مقالات ISI جراحی زیبایی : 80 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

اما اگر بعد از جراحی ابدومینوپلاستی باردار شوید، ممکن است بر نتایج جراحی تاثیر بگذارد و دچار کشیدگی عضلات و لایه های پوستی شوید و نیاز به انجام جراحی مجدد خواهید داشت. اما گفتن این نکته می تواند کمک کننده باشد که با انجام برخی از اقدامات میزان قابل توجهی از جای این بخیه ها کاسته می شود و در کاهش این روند بسیار موثر است. آخرین مرحله در روند بهبودی بازگشت به فعالیت های روزمره است. زیرا ممکن است حاوی موادی باشند که بر عمل زیبایی بینی و نتیجه آن تأثیر داشته باشند. به طور کلی، انجام عمل جراحی زیبایی شکم حداقل دو ساعت طول می کشد. پوشیدن مداوم گن به مدت 2 هفته بعد از جراحی توصیه می شود و بعد از آن نیز با توصیه جراح می توانید فقط چند ساعت در روز پوشید. معمولاً از بیماران خواسته می شود تا حدود شش هفته بعد از جراحی از انجام فعالیت های شدید پرهیز کنند. بعد از جراحی به بیمار تاکید می شود تا حتما دراز بکشد و پاهای خود را کمی بالا تر نگه دارد.

می توانید از ویتامین E موضعی برای کاهش جای زخم می تواند کمک کننده باشد. این افراد به جای مراجعه به پزشکهای مربوطه که اغلب همه مراجعین را برای پر کردن جیب خود تحت عمل جراحی قرار میدهند،برای درمان روحی خود باید به یک روانشناس مراجعه نمایند و مورد رواندرمانی قرار گیرند.در صورت تایید روانشناس که فرد مربوطه دچار بیماری بادی دیسمورفیک و یا سایر ناراحتیهای روانی نباشد و عمل جراحی ضروری باشد،به آن اقدام نمایند. بیماری پیشرفته تر نیاز به شیمی درمانی دارد. چرا که هیچ مسئله ای در پزشکی مهم تر از سلامتی وجود ندارد. از بالا تر قرار دند سر خودداری شود. داشتن احساس درد و ناراحتی در گوش بعد از عمل اتوپلاستی طبیعی می باشد و با داروهایی که جراح تجویز نموده است قابل تسکین خواهد بود. برنامه ریزی دقیق، داشتن یک مشاوره قبل از جراحی و انتخاب نوع روش جراحی مناسب می تواند این خطرات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. برخی از جراحان پلاستیک بعد از مشاهده ی نتیجه استفاده از این ویتامین، مرطوب نگه داشتن جای بخیه و در نتیجه بهتر شدن جای زخم است . بعد از هر یک ساعت دراز کشیدن از جای خود برخیزید، کمی غذا خورده و سپس استراحت کنید.

بسته به میزان مشکلات بینی و اصلاحات مورد نیاز، جراحی می توان حدود 1.5 تا 4 ساعت به طول بیانجامد. اما برخی از عوارض هستند که در اثر اصرار بیش از حد فرد و افراد غیرمتخصص رخ می دهد . به طور کلی، اغلب افراد پس از 10 تا 14 روز پس از جراحی شکم می توانند به محل کار خود بازگردند اما این بدان معنا است که بدن هنوز در دوران نقاهت قرار دارد و باید از انجام فعالیت های ورزشی و بدنی سنگین خودداری نمایید. تیره شدن پوست واژن که اغلب در دوران یائسگی و یا روابط جنسی زیاد رخ میدهد. گاهی بیمار نیاز به عمل جراحی مجدد دارد (حدود 10% موارد) که اغلب نیز مشکل با اعمال جراحی کوچک و گاهاً سرپایی قابل برطرف شدن است. در این میان مطرح کردن سوالات و ناراحتی هایی که برای تان ممکن است ایجاد شود، می تواند از میزان استرس قبل از جراحی شما بکاهد. خیر. برخی از افراد تصور می كنند از آنجا كه جراحی آبدومینوپلاستی عضلات شكم را سفت می كند، این امر ممكن است در حاملگی های آینده تداخل ایجاد كند، اما باید بیان کرد عمل جراحی ابدومینوپلاستی هیچگونه تأثیر منفی بر بارداری ندارد. گاهی اوقات بعد از بارداری یا کاهش وزن زیاد، شکل ظاهری شکم به حالت قبل باز نمی گردد.

در صورتی که در زمان استفاده قرمزی و یا حساسیت مشاهده کردید، مصرف آن را قطع نمایید. از جمله عوارض این جراحی زیبایی، تورم است و به مرور زمان و بعد از گذشت 3 هفته، به طور طبیعی کاهش پیدا می کند و از بین می رود. با این حال، این مدت زمان ممکن است برای هر فرد متفاوت است، بهتر است از جراح در مورد مدت زمان جراحی سوالات مورد نظر خود را بپرسید. با این حال، هنگامی که ایمپلنت سینه قرار میگیرد، تقریباً باید هر 10 الی 15 سال یکبار تعویض شود، عاملی که بسیاری از خانمها قبل از ملاقات با جراح خود برای اولین بار از آن آگاهی پیدا میکنند. وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است. این عمل زیبایی با رفع مشکل گوش بزرگ و برجسته مخصوصا در کودکان و نوجوانان ، باعث افزایش کیفیت زندگی و اعتماد به نفس این بیماران می شود. دوران نقاهت جراحی گوش یک هفته تا ۱۰ روز است و در این مدت و بعد از آن باید توصیه های جراح را در مورد مراقبت های پس از جراحی زیبایی گوش را مد نظر قرار دهد.

0 دیدگاه دربارهٔ «مقالات ISI جراحی زیبایی : 80 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی;

دیدگاهتان را بنویسید