تغییر دهد، رینوپلاستی بسته می تواند به خوبی کار کند. گاهی اوقات فرد نیاز به تغییر محل ناف و سفت شدن عضلات دیواره شکم دارد. روش تغییر شکل غضروف شامل استفاده از بخیه ها می شود تا در شکل و موقعیت گوش تغییر ایجاد شود. به این منظور داشتن پزشک معتمد و توانمند فقط کافی نیست بلکه ویژگی مهم دیگر پزشک این است که بتوانند آرامش را به طوری در بیمار و محیط کلینیک فراهم کنند که بیماران بتوانند تمام مشکلات و خواستههای خود از درمان یا عمل زیبایی را به راحتی و بدون هیچ حرف ناگفتهای بیان کند و پزشک بتواند با توجه به نیازهای بیمار و با استفاده از علم و تجربه خود بهترین روش درمان را پیشنهاد دهند. تا یک­سال پس از عمل فرا نرسد نباید به آنالیز بینی خود بپردازید، بعضی از بیماران از همان روز اول پس از عمل آینه به دست به جستجو و کنکاش در صورت خود می­پردازند تا ایراد و اشکال پیدا کنند که کار بیهوده و آزاردهنده­ ای است.

با اجازه پزشک خود ، بیمار ممکن است بعد از یک یا دو هفته به کار خود برگردد. بیمارانی که قبل از عمل جراحی شکم انجام داده اند، ممکن است دریابند که زخم های آنها بزرگ شده، کشیده شده یا قابل توجه تر است. ممکن است دو طرف شکم پانسمان شود و جراح درن(لوله های پلاستیکی) را برای خروج مایعات و خون آبه قرار دهد. ممکن است یک لوله موقت در زیر پوست قرار گیرد تا مایعات اضافی از محل جراحی خارج شود. همچنین باید مصرف مایعات را شروع کرد. قبل از برداشتن هر چیز سنگینی باید حداقل 6 هفته صبر کنید. بیشتر جراحان پلاستیک معتقدند که نکشیدن سیگار حداقل از 6 هفته قبل از جراحی می توان موثر باشد. • گوش گربه ای: لبه های گوش به سمت جلو تا شده است، و شبیه گربه می باشد. معمولا عمل جراحی زیبایی گوش بسته به وسعت عمل، بین 1 تا 2 ساعت طول می کشد.

بعضی دیگر ، عمل گوش را انتخاب می کنند چون گوش آن ها با سرشان فاصله زیادی دارد و برجسته تر از حد طبیعی و نرمال است. جراحی بینی به روش بسته : در این روش برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و به پوست ، آسیب چندانی وارد نخواهد شد. اما به طور کلی این برش ها روی خط بیکینی است. اما معمولا 2 تا 3 روز پس از جراحی کامل ابدومینوپلاستی می توانید به خانه بروید. پس ازجراحی بینی بسیار مهم است که شخص چسب زدن را به درستی انجام دهد چسب زدن به بینی علاوه بر تاثیرگذاری حالت بینی سبب کاهش تورم های بینی می شود اشخاص بلافاصله پس از استحمام باید چسب بینی را بزنند. بهتر است که دو هفته ی اول چسب زدن توسط پزشک صورت گیرد. برای مردان و زنان که از اندازه و شکل بینی خود ناراضی هستند، جراحی بینی یک راه حل زیبایی مطمئن، موثر به آنها پیشنهاد می دهد درست وقتی کار را به یک جراح زیبایی با تجربه و ماهر بسپارند. این کار همچنین از ایجاد عفونت می کاهد. ممکن است در عرض 2 هفته بتوانید به کار خود برگردید، البته اگر کار شما از نظر جسمی خیلی سنگین نباشد.

تجدید نظر در اسکار ممکن است نگرانی های آنها را برطرف کرده و نتایج را به حداقل برساند. زیرا مدت زمان زیادی لازم است تا جای اسکار ایجاد شده به دلیل جراحی از بین برود ولی به دلیل ایجاد این برش ها در جای مخصوص میزان بسیار کمی قابل رویت می باشد. یکی دیگر از راه هایی که در کاهش و بهبود جای اسکار و بخیه مفید و کمک کننده است، سیگار می باشد. 2. در حال حاضر در ایران انجمنی به نام انجمن جراحان پلاستیک تشکیل شده است که افراد می توانند با انتخاب یکی از این جراحان به راحتی جراحی های زیبایی و یا درمانی خود را به دستان آن ها بسپارند. هدف از لیفت صورت، همانطور که از نامش پیدا است، کشیدن پوست میباشد؛ به گونهای که میتوان آن را سفت کرد و تا آنجایی که امکانپذیر است میزان افتادگی یا شُلی پوست را کاهش داد. در این روش جراح برش های کوچکی را روی پوست ایجاد می کند و از ابزارهای ویژه جراحی برای سفت شدن عضلات استفاده می کند. اگر جراح مجبور شود عضلات شکم را سفت کند، ممکن است درد بیشتری حس شود. این ایده آل برای آن دسته از بیمارانی است که فقط درقسمت تحتانی شکم چربی دارند.